Ah Kalbim dizisinde Tanu ve Abhi evlenmek üzereyken sürpriz bir şekilde Pragya tarafından durdurulmuştu. Pragya imzaları attığında sarhoş olduğunu bu yüzden imzaların geçersiz olduğunu savunmuştu. Abhi ise evrakları incelediğinde imzaların Tanu ya ait olduğunu görünce işler iyice karışmıştır. Tanu ise avukatını suçlar. Aliya Pragya yı öldüreceğini söyler.

Abhi Tanu nun yanına gider ve neden böyle bir şey yaptın diye sorar. Tanu ağlıyor ve eğere böyle yapmasaydım seninle evlenemezdim diyor. Abhi hala evli olmadığımızı ve üzgün olduğunu söyler. Purab Tanu nun avukatının fırçayı yiyerek gittiğini söyler. Dadi, yalancıların hep karardığını söylüyor. Pragya gülümser ve bunu Tanu ile konuşmanın tam zamanı olduğunu düşünüyor.

Pragya Tanu nun yanına gider. Bebeğin Abhi den olmadığını kanıtlayacağını söyler. Ayrıca Abhi nin senden tamamen ayrılmasını sağlayacağım aksi taktirde saygısını kaybedecek diye söyler. Tanu iyice öfkelenir. Abhi Pragya yı düşünmektedir. Onun hala kendisini sevdiğini düşünür ve Pragya nın bunu itiraf edeceğini söyler. Abhi Pragya gelmeden yatağına atlar. Pragya yı da yakınında tutar. Ona zayıflığın benim der. Pragya ne münasebet canım der. Abhi onunla bir test yapacağını söyler.

Abhi birbirimizin gözlerine bakacağız kim gözlerini kırpmadan durursa sevgisini göstermiş olacak der. Abhi geriye doğru sayar ve test başlar. İkili gözlerini birbirlerinden alamazken Abhi evet beni seviyor diye içinden geçirir. Pragya  başarılı olana kadar Abhi den uzak kalmasını düşünür ve su içmek için ayağa kalkar. Abhi onu elinden tutar ve tekrar sarılır. Bu sırada içeri Robin girer. İkili ayrılmak zorunda kalır.

Ertesi gün Tanu Pragya nın oyununu nasıl oldu da anlayamadım diyerek Aliya ya dert yanıyor. Nikhil de gelir ve Pragya’nın teklifini kabul edip CEO olacağımı söyler. Aaliye, teklifi  kabul etmesini ister. Purab, Pragya’ya parti vereceklerini söylüyor. Rachna bunun sebebi ne olacak diyor. Pragya, Abhi’nin Tanu ile evlenemediğinden dolayı çok mutlu oldu bu yüzden parti vereceklerini ve bütün şehri davet etmek istediğini söylüyor. Pragya Dadi nin sinirli olduğunu görerek nedenini sorar. Dadi erken pes ettiği için Pragya ya kızgındır.

Tanu Aliya ya takılmaktadır. Aliya sihirli lambası olduğunu söyler. Abhi’nin şirket muhasebecisini alacağımızı ve Abhi’nin şirketinin parasını Pragya’nın sahte şirketinde devredeceğini söyler. Abhi bu şekilde boşanmasına bile gerek kalmadan Pragya yı hayatının dışına atacağını söyler. Tanu bu planı çok beğenir. Bu sırada Aliya bir çağrı alır. Aliya kimsiniz diye sorar. Arayan kişi bizim Nikhil dir. Nikhil elimde seni mahvedecek belgeler var. Bana 10 rupi vermezsen belgeleri açıklarım der. Aliya reddeder. 

Ertesi gün Neil Aliya nın yanına gelir. Aliya Abhi ve Pragya görürse ne yapacaklarını söyler. Neil buraya beni sen çağırdın, Pragya yı defalarca öldürtmeye çalıştın,  Bülbül’ü intihara zorlattın diyerek Aliya yı köşeye sıkıştırmaya çalışır. Sizin her başınız sıkıştığında ben yanınızda oldum. Şimdi de ben zor durumdayım bu yüzden 10 lak rupi para istiyorum diyerek ona gün verir. Tanu, Aaliya’ya parayı nereden bulacağını soruyor.

Pragya Sarla yı yürütmeye çalışır ancak Sarla daha ghazır değildir. Sarla göz yaşlarına hakim olamaz. . Dadi Pragya’yı ağırlıyor ve Sarla’nın yakında iyileşeceğini söylüyor. Aaliya Abhi’nin odasına gelir ve dolabı açar. Para paketlerini alır ve çok yakında bütün parayı alacağını düşünür. Pragya odasına geliyor ve anahtarları arıyor. Soyunma odasına gelir ve Aaliya’nın soyunma odasındaki kasadan  para aldığını görünce şok olur.

Ah Kalbim 144. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir