Ah Kalbim 8 Mart Özetinde Tanu Purab ile Akash’ı suç üstü yakalamıştı. Tabi kozlar onun elinde olduğu zaman Tanu nun ne yapacağını tahmin etmişsinizdir. Pragya onları hapishaneye göndermemesini ister. Tanu öyle kolay değil önce özür dilesinler sonra da sen diz çökerek özür dile der. Pragya ellerini kulaklarına değirerek özür diler. Tanu başka şartları da olduğunu söyler.

Tanu beni ikna edemedin diyerek şartlarını sıralar. Abhi ile evlenmemi şartsız bir şekilde kabul edeceğini, Abhi’ye Nikhil’in çocuğunu taşıdığımı söylemeyeceğini ve Aaliya ile Nikhil’in benim yanımda olduğunu anlatmayacağını kabul etmesini ister. Purab, Pragya’ya Tanu’nun önünden eğilmemesini ve koşullarını kabul etmemesini istiyor. Bülbül hayatta olsaydı asla şartları kabul etmene ve Tanu nun önünde eğilmene müsaade etmezdi diyor. Tanu söylediklerini kabul etmesi için 5 dakika süre verdiğini söyler. Aksi taktirde Purab ve Akash hapse gidecek.

Bu sırada poliste gelir. Polis evrakları çalmaya teşebbüsten Akash ve Purab ı tutuklayacağını söyler. Pragya tamam diyor Abhi ile evlenmene izin vereceğim diyor. Bu sırada Abhi gelir ve oradakilere ayrı ayrı borada ne işiniz vardı diye sorar. Purab ile Akash ile özel olarak konuşmak istediğini söyler. Polis 2 dakika süre verir. Abhi onlara evrakları çalmaya mı geldiniz diye sorar. Onlar böyle bir niyetlerinin olmadığını söylerler. Abhi kendisine karşı bir komplo olduğunu farkeder.

Müfettiş Purab ve Akashı tutuklamak üzereyken Abhi çalmaya çalıştıkları evrakları incelemek ister. Abhi evraklara baktığında hisselerinin % 30 nun Nikhil e devredildiğini görür. Bunu kimin yetkisiyle yaptınız diye çıkışır. İşler tersine dönmüştür. Abhi, bu ofiste bana karşı bir komplo olduğunu ve Purab ile Akash’ın beni kurtardığını söyler. Polislerden Nikhil ve avukatını tutuklamasını ister. Dadi de olaya yerine gelince Abhi tamam der herkesin haberi var bir tek benim haberim yok diye onlara kızar. Nikhil ise Tanu ya kızmaktadır. Onu yine bebeğin babası olduğunu söylemekle tehdit etmektedir. 

Aliya Pragya ile konuşurken planlarını değiştirmesi gerektiğini düşünür. Tanu nun yanına gider. Onu dolduruşa getirir. Yakında çocuğun doğacağını ve suratının Nikhil e benzeyeceğini söyler. Tanu irked olur. Ne yapacağını sorar. Aliya doktoruna görünmesini ister. Ertesi gün Tanu ve Aliya Abhi nin yanına gelerek erken doğum olacağını söylerler. Tanu Abhi ye raporu gösterir ve bebeğin 7 aylıkken doğacağını söyler. 

Tanu evlilik öncesi bebeğin doğması halinde adımızın çok kötü reklam yapılacağını söyler. En kısa sürede evlenmemiz gerekir diye baskı yapar. Aliya bunun bir yolu olduğunu söyler. Abhi sana fikrini sormadım diye onu azarlar. Abhi bebekleri için bunu yapacağını ancak Pragya ya haber verilmesini ister. Tanu bunu yapacağını söyler. Purab ise Pragaya yı zor durumda bıraktığı için ondan özür diler. Pragya kardeşim gibisin sana kızamıyorum diye onu affeder. Bu sırada Robin gelir ve Tanu nun Pragya yı odasına çağırdığını söyler. 

Prgaya odasına gittiğinde Tanu onun eşyalarını toplamaktadır. Prtagya bu ne curet diye kızar. Tanu 12 saat sonra bu evde olmayacağın için sana yardım ediyorum diye dalga geçer. Tanu ve Aliya kızcağıza akıllarına gelen bütün hakaretleri söylerler. Pragya sadece dinler ve ağlar. Dadi Pragya nın üzgün halini görünce ona kızar ve mücadele etmesini ister.

Ah Kalbim 141. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir