Ah Kalbim son bölümünde Pragya Abhi den özür diler ancak Abhi Pragya ya eziyet etmek için harekete geçer. Eziyet dediğimiz Pragya nın kendine gelmesi için bir çeşit şaka. Aliya ise Abhi nin Pragya dan nefret etmesini sağlamak iin yeni planını devreye sokmuştur. Abhi Saira dan toplantı için bir yardımcı talep eder. Saira kendisinin gelebileceğini söyler. Abhi pozisyon gereği Saira nın olamayacağını, onun müdür olduğunu ve bu makamı böyle küçük görevlerle basitleştirmemesi gerektiğini anlatır. 

Abhi yardımcının verimli, çalışkan ve özgür düşünen biri olmasını isteyince Saira elimizde Pragya var der. Abhi tamamdır  diye kabul eder. Saira Pragya nın hazır olduğunu söyler. Saira Pragya ya tek bir şartı olduğunu söyler. Abhi nin isteklerini yerine getirmesini ister. Pragya da tamam deyince Abhi ile yola çıkarlar. Pragya Abhi nin arabasına binmeye çalışırken Abhi buna tepki gösterir. Ben patron sen işçi bu yüzden benimle aynı arabaya binemezsin der. Pragya taksi beklemek için durağa gider. 

Durakta 2 adam Pragya ya sözlü tacizde bulunurlar. Pragya 2 adamın da üstesinden gelir. Bunlar yaşanırken Abhi de Pragya nın rezil olacağını düşünerek onu izlemektedir. Ancak beklediği olmaz. Sonra taksi gelir. Pragya buluşacakları yere gelir. Aliya hain planını devreye sokmak için Saira nın yanına gelir ve ona kaç lira maaş aldığını sorar. Aliya ona aldığı maaşın 5 katını önerir. Saira ne yapmamı istiyorsun diye sorar. Aliya ona planından bahseder. Saira istediğin kişiyi ayarlayacağım der.

Abhi de Pragya nın yanına gelmiştir. Pragya beni 2 saattir izlediğinin farkınayım deyince Abhi şaşırır. Pragya nın çok akıllı olduğunu düşünmektedir. Onların olduğu yere Sarla, Janki, Beeji ve Purab da alış verişe gelmişlerdir. Bu  sırada Varun Sethi diye birisi Aliya ile buluşur ve ona güzel kadınlara yardım etmek benim için bir şereftir diye söyler. Aliya ona planından bahseder. Purab onları görmüş ancak ne konuştuklarını anlayamamıştır. Janki Tanu ile çarpışır ve onlar kıyasıya bir tartışmaya girerler. Sonradan kavgaya Sarla ve Biji de dahil olur. 

Purab Aliya nın yanına gelir ve neden burdasın diye hesap sorar. Amacı ne planladığını öğrenmektir. Aliya sen kimsin de bana karışıyorsun diye çıkışır ve Tanu nun yanına gider. Tanu ise zor durumda kalmıştır. Aliya yanına gelerek onu kurtarır. Seviyesiz bir toplulukla konuşamayacağını söyler ve oradan ayrılır. Pragya eve geldiğinde çok mutludur.

Ah Kalbim 15 Nisan Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir