Ah Kalbim son bölümünde Aliya nın itirafları ile heyecanlı bir bölüm izlemiştik. Pragya onun Avustralya ya gitmesini istemiş Dadi tarafından kabul görmüştü. Bu bölümde Abhi ile Pragya provalar için sahneye gider. Orada bir filkm yıldızı ile karşılaşırlar. Sonra sahneye birlikte çıkarak eğlenirler. Abhi filmin başarısı için dua eder.

Nikhil ile Tanu Pragya yı öldürmeyi düşündüklerini konuşurken Sarla dan habersizdirler. Ancak Sarla yı gördüklerinde  bir şey değişmez. Nikhil küçük kızını Aliya öldürdü, büyük kızını da ben öldüreceğim der. İki kızın da öldüğünde nasıl duracaksın mereak ediyorum diye konuşur. Zavallı kadın çaresiz bir şekilde onu dinlerken tokat atmayı başarır. Bu  sırada Pragya da eve gelir. Robin in kendisini aradığını duyar. Tanıu ve Nikhil Sarla nın yanından ayrılır. Pragya doktoru bulur. Doktor annesinin iyileşmesinin zaman alacağını söyler.

Abhi Nikhil i gördüğünde bana plan yapıldığında sen neredeydin diye sorar. Nikhil her şeyi Aliya nın planladığını ve onun sahte bir şirket kurarak hesabına para aktardığını söyler. Abhi Nikhil den özür diler. Purab ikisini birlikte gördüğünde Nikhil Abhi yi kandırıyor yine diye düşünür. Sarla yine fenalık geçirmektedir. Pragya nın zor durumda olduğunu nasıl anlatacaktır. Doktor Sarla yı muayene eder. Onun bir şeylerden korktuğunu söyler. Sarla kapıda bekleyen Nikhil i göstermeye çalışır ancak kimse bir şey anlamıyor. Doktor ona sakinleştirici verir. 

Pragya odaya geliyor ve Abhi’nin gitarıyla müzik çaldığını görüyor. İçeri yavaşça giriyor. Abhi ona bakıyor. Pragya yüzünü gizlemeye çalışıyor. Abhi burada ne yaptığınınu soruyor. Pragya, şarkıyı bestelediğiniz sırada sizi rahatsız etmek istemedim diyor. Abhi, ona şarkı hazırlamasına yardım etmesini ister. Pragya, rockstar’ın bugün şarkı yapamadığını söylüyor. Abhi, şarkı yapmak için zaman ve boş zihin gerektiğini söylüyor. Pragya, kalbini kullanmasını ve iyi bir şarkı bestelemesini ister. Tartışma bu şekilde devam ederken Pragya ona sözleriyle yardım eder. Abhi çok mutlu olur ve Pragya ya sen sihirbazsın diyor.

Abhi Pragya yı yardımından dolayı öper. Abhi şarkının süper hit bir şarkı olacağını söyler. Abhi bir kez daha Pragya yı öpeceğini söyler. Pragya kaçıyor Abhi kovalıyor. Pragya Tanu ile çarpışır. Tanu neden koşuyorsun diye sorar. Pragya Abhi ye yardım ettiğim için öpücük almak istiyor diyor. Tanu öfkelenir. Abhi bunun profesyonel öpücük olduğunu bunun histen ve duygudan uzak olduğunu söyler. Tanu çocuksu davrandığını söyler. Pragya bir çağrı alır.

Telefonda bir kadın vardır ve Nikhil ile evli olduğunu, elinde kanıtlar olduğunu söyler. Pragya ya belirtilen yere gelmesini ister. Aslında kadın Tanu dur. Plan başlıyor. Pragya tekrar arayan kişiyi arıyor. Tanu nun telefonu çalıyor. Zil sesini Pragya duyar. Tanu nerdeyse yakalanacaktır. Tanu Nikhil in evine gider. Yaptığı hatayı anlatır. Nikhil ona kızar. Tanu ya Pragya yı tekrar aramasını ve 11 de gelmesini ister. 

Tanu Sarla nın yanına girer. Yarın kızının öleceğini söyler. Arkasından Mitali girer. Sarla ona bir şeyler anlatmaya çalışır ancak başaramaz. Tanu Nikihl i arar ve bu gece mutlu uyuyacağını söyler.

Ah Kalbim 146. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir