Ah Kalbim dizisinde Pragya ile Purab Neil in söyledikleri karşısında şok olmuşlardı. Pragya Neil in paraya ihtiyacı olduğunu ve bunu kendilerinin karşılayacağını söyler. Bunun için Purab Neil in yanına giderek Aaliya’ya karşı deliller karşılığında ona para vermeyi teklif eder. Neil kabul eder ve bana para verirsen her şeyi yapmaya hazırım der. Pragya ise Abhi nin çiçeklerle süslediği odadadır. Pragya çok etkilenirken Abhi de arabasında Pragya nın tepkisini düşünür. Abhi her an aranabileceğini ve ne söyleyeceğini düşünür.

Purab, Neil’i Mehra evine getiriyor ve Pragya’nın şimdi geleceğini söylüyor. Sana 10, 15 ya da 20 Lakh verecek diyor. Pragya gelir ve Neil den delilleri ister. Neil başta paraya ihtiyacı olduğunu söylese de sonradan senin yüzünden hayatım karardı diyor. Senin huzursuz olmana sevindim diyor. Purab ne diyorsun sen diye tepki gösterir. Neil Pragya ya kaderinin iyi olduğunu yoksa Bülbül yerine sen ölürdün diyor. Neil parayı da delil vermeyi de reddediyor. Purab ve Pragya şoktadır.

Neil oradan ayrılır sonrasında Aliya ile konuşur. Aliya ona para ayarladığını söyler. Neil senin intikam alma hırsını seviyorum diyor. Sana aşığım diyor. Aliya Pragya nın yanına gider. Neil senden intikam almak istiyor diye korku verir. Pragya düşmanlarımla ilgilenmiyorum ve onlardan korkmuyorum diyor. Abhi için savaşmaya devam edeceğini ve 4 kişi olduklarını söyler. Akash ve Rchna onun yanında olduklarını söylerler.

Dadi 5 diye gelir. Pragya nın 5 kişi olduğunu ve onu desteklediğini söyler. Aliya Dadi nin Pragaya yı nasıl destekleyebileceğini sorar. Dadi Pragya her zaman doğru işler yaptı. Abhi yi her zaman düşündü bu yüzden onun yanındayım der. Aliya Pragaya dan nefret ettiğini ve bir gün önünde eğileceğini söyler. Pragya hiçbir şey yapamayacağını söylerken Mitali şimdi Aliya yı kim kurtaracak diye merak eder.  

Aliya nın herkesi aşağılayarak yaptığı konuşma Abhi nin tokatı ile son bulur. Abhi bugün seninle olan ilişkimi bitireceğim der. Abhi polisi arar ve yakında burada olmalarını ister. Aliya şok olur. Pragya Dadi yi köşeye çeker ve Aliya nın hapse girmesinin nefretini artıracağını söyler. Onu Avustralya ya gönderme teklifinde bulunur. Böylelikle suç işleme potansiyelini en aza indireceklerdir. Dadi Abhi ile konuşur ve sen benim oğlumsan o da kızım onu hapse göndermiyoruz, onu Avustralya ya gönderiyoruz der.

Tanu Abhi ile Pragya nın sarılmalarını görünce çılgına döner. Bu durumu Nikhil ile paylaşır. Nikhil sabırlı olmasını ve Pragya yı öldüreceğini söyler. Tanu ya Pragya yı istenilen yere getirmesini ister. Tanu kabul eder.

Ah Kalbim 145. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir