Ah Kalbim 20 Mart Özetinde Abhi tüm gerçekleri öğrenmişti. Abhi Sarla gibi masum birisine atılan iftirayı kabul etmeyerek Tanu nun evden gitmesini istemişti. Tanu ne kadar da bebeğim için bunu yaptım dese de Abhi kulaklarını sağır ederek bunlara karnının tok olduğunu söylemişti. Dadi Sarla yı arar. Telefonu Janki açar. Dadi hoparlörü açmasını ister. Dadi Tanu nun çaldığı paralarla yakalandığını söyler. Ayrıca evden Abhi tarafından kovulduğunu söyler. Sarla Dadi ye kızını desteklediği için teşekkür eder.

Tanu ise eşyalarını toplamaktadır. Pragya onun yanına gelir ve yadım etmeye geldiğini söyler. Pragya tüm gerçekleri Abhi ye anlatması için Tanu yu ikna etmeye çalışır. Mitali ve Taji onları dinlemektedir. Aralarında Tanu ve Pragya dan hangisi Abhi ye dönecek diye bahse tutuşurlar. Pragya artık gittiğine göre yalana gerek kalmadı. Gel Abhi ye her şeyi anlat derken Tanu evden ayrıldığını ancak geri döndüğünde hayatımdan sonsuza dek gideceksin diyor. Pragya Tanu nun bir plan yapacağını bu yüzden yalanların bir an önce ortaya çıkarması gerektiğini düşünüyor.

Tanu Abhi’nin odasına gidiyor. Abhi ona yanına yaklaşmamasını söyler. Tanu evinizden ve hayatımdan ayrılacağımı söyler. Seni her zaman seveceğim ..Bebeğin oğlu olmasını istediğini hatırlıyorum der. Ona, doğduğu zaman gelip bebeği görmesini ister. Anlayacağınız duygusal şantaj yapmayı sürdürür. Sarla kızını arayarak bugün çok mutlu olduğunu söylüyor. Pragya da asıl ben mutluyum senin üzerindeki hırsız yaftasının silinmesinden dolayı der. Sarla kızının tapınağa giderek dua etmesini ister. Pragya gideceğini söyler.

Tanu artık yavaş yavaş evi terkederken Aliya yı özlediğini düşünüyor. Ancak Tanu dengesini kaybederek merdivenlerden düşüyor. Pragya, Raj’dan ambulans aramasını ister. Abhi Tanu’dan gözlerini açmasını ister ve su verir. Dadi, Abhi’ye endişelenmemesini istiyor. Bu sırada Nikhil de Pragya yı kaçırıp öldürme planları yapmaktadır. Pragaya bebeğin babası olarak Nikhil i arıyor. Pragya, Tanu’nun indiği sırada merdivenlerden düştüğünü bildirir. Nikhil, biri onu itmiş olabileceğini söylüyor. Pragya, kimsenin bir şey yapmadığını ve bebeğe karşı sorumluluğunu düşünmesini ister. Bebeğin babası olduğunu söylüyor ve bu yüzden sizi bilgilendiriyorum diyor. Nikhil, bebeğe bir şey olursa, Tanu’nun Abhi ile evlenemeyeceğini ve CEO olma hayalimin başarısız olacağını düşünüyor.

Tanu hastaneye kaldırılır. Doktor çocuğun erken doğma riskinin olduğunu söyler. Nikhil ise Pragya çocuğun babasını ortaya çıkarmak için numara yaptığını düşünerek temkinli olmasını ister. Tanu Pragaya ya Abhi nin şimdi daha duygusal olacağını ve kendisini evden atamayacağını söyler. Prgaya böyle bir durumda bile çıkarlarını düşünüyorsun diyerek Tanu yu azarlar ve senden tiksiniyorum der. Abhi ise Tanu ya karşı kendisini suçlamaktadır. Bebeğe bir şey olursa kendimi affedemem diyor. Pragya da Tanu nun kazandığını kendisinin kaybettiğini söylüyor.

Abhi ile Prgaya birlikte otururken konuşuyorlar. Abhi nerde yatacağını soruyor. Pragaya omzunda yatabileceğini söyler. Abhi onun omzunda yatmaktan mutludur. Tanu ve Nikhil kendi aralarında konuşurken Tanu Prgaya ya karşı yaptığı oyundan bahsetmektedir. Pragya bunu duyar ve alkışlamaya başlar.

Ah Kalbim 154. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir