Adını Sen Koy dizisinin Star Tv’de yayınlanacağının kesinleşmesi sonrasında Adını Sen Koy izleyicilerinin en çok merak ettiği konu ise Adını Sen Koy’un saat kaçta yayınlanacağı oldu. Bilindiği üzere Star Tv’nin gündüz kuşağı zaten oldukça yoğundu; zira Star Tv’de gündüz kuşağında geçen sezon 14:45’de Focus Film’in sevilen dizisi Beni Affet izleyicisi karşısına çıkarken 16:00’da ise Zuhal Topal’la isimli izdivaç programı izleyicisi karşısına çıkmaya başlamıştı.

Şuanda Adını Sen Koy’un saati kesin olarak açıklanmadı; ancak bilindiği üzere evlendirme programları geçen sezon yasaklanmıştı; ancak kanallar sezon sonuna kadar yüksek cezalara katlanıp devam etme kararı almıştı. Yeni sezonda Zuhal Topalla devam ederse ne yazık ki Adını Sen Koy dizisi 12:30’dan 14:30’a kadar izleyicisi ile buluşacaktır.

Star Tv Zuhal Topal’la’yı yayınlamaz ise dizimiz muhtemelenayı saatinde yani 17:00’da Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacaktır. Adını Sen Koy dizisinin kesin yayın saati ileri ki günlerde kesin olarak belli olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir