Ah Kalbim 15 Mart Özeti

Ah Kalbim dizisi çok acıklı bir sahne ile bitmişti. Kamyon Pragya ya çarptığında Pragya kanlar içinde yola fırlamış, Nikhil bu hikayenin hazinli bir sonla bittiğini söylemiş, Tanu Abhi nin sevdiğine yardım edemediğini belirtmişti. Aynı sıralarda Sarla da kızına yardım etmeye gittiğinde kızının o halini görünce ağlamaya başlamıştı. Fakat bu olay Sarla nın hayali imiş. Sarla rüyanın da etkisiyle bacaklarını hareket ettirmeye çalışıyor. Zorla da olsa kendisini yere atmayı başarır. Sarla odadan çıkmayı başardığında Purab onu görür ve tutar.

Sarla resimdeki Pragya yı göstererek yanına gitmek istiyor. Purab onu götüreceğini söyler. Purab Sarla ya Pragya nın nerde olduğunu sorar. Sarla anlatmaya çalışıyor ancak vbaşarısız. Purab ona kağıt kalem getirir ve yazmasını ister. Sarla adresi yazıyor. Dadi ve Rachna Sarla nın odasına geldiklerinde onu göremeyince endişelenirler. Purab Pragya yı arayarak hayatının tehlikede olduğunu söyler. Pragya işim bitince geleceğim der. Purab olay yerine geldiğinde arabasından inerek bir satıcıya Pragaya yı sorar. Sarla bu esnada zorla arabadan iner. Yürümeye başlar.

Pragya olay yerinde Tanu yu arar. Pragya orada bulunan çocuklara para verir. Nikhil kamyona işaret verir. Sarla kızını görür. Kamyon Pragya nın üzerine doğru ilerlediğinde Sarla çırpınmaya başlar. Ancak sesi çıkmadığı için nafile iş yapar. Sonunda mucize gerçekleşir ve Sarla bağırmaya başlar. Pragya annesini görünce sevinir. Sarla kamyonu göstermektedir. Nikhil de Sarla nın bağırmasını engellemek için onu tutar. Bu sırada Pragya kamyonu görüp çekilir. Sarla da Nikihl den kurtuşlur. Ancak Nikhil kamyondan kurtulamaz. Kamyon Nikhil i ezmiştir. Sarla Pragya yı kontrol ediyor ve iyi olup olmadığını soruyor.

Pragaya TAanu nun yanına gider. Demek beni öldürmek için buraya çağırdın diye kızar. Sarla Tanu ya tokat atmak ister. Ancak ellerini kirletmeyeceğini söyler. Tanu Nikhil i hastaneye götürürken Pragya da Sarla yı eve götürür. Doktor Tanu ya hasta neyin olur diye sorunca eşi olduğunu söyler. Abhi de hastaneye gelmiştir. Tanu Abhi yi görünce saklanmayı tercih eder. Ancak Abhi omuzuna dokunur. Tanu onu görünce şaşırır. Abhi neden randevuyu iptal ettirdin diye kızar. Tanu ne randevusu diye sorar. Abhi kontrolü olduğunu söyler. 

Pragya da Sarla yı önce ortopedi doktoruna gitmesi konusunda ikna etmeye çalışır Sonunda onlarda aynı hastaneye giderler. Abhi onları görünce hem şaşırır hem sevinir. Sarla nın yürüdüğünü görünce ona sarılır. Pragay dan ona iyi bakmasını ister. Pragya ve Sarla Nikhil in burada olduğunu düşünmektedir. Onu görünce Sarla Allahın sevgili kulu olduklarını düşünür ve Abhi nin bunu görmesi gerektiğini düşünür. Abhi de Nikhil i görmüş ancak bir fanının yüzünden yanına gidememiştir. 

Doktor Tanu’yu kontrol eder ve iyi olduğunu söyler. Bebek senin gibi rockstar olacak diyor. Tanu bir an önce eve gitmek ister. Çok yorgun olduğunu söyler. Dışarda hemşire Tanu ya ne zamandan beri sizi arıyorum kocanızın hastaneye neden getirildiği ile ilgili polislere ifade vermeniz gerekiyor diye söyler. Tanu şok içindedir ABhi ise bir yanlışlık olduğunu söyler. Hemşire gördüğüm bir yüzü asla unutmam der. Sarla ve Pragay da yanlarına gelmiştir. Abhi hemşirenin yanlış anlamadan dolayı sorular sorduğunu söyler. Tanu karın ağrısı numarası yapar. Abhi onu götürür. 

Pragya hemşirenin yanına gelir ve Tanu nun bir sahtekar olduğunu ve bebeğin de Abhi den olmadığımnı söyler. Hemşire kendilerine yardım edeceğini ve Tanu nun kocasının Abhi olmadığını ispatlayacağını söyler. Nikhil gözlerini açar. Hemşire Tanu nun kocası için imzaladığı dosyayı getirmek için gider. Ancak Nikhil daha önce hemşireyi öldürmekle tehdit etmiş ve para teklifinde bulunmuştur. Sonuç fiyasko….Pragaya ve Sarla ise şaşkın. Abhi hemşireyi fırçalarken hemşire Nikhil den parasını ister. Yoksa ABhi ye her şeyi anlatacak….

Ah Kalbim 148. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir