Ah Kalbim 14 Mart Özeti

Pragya Nikhil in evli olduğunu öğrenince harekete geçmiştir. Evden ayrılmadan Sarla nın yanına gider. Sarla ona gitme diyemez. Dadi ise Abhi ve Pragya nın mutluluğu için dua etmektedir. Pragya gelir ve aartiyi devirir. Dadi bunun uğursuzluk getireceğini söyler. Pragya bu sefer Tanu ile çarpışır. Tanu ya bugün birileriyle olan ilgini kestim der. Tanu da içinden bugün mezarını kazacağım diye geçirir. Pragya bir yere gideceğini söyler.

Dadi onun yalnız gitmemesini ister. Pragya 30 dakika içinde geleceğini söyler. Rachna Purab ile git isterden der. Pragya Nikhil in karısının yalnız gel demesini hatırlayarak onu da reddeder. Rachna ya da Sarla ya bakmasını söyler. Giderken Robin ile çarpışan Pragya nın gözlüğü düşer. Ayağa kalkan Pragya yola koyulur. Abhi gelir ve Pragya yı sorar. Dadi gözlüğü kırıldığı halde aceleyle bir yere gittiğini söyler. Abhi kendisinden bir şeyler gizlediklerini düşünerek onlara kızar. Dadi onun hayatından endişe ettiğini söyler. 

Pragya Nikhil in hanımının neden yalnız gel dediğini düşünür. Ona telefon açar. Tanu oraya geldiğinde delilleri alacağını söyler. Pragya yakında oraya geleceğini söyler. Tanu Pragya nın ölümünü görmek ister. Nikhil de aynı kanaattedir. Hatta Pragya nın ölümünü görmesinin ömrünü 10 yıl artıracağını söyler. Abhi Tanu yu arar ve doktora kontrole gitmesini ister. Tanu ne yapacağını düşünür. Abhi ye doktorun haftaya randevu verdiğini söyleyerek işin içinden sıyrılır.

Mitali Tanu nun bir şeyler sakladığını düşünerek onu takip etmeyi düşünür. Tanu gizlice evden çıkarken etrafını kontrol eder. Rachna Sarla nın yanına gider. Sarla nın tedirgin olduğunu görünce Purab ‘ Sarla nın Pragya dan dolayı endişeli olduğunu söyler. Purab hemen Pragya yı arar ve Sarla nın endişeli olduğunu söyler. Pragya endişeye gerek olmadığını çıkarken Sarla ile konuştuğunu söyler. Purab erken gelmesini ister. Nikihl in adamı Pragya nın henüz gelmediğini söyler. Nikhil az sonra burada olacağını söyler. Nikhil Pragya öldükten sonra Abhi nin mallarına oturacağını düşünmektedir.

Tanu da olay yerinde arabasında beklemektedir. Ancak birisinin onu takip ettiğini görür. Mitali nin kendisini takip ettiğini gören TAnu Pragya öldükten sonra Mitali yi öldüreceğini söyler. Tanu Nikhil i arar. Cinayeti çiftleyeceğini söyler. Tanu Mitali yi de öldürmesini ister. Nikhil bunun çocuk oyuncağı olmadığını söyleyerek Tanu nun cinayet mahaline gelmemesini ister. Tanu Pragya nın ölüm showunu göremeyeceği için üzgündür. 

Abhi Pragya yı arar ve çantasını evde unuttuğunu söyler. Ayrıca kendisini kandıran Tanu ya da kızgındır. Tanu randevu vermediği halde yalan söyleyerek Abhi yi kandırmıştır. Pragya şüphelenmeye başlar. Bu arada Pragya mekana ulaşmıştır. Adamlar onun geldiğini söylerler. Pragya Nikhil in karısının nerede olduğunu düşünürken Nikhil onun ölümle tanışmaya geldiğini söyler. Pragya arabasından iner ve Nikhil in işareti ile kamyon harekete geçer. Sonuç ölüm…….. Pragya ölmüştür. Evet yanlış okumadınız Pragya ölmüştür. 

Ah Kalbim 147. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir