Ah Kalbim dizisinde Abhi Bülbül ve Purab ın sorumluluğunu üstlendiği için büyük bir resepsiyon düzenleyeceğini söyler. Bunun için Pragya dan para ister. Pragya vermeyeceğini söyler. Abhi para vermemesi halinde açlık grevine gideceğini söyler. Tanu dahil herkes bu fikre onay verir. Dadi Abhi nin çok inatçı biri olduğunu ve dediğini yapacağını söyler. Pragya dan kabul etmesini ister.

Bu arada Aliya ve Vijay buluşurlar. Aliya Pragya yı öldürmesini ve sonra da yakmasını ister. Vijay bunun için istediği parayı 2 katına çıkarır. Aliya Pragya öldükten sonra parasını alacağını ancak Raj ve Tanu nun haberi olmamasını ister. Vijay Pragya yı öldüreceğini ve insanların bunun bir kaza olduğunu düşünerek kimseyi suçlayamayacak der. 

Abhi Pragya nın taş kalpli olmasından ve kardeşinin düğününde bile para harcamak istememesini Pragya nın oyuncak bebeğine anlatırken öfkesini hafifletmektedir. O sırada Pragya gelir ve resepsiyon için para vereceğini söyler. Abhi beni anlayacağını biliyordum diyerek onu salona çıkarır ve açlık grevinin sona erdiğini duyurur. Mitali ve Taji yiyecek ayarlamaya başlarlar. Aliya Pragya ya ajitasyon yaparak dikkat çekmemeye çalışır.

Abhi resepsiyon için elbise almaya alı veriş merkezine gitmektedirler. Pragya Bulbul’a ve Purab’a resepsiyonu için ucuz kıyafetler almasını ister. Abhi ne gerek var canım elbisye diye dalga geçerken Bülbül ucuz elbiseler giyemeyeceğini söyler. Pragya 1 saat içinde alış verişlerini bitirmelerini ister. Onlar giderken Abhi Vijay i görür ve onu takibe başlar. Onun birisi ile konuştuğunu görür.

İyice yaklaştığında Aliya yı görür. Abhi ile Vijay göz göze gelir. Aliya onun kaçmasını ister. Abhi peşinden giderken onu yakalar. Vijay onu iteklediğinde yere düşen Abhi nin kaşı açılır. Aliya da yanına gelmiştir. Abhi yi yerden kaldırır. Doktora gitmeyi teklif eder. Abhi o adamla ne işin vardı diye sorar. Aliya sana bir suç attığı için arkasında kimlerin olduğunu öğrenmek istedim o yüzden konuşturmaya çalışıyordum der. Abhi kardeşine inanmıştır. 

Abhi o şekilde Pragyaların yanına gider. Pragya başı yarılan Abhi yi görünce panikler. Satıcı kız ilk yardım malzemesi getirerek onu tedavi eder. Rock Star olduğu için selfie çekmeye başlar. Pragya kıskanır ve kızdan malzemeleri alarak kendisi pansuman yapar. Bülbül ve Purab tan daha hızlı olmalarını ister. Abhi sen ya kahramansın ya da vampirsin diye takılır. Bu arada Bülbül ve Purab akşam 9 da terasta buluşma sözü verirler. Aliya bunu duyar.

Ah Kalbim 113. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir