Ah Kalbim 18 Mart özetinde Sarla Abhi ve Pragya’nın geleceğini düşünerek parayı kendisinin çaldığını söylemişti. Polisler Sarla’nın tutuklanmasını isterken Abhi’nin gelmesini bekelmektedirler. Abhi sonunda aşağıya iner. Abhi Sarla hakkında kararını verdiğini ve kimsenin bunu değiştiremeyeceğini söyler. Pragya Tanu’yu gülümserken görür ve Abhi’yi etkilemiş olacağını düşünür. Dadi Abhi ile konuşmaya çalışır ancak Abhi reddeder. 

Müfettiş Sarla’yı alıp tüm bilgileri öğreneceklerini söyler. Abhi bir saniye der. Bir çocuk annesinin hapse girmesini nasıl ister diyerek onu durdurur. Müfettişe, hırsız olmadığını ve ailelerinin sorunu olduğunu söyleyerek gitmesini ister. Müfettiş ona görevini yapmasına izin vermesini ister. Abhi sen daha yenisin her halde diye çıkışır. Ancak müfettişin vazgeçmeye niyeti yoktur. Abhi kadın derneklerinden bahseder ve olayın basına intikal etmesi halinde neler olabileceğini söyler. Purab’a müfettişe kapıyı göstermesini ister. Dadi de aynı fikirde olduğunu söyler. Polisler evi terkeder. 

Pragya Abhi’nin bir evlat görevi yaptığını düşünürken Tanu Abhi’ye tepki gösterir. Dadi işte benim oğlum bu diye Abhi’yi över. Abhi yalnız kalmak istediğini söyleyerek odasına çıkar. Taji ve Mitali Sarla’yı hedef alırlar ve onu hırsızlıkla suçlamaya devam ederler. Dadi bunları duyunca onlara kızar ancak Sarla evine gitmek istediğini söyler. Dadi ve Pragya gitmemesi için çok diller döker ancak Sarla gitmekte kararlıdır. Purab Abhi’nin yanına çıkar ve Sarla’nın evden gitmek üzere olduğunu söyler. Onu gitmemesi için ikna etmesini ister. Abhi ona bakacak yüzünün olmadığını söyler.

Sarla eve gitmek için kapıda beklerken Tanu gelir ve Pragya ile ilgili kim varsa evden atılacağını söyler. Sarla asıl sen Abhi tarafından evden atılacaksın ve ben de senin atıldığını görmek için tekrar geleceğim der. Dadi is Abhi’nin yanına giderek Sarla’nın masum olduğu halde bir hırsız gibi buradan ayrılacağını söyler. Abhi asıl hırsızı bulmak için birlikte hareket edeceğiz der. Dadi onu kutsar ve doğru kararı aldığı için mutlu olduğunu söyler. Abhi Pragya ile de konuşacağını söyler. Abhi Pragya’nın yanına gider va çok acı çektiğini farkeder. Onu güldürmeye çalışarak moralini düzeltmeye çalışır. Ağzına yara bandı takarak Pragya’yı güldürmeyi başarır.

Rachna ve Akash hastaneye giderek Nikhil adına faturaların kimin ödediğini sorgularlar. Ancak faturaları Nikhil’in ödediğini görürler. Akash onların çok akıllı olduğunu ve başka bir yol bulmaları gerektiğini söyler. Tanu işleri hallettiği için çok mutludur. Bu sırada içeri Mitali girer ve yatağın üstündeki çantayı görür. Hemen çantayı açar ve paraları görür. Tanu ona konuşmazsa paraların hepsini vermeyi teklif eder. Bu arada Mitali’nin paralarla fotoğrafını çeker. Şimdi bu fotoyu her yerde yayınlayacağım ve gerçek hırsızın sen olduğunu söyleyeceğim deyince Mitali korkuyla oradan uzaklaşır.

Ah Kalbim 152. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir