Ah Kalbim 17 Mart Özeti

Ah Kalbim dizisinde Abhi Tanu’nun baskılarına daha fazla dayanamayarak kazandıkları parayı paylaşmayı teklif etmişti. Pragya sabah kahvaltısından sonra bunu düşüneceğini söylemişti. Pragya Tanu nun yine bir hainlik düşündüğünü anlamıştır. Sarla da aynı fikirdedir. Pragya Tanu yu aramaktadır. Mitali den Tanu yu sorar. Onlar görmediklerini ancak görürlerse kendisine haber vereceklerini söyler. Sonra Pragya Sarla ile Janki nin konuşmasına şahit olur.

Sarla düğün salonunun yüklü miktardaki borçlarından bahseder. Ancak bunu Pragya ya söylememeliyiz çünkü bu mesele bizim meselemiz diyor. Nikhil hemşirenin sözlerini düşünür. Tanu yu arar ve endişelerini dile getirir. Tanu parayı alacağını ancak Pragya ve Sarla nın gözleri sürekli benim üzerimde diye konuşur. Nikhil ikisi içinde bir planı olduğunu söyler. Planını onunla paylaşır. 

Abhi şarkı hazırlarken Pragya dan yardım ister. Daha önce söz yazarken bana yardım etmiştin şimdi de senden yardım istiyorum diye yanağına bir öpücük kondurur. Abhi sözleri hatırlayıp hatırlamadığını sorar. Pragya sessiz kalır. Abhi yeniden öpeceğini söyler. Pragya sözleri son sürat okuyor. Abhi ona teşekkür ederken Abhi çok geç olduğunu söyler ve çalışıyım mı diye sorar. Ancak çalışması için öpücük gerekir. Pragya bir an önce yatıp dinlenmesini ister. 

Tanu Abhi nin odasının dışında beklerken Sarla tarafından durdurulur. Sarla burda ne işin var diye kızar. 2. Kadın olarak senin burda olmaman lazım diye Tanu yu kızdırır. Tanu sen yarın görürsün 2. kadın ne demakmiş diye içinden geçirirken oradan uzaklaşır. Bir süre sonra Tanu Abhi nin yatak odasına girmeyi başarır ve anahtarı Pragya nın yastığının altından almayı başarır. Sonra da paraları tabi….Nikhil paraları Sarla nın çaldığını göstermeye çalış diye Tanu yu uyarmıştır.

Ertesi sabah Abhi gitar çalmaktadır. Pragya dan paraları sorar. Pragya paylaştıracağını söyler. Pragaya Abhi ye doğru uzanırken ikisi de birbirlerine bakmaktadır. Eğer bu kadar yakın olursa her şeyin çok kolay olacağını düşünmektedirler. Birbirlerine duygusal olarak bakarlarken ayrılmak istemiyorlar. Dadi gelir ve onları bu halde görmekten dolayı çok mutlu olur. Dadi öksürerek bu bakışmalara son verir. Kahvaltının hazır olduğunu söyler. 

Aşağıya indiklerinde Sarla onlara önce yemek yemelerini ister. Abhi nin ağzını suyu akar ve hemen yamak yamaya başlar. Yemek masasında samimi bir kahvaltı yapılmaktadır. Herkes gülüyor, şakalaşıyor. Tanu ise biraz sonra başlarına gelecek hadise için gülüyor. Tanu para için acele ediyor. Bu durum Pragya nın canını sıkar. Sonunda beklenen olur. Pragya kasayı açtığında paranın olmadığını görür. Prgaya şok içindedir. 

Tanu anahtarların sadece Pragya da olduğunu ve başka kimsenin erişemeyeceğini söyler. Tanu anahtarların nerde olduğunu sorar. Pragya her zamanki yerinde yani yanımda diye cevap verir. Tanu aslında hırsızın Pragya olduğunu söylemeye çalışıyor. Sarla bunu Pragya nın asla yapmayacağını söyler. Herkes olayları sorgulamaya devam ediyor.

Ah Kalbim 150. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir