Star Tv ekranlarının sevilen dizisi olacak Adını Sen Koy dizisinin çekimleri olanca hızıyla devam ediyor. Adını Sen Koy setinde ise moraller oldukça yüksek. Sete her ne kadar çok fazla ziyaretçi alınmasa da bu hafta çekilen setten konağın süslendiğini gördü. Konakta muhtemelen ilk hafta bir kutlama olacak.

Diğer taraftan Adını Sen Koy’un ilk haftalarında ise Ömer’den Zehra’ya yeni bir ilanı aşk geleceği tüyosuna da ulaştık. Zehra artık Ömer’in de kendisine aşık olduğuna inanacak. Peki yeni sezonda güzel aşk sahneleri izleyecek miyiz?

Bilindiği üzere Adını Sen Koy’un sezon finali bölümü olan 180. bölümde Ömer Seni Seviyorum… Seni Çok Seviyorum Zehra demişti. Zehra ise ilk defa Ömer demişti; ancak ortam bu itiraf için hiç uygun değildi zira iki aşıkta ölüm tehlikesi ile karşı karşıyaydı ve uçurumun kenarındaydı. Adını Sen Koy izleyicisi ise bu teklifi olumlu bir gelişme olarak bulsa da yeterli bulmamıştı.

Bizde sizlere verdiğimiz tüyolarda Adını Sen Koy’un 2. sezonunda sanki itiraf gelmemiş gibi başlayacağını bildirmiştik. İşte Ömer tekrar Zehra’nın karşısına çıkacak ve ilk aşk itirafını yok sayarak tekrar Zehra’ya aşkını itiraf edecek. Peki Zehra ne cevap verecek dersiniz? 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir