Karamel Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve yeni sezonda Star Tv ekranlarında izleyeceğimiz Adını Sen Koy dizisinin değişen yönetmen ekibi de belli oldu. Bilindiği üzere Adını Sen Koy’un sezon finali sonrası talihsiz açıklamalarda bulunan yardımcı yönetmen Irmak Çengel ve yönetmen Atilla Cengiz’in işlerini yaptığımız haberler ve gelen tepkiler sonrası son verilmiş ve sevdikleri oyunculara hakaret edilen Adını Sen Koy izleyicileri rahat bir nefes almıştı.

Adını Sen Koy’un 2. sezonunda yönetmen olarak daha önce Kanal 7 ekranlarında izlenme rekorları kıran günlük dizi Elif’i de çeken Yardımcı Yönetmen Mahir AKTAŞ ve Yönetmen Fulya Yavuzoğlu ile anlaşıldı.

Fulya Yavuzoğlu Kimdir?

Fulya Yavuzoğlu 2006 yılında Acemi Cadı ve Selena dizilerinde yardımcı yönetmenlik yaparak kariyerine başlamıştır. Daha sonra Kutsal Damacana ve Pars Narkaterör filmlerinde de yardımcı yönetmen olarak yer almıştır. İlk yönetmenliğini Dinle Sevgili ve Araf Zamanı dizileri ile 2011 yılında yaşamıştır. Son olarak ise Elif dizisinde yönetmen olarak yer almış; 2016 yılında ise erken final yapan Fox Tv’nin milyonluk projesi Kırlangıç Fırtınasını çekmiştir.

Çok genç, sıcak kanlı ve heyecan dolu bir yönetmen olan Fulya Yavuzoğlu’na yeni görevinde başarılılar diliyoruz. İnşallah oyuncularımız ile enerjisi tutar ve çok başarılı işlere imza atmaya devam ederler. Bu arada bizim için de sıcak kanlı bir yönetmenin olması çok önemli; zira setlerde bizi azarlayan bir yönetmen ile karşılaşmak istemeyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir