Ah Kalbim dizisi Pragya’ya yapılan suikastla son bulmuştu. Suikasti gerçekleştiren Vijay olaydan sıyrılmayı başarmıştı. Festivalin etkinlikleri oynanan tiyatronun ardından Ravan ateşi yakılarak son bulacaktır. Pragya Abhi’yi aramaktadır. Abhi buyrun bayan Mogambo diye karşılık verir. Payal biz sevdiğimiz kişilere takma ad takarız deyince Abhi susakalır. Pragya ise gülmektedir. Pragya Abhi’den ödülleri dağıtmasını ister.

Abhi eğlenceli bir şekilde katılan herkese ödüller verir. Raj ile Viyaj buluşurlar. Vijay parasını istediğinde Raj dalga mı geçiyorsun der. Viyaj işini tamamlayacağını söyler. Dadi ve Dasi Ravan’ı görüyorlar. Dadi tam olarak yakmanın 1 saat süreceğini söyler.Nikhil Tanu’nun arkasında dolaşıyor. Abhi, Pragya’nın büyük Ravan’a nasıl para verebileceğini merak ediyor. Pragya’yı durduruyor ve resmini onun arkasında Ravan ile birlikte alıyor. Pragya, Nikhil’in Tanu’nun peşine düştüğünü görüyor ve onları takip ediyor. Abhi fotoğrafa bakıyor ve fotoğrafın düzgün olmadığını düşünüyor. 

Viyaj Pragya’yı kaçırır ve onu öldüreceğini söyler. Onun barış içinde öleceğini söyler. Purab Abhi’ye gelir ve ona Pragya’nın herhangi bir yerde görmediğini söyler. Abhi, makyaj yapmaya gittiğini söylüyor. Purab ve Abhi Ravan’ı görmeye giderler. Viyaj Pragya’yı Ravan heykelinin içine bağlamıştır. Viyaj Abhi tarafından Ravan’a atılacak ok ile birllikte cennete gideceğini söyler. Mitali ve Taji Ravan’ın içinde ne olduğunu merak ettikleri için orayı gezerler. O sırada Viyaj’ı görünce şaşırırlar. Viyaj onlara gitmesini söyler. Ancak onlar kapıdan girmek isterler. Raj ise arkadan gelerek onları ikna eder. 

Purab, Dadi ve Rony her yerde Pragya’yı aramaktadırlar. Sponsor da Dadi’den Pragya’yı soruyor. Dadi Abhi gelene kadar beklemelerini ister. Sponsor gelenlerin Ravan ateşini bir an önce yakılmasını istediğini ve geç kalamayacaklarını söylüyor. Bu arada Pragya yarı baygın şekilde Abhiyi düşünmektedir. Viyaj Tanuya da Pragyayı bağladığını gösterir. Ravan ateşinin yakılmasını Raja teklif ederler. Raj kimseyi öldüremeyeceğini ve hapse girmeyi düşünmediğini içinden geçirerek teklifi reddeder.

Abhinin Ravan ateşini yakmada en yetkili kişi olacağına ikna edilmesi için çalışmalar başlar. Abhi Ravan ateşini yakmak için ok atma çalışmaları yaparken Pargaya da sesini neden Abhi’ye duyuramadığını düşünüyor. Yoksa yeteri kadar sevmiyor mu ? Abhi de oku atmaya eli varmıyor bir türlü. Aklında Prgaya ile yaşadığı düğün anıları var. Sponsor 20 saniye aldığını söyler. 

Abhi oku ateşlediğinde Ravan ateşi yanmaya başlar. Abhi kalbinin sesini dinler ve Ravan ateşinin içine motosiklet ile dalar. Dadi ve misafirler Abhi’nin ne yaptığına bir anlam veremezler ve bağırmaya başlarlar. Abhi ateşlere daldığında yarı baygın halde yerde yatan Pragya’yı görüyor. Pragya onu gördüğüne çok sevinir ve baygın halde kucağına düşer. Dışardakiler dehşetle yanan Ravan ateşine bakarken ağlamaktadırlar.

Az sonra Abhi gelir ve herkesin neden ağladığını soruyor. Purab Pragya’nın nerede olduğunu sorar. Abhi Pragya’yı dinlenmesi için içeriye koyduğunu söyler. Herkes içeri girdiğinde Pragya’nın başına gelir. Pragya gözlerini açınca bunu kimin yaptığını sorarlar. Pragya Vijay’ın ismini vermekten kaçınır. Çünkü asıl suçlunun kim olduğunu öğrenmek istemektedir.

Ah Kalbim 103. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir