Ah Kalbim 18 Mart Özeti

Ah Kalbim son bölümünde Tanu paraları çalmayı başarmıştı. Pragya herkes önünde dolabı açtığında paraların olmadığını görünce şok olmuşlardı. Şimdi Tanu iftiralarına başlıyor. Paraları Pragya nın çaldığını iddia ediyor. Tanu Pragya nın Abhi nin her şeyini çaldığını parasını da çalabileceğini söyler. Akash saçmalıklarını durdurmasını ister. Pragya Akash tan dolabını kontrol etmesini ister. Akash Pragya kendi parasını niçin çalsın diye tepki gösterirken Tanu onun paraları başka bir hesaba aktardığını söyler.

Tanu odasına gelir ve Aliya ya bakarak bir şarkı söylemeye başlar. Aliya dan daha akıllı olduğunu, anne ve kızı aynı anda tuzağa düşürdüğünü söyler. Onları evden attığımda seni de eve çağıracağım derken Nikhil i bilgilendirmesi gerektiğini düşünür. Pragya parayı kimin çaldığını bilmektedir. Tanu nun çaresiz bir şekilde Abhi den nasıl para istediğini hatırlar. Purab’a Tanu nun odasında arama yapmasını ister. Herkes Tanu nun odasına gider.

Tanu nun odasına gittiklerinde Tanu buna tepki gösterir. Pragya paraları aldığını ve sonra anahtarları yerine koyduğunu söyler. Nikhil in hastane masrafları için bu parayı çalman gerekiyordu diye Tanu ya kızar. Dolabı açtıklarından ise şoktadır Pragya.. Şimdi başı beladadır. Tanu nun odası iyice aranır ancak para bulunamaz. Prafgya bi ara Robin i gönderip odanda temizlik yaptıracağım der. Odadan çıkarlar.

Tanu benim odam arandı şimdi de Sarla nın odası aransın der. Abhi, Akash ve Purab onun odasını da aramaya başlarlar. Arama sırasında düğün salonunun kağıtlarını gören Tanu bir şeytanlık düşünür. Abhi aramaların sonunda bir şey bulamayınca Sarla dan özür diler. Dışarı çıkarlarken Tanu 1 dakşka diyerek ordakileri durdurur. Çantadaki paraları görüyor ve onları dökmeye başlar. Herkes şoktadır. Taji Pragaya ya annenden bir şeyler öğren diye azarlar. Sonra da polisi arar. Dadi Sarla nın para çalamayacağını söylerken Abhi gözlerimizle gördük der. 

Dadi her şeyin yanlış olabileceğini söylerken Sarla parayı ben çalmadım diye ağlamaktadır. Tanu elindeki düğün salonunun borç kağıtlarını Abhi ye gösterir. İşta para çalmanın kanıtı der. Pragya Abhi nin bir şeyler söylemesini isterken Mitali denen ….. odalarımızı kontrol edelim. Daha başka nelerimiz çalındı kim bilir diye hakaretlerde bulunur. Yeterki iftiraya uğrama. Vuran vurana. Asıl dostların ortaya çıktığı bir zaman. Sarla Abhi ye ben seni oğlum olarak görüyorum. Böyle bir durumda para çalmak yerine senden yardım isterdim diyor. Abhi bu meselenin kapatılmasını ister. Tanu eğer bu meseleyi kapatırsak yine çalmaya devam edecek diye ortalık karıştırmaya devam ediyor.

Taji bunun ortaya çıkmasını istediğini söyler. Polisler de eve gelmiştir. Herkes şoktadır. Abhi polislerin eve girmesine müsade etmeyeceğini söyler. Tanu polislerin içeri girmemesi hırsızı aklamaz der. Purab ise içeri girmeye çalışan polisi engellemeye çalışmaktadır. Polis beni engellerseniz sizi tutuklamak zorunda kalırım der. Purab bunun bir aile meselesi olduğunu söyler. Polis içeri girer. Tanu şimdi başka bir planı devreye sokar. Tanu aslında suçlunun Pragya olduğunu bunun için de masum annesini kullandığını söyler. 

Sarla Tanu nun kendisini bırakıp Pragya nın üstüne gitmesinden şüphelenir. Sarla kızının hapse gireceğini ve bu süreçte de Abhi nin Tanu ile evleneceğini düşünerek hırsı benim diye bağırır. Müfettiş rapor tutar. Dadi neden böyle yaptın diye Sarla ya bakar. Sarla Pragya ve Abhi yi düşünüyorum der.

Ah Kalbim 151. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir