Ah Kalbim son bölümünde Nikhil kazdığı kuyuya kendisi düşmüş Sarla’nın sayesinde kazaya kurban gitmişti. Pragaya Sarla ile birlikte evlerine gelir. Dadi Sarla yı görünce onu kucaklar ve seni yatağında görmediğimde kalbim duracak zannettim diyerek onu ne kadar sevdiğini belirtir. Taji Sarla dan lezzetli yemekler yapmasını ister. Sarla herkese yemek yapacağını söyler. Sarla, birkaç gün daha burada kalmayı düşünüyorum dedi. Dadi mutlu bir şekilde başını sallar. Rachna, ekibimizin şimdi daha da güçleneceğini söyledi.

Tanu Nikhil in yanına gider ve ona teşekkür eder. Ancak nasıl olur da onlara görünmeden dosyaları değiştirdin der. Nikhil hemşireyi nasıl tehdit ettiğini anlatır ancak ona vermeleri gereken parayı hatırlatır. Parayı bulmak senin sorumluluğunda der. Pragya, Abhi’nin Sarla’yı iyi gördüğünden ve onu mutlulukla kucakladığını düşünüyor. Abhi eve gelir ve baş ağrısı yaşadığını söyler. Pragaya bura hastane değil diye ona takılır. Abhi masajın hayat kurtardığını söyler. Pragya, hayatını kurtarmak istiyorsa, Tanu’ya gitmesini ister. Abhi şok olur ve Tanu’nun kendine kötü masaj yaptığını hatırlar. Pragya masaj yapmaya başlar.  Abhi masajdan hoşlanır ve rahatlar.

Bu sırada Tanu gelir ve onları bu halde görünce kıskanır. Tanu sayıp sayıştırıp ordan ayrılınca Abhi biraz daha masaj için Pragya yı ikna eder.  Purab Pragya nın nerde olduğunu sorar. Dadi onun yukarda olduğunu söyler. Purab yukarı çıkarken  Tanu ile çarpışır ve para çantası açılır ve düşer. Tanu parayı görmekten mutlu olur. Mitali ve Tai ji, yardımcı olacaklarını söylüyor. Purab, Abhi’nin yeni bir sözleşme imzaladığını ve bu ay 1 Crore rupi için anlaşma sağlandığını söylüyor. Pragya gelir ve Mitali’ye elinde bulunan paketi vermesini söyler. Abhi bu şirketin iyi olduğunu söylüyor. Pragya, yalnızca iyi insanlarla çalıştığını söylüyor. Purab parayı toplamaya devam ediyor. Tanu Nikhil’den para bulmasını istediğini hatırlıyor. Soyunma odasını gözetliyor ve Pragya ile Purab’ın dolabında para tuttuğunu görüyor. Purab dikkatli olmasını ister. Pragya, yarın bankaya para yatıracağını söyler. Tanu bugün para çalacağını ve bunun için Abhi’yi kullanacağını düşünüyor.

Tanu Abhi nin aklına girerek paradan pay almasını ve bebeklerinin geleceği için harcamalarını ister. Abhi bunu dile getireceğini söyler. Sarla herkese güzel yemekler yapmıştır. Yediği bir yemeği yapan kişinin elini öpeceğini söyler. Sarla o zaman Pragya nın elini öpmesini ister. Çünkü o yemeği Pragya yapmıştır. Dadi elini öpmesini istiyor. Akash ve Rachna da elini öpmesini ister. Dadi ısrar ediyor. Abhi tamam diyor. Bolna şarkısı çalıyor …… Abhi elini tutuyor ve onu öpüyor. Herkes onun için alkışlar. 

Abhi gelelim mevzuya der ve paradan hissesine düşeni almak ister. Praya bbütün patatesleri yedin daha ne parası diye kızar. Ayrıca kendi yönetiminden dolayı para kazandıklarını söyler. Pragya  yarın karar vereceğini söyler.

Ah Kalbim 149. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir