Ah Kalbim dizisinde Pragya Abhi ye yaklaşmakta sınır tanımıyor. Bülbül Pragya nın Abhi ye yaklaşmasını istemişti ancak Pragya hislerini de ortaya katınca Abhi nin bile gıpta duyacağı bir oyunculuk örneği sergilenir. Abhi ise evrakları imzalatmak için çeşitli yollara başvurmaktadır. Son olarak Pragya ya imza attıramam diye parmak izini almayı düşünür.

Abhi Pragya nın imzasını alacağını düşünür bu yüzden ona içki içirecek ve imzasını alacak. Pragya fuggi’yi geri vereceğini ve hayatını onunla mutlu geçirebileceğini düşünür. Bunun iktidarda kalmanın tek yol olduğunu bilmektedir. Rony Raj ile konuşmaktadır. Ona Aliya ve Tanu nun dekarötörle(Vijay) gördüğünü yanlarında başka bir adamın daha olduğunu söyler. Raj şok olmuştur. RONY bu adamın Raj ın babası olduğunu söyler. Raj daha da tedirgin olmuştur.

Rony babasının puja yapmasını ve yanlış insanlara destek vermemesi gerektiğini anlamasını istiyor. Raj doğru diyorsun diyor. Ronnie, bir hata yaparsa, onu Pragya’ya götüreceğim, orada cezalandırılacağını söylüyor. Raj Rony e karşı dikkatli olması gerektiğini düşünür. Pragya, Dadi’nin nerede olduğunu ve ondan bir şeyler öğrenmek istediğini düşünüyor. Bu arada Bülbül de Pragya dan bilgi almak için telefon açar. Pragya Sarla yı sorar. Bülbül Sarla’nın kendisinden çok nefret ettiğini ve dün sınırı aştığını söylerken Pragya burada işlerin çok karıştığını söyler. Bülbül işine konsantre olmasını ister. Dadi Pragya nın ne öğrenmek istediğini sorar. Pragya Abhi nin yanlış yolda ilerlediğini söyler.

Pragya odasına girer. Abhi ye içki içmesi gerektiğini söyler. Abhi şaşkındır. Pragya üzüntüsünü unutmak için içkiye ihtiyacı olduğunu söyler. Abhi geleceğini söyleyerek dışarı çıkar. Bu sırada Pragya da içkiyi üstüne başına sürer. İçiyormuş gibi davranr. Pragya Abhi ye içki teklif eder. Abhi içmeyeceğini su içeceğini söyler. Pragya içki ile suyu yer değiştirir. Abhi içmeye başlarken bunu farkeder ve kendisi de içki ile suyun yerini değiştirir. Bu şekilde değiştirmeler devam eder. Abhi Pragya nın imzalaması gereken kağıtları getirir ve Pragaya ya imzalatır. 

Abhi şimdi paralar benim diyor. Artık yönetilmeyeceğini, yöneteceğini söyler. Pragya kağıtları elinden alır. Pragya kağıtları saklayacağını söyler. Abhi anahtarın yerini öğrenmek ister. Pragya hayır der ve iyi geceler diyor. Bülbül Purab a bugün sana ne hatırlatıyor diye sorar. Purab çaktırmadan doğum günün diye söyler. Bülbül doğum gününün şubatta olduğunu bugün ise aşk yıldönümü olduğunu söyler. Birbirimizi bugün önerdiklerini hatırlatır. Purab hatırlama numarası yapar ve sadece Bülbül ü test ettiğini söyler.

Tanu Abhi ye kağıtları sorar. Abhi onun Pragya nın kasasında olduğunu ve anahtarının da kendisinde olduğunu söyler. Tanu Pragya nın giyinme odasındaki kasasını zorlarken Abhi de kasayı açmak için bir şeyler getirmeye gider. Tanu kasayla uğraşırken Roni Pragya yı çağırır. Tanu yu orada görünce hırsızlık yaptığını düşünür. Tanu Abhi ye ait bir şeyi çıkardığını söyler. Bu sırada Abhi de gelir. Rony ona endişelerini anlatır. Pragya gelene kadar beklemelerini öneriyor. 

Purab Bülbül ü restoranta götürür. Bülbül ün siniri hala geçmemiştir. Nasıl olur da aşk yıldönümümüzü unutursun diye kavgaya başlıyor. Bu sırada Tanu ve Aliya da oraya gelirler. Onları görünce masalarına gidip ortalık karıştırmaya çalışırlar. Onlar gittikten sonra Purab, kimsenin aramıza gelemeyeceğini söylüyor, o anda birisi başına vuruyor. Bulbul Purab’ın kafasına vuran kişinin yansımasına bakıyor.

Ah Kalbim 112. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir