Ah Kalbim son bölümünde Pragya hastaneye gitmiş ve Tanu ile Nikhil in pişkin pişkin konuşmalarına şahit olmuştu. Pragya ikiniz de bebeği kullanıyorsunuz diyerek lafa girer. Prgaya insanlık ettiğini ve bebeğin babası olarak Nikhil’i hastaneye çağırdığını söyler. Tanu Pragya ya güler ve Mehra ların evine geleceğini ve Abhi yi elinden alacağını söyler. Nikhil kalkması gerektiğini söyler çünkü Abhi her an gelebilir.

Robin Tanu nun odasını temizlerken Taji ona ne yaptığını sorar. Robin Abhi nin aradığını ve odayı temizlemem gerektiğini söyler. Taji Mitali nin yanına gelir ve bahsi ben kazandım diyerek parasını ister. Mitali meteliksiz olduğunu söyler. Ayrıca bemni kandırdın diyerek para vermek istemez. Mitali parasını taksitle vermeyi kabul eder. Bu arada Tanu da hastaneden gelmiştir. Dadi Robin’e Tanu için meyve suyu getirmesini ister. Tanu Abhi’ye bakar ve ne yaparsa yapsın onun için, bebekleri ve parlak geleceği için yaptığını söyler. Abhi odaya girip dinlenmesini istiyor. Tanu acı çekiyor ve herkesten özür dileyeceğini söylüyor.

Dadi Pragya dan güçlü olmasını ister.  Pragya kocası için savaşacağını düşünüyor. Dadi, Tanu’nun Abhi’yi güçsüz kıldığını düşünüyor ve Abhi’nin Pragya’dan uzaklaşmasına asla izin vermeyeceğini söylüyor. Mitali, Raj’a, Veliler toplantısı için çocukların pansiyonuna gitmeleri gerektiğini söyler. Raj onunla gitmeyi reddediyor. Mitali tamam diyor, gidip ölsem bile size söylemem artı diyor. Mitali, Raj’ın onu umursamadığını ve ilişkisini kurtarmak için bir şeyler yapmayı düşünüyor. Raj’ın öfkesinin her geçen gün arttığını düşünüyor. Raj’ın dinleyeceği bir kişinin olduğunu düşünüyor. Pragya’yı sorumlu tutuyor.

Tanu Robin’i arar ve Abhi’ye karın ağrısı yaşadığını söylemesini ister ve onu çağırır. Dadi ilaç getirmemi ister misin diye sorar. Dadi utanmazlığın bile bir sınırı var diyerek Abhi yi kullandığına kızar. Tanu onu 5 yıldan beri tanıyorum ve gücünü, zayıflığını ve duygularını biliyorum. Avantajından nasıl yararlanacağımı bildiğimi söyler. Abhi yi kazanacağını söylüyor. Dadi kim kimi kazanacak diye konuşur ve sen 5 yıldan beri tanıyorsun ancak ben doğduğundan beri onu tanıyorum diye çıkışır. Tanu gülmeye devam ediyor.

Abhi ise Tanu yu şımartmaya devam ediyor. Ona yemek yediriyor. Tanu Nikhil i arar ve Abhi tarafından şımartıldığını ve Abhi nin kendisine çok iyi davrandığını söyler. Ben onunla evlendiğimde sen de şirketin CEO su olacaksın ben de eve 4 kız şef alacağım diyor. Bu sözler Nikhil i de heyecanlandırır ve Abhi nin kalbine girmesini ister. Abhi Dadi nin yanına gelir ve Pragya nın nerde olduğunu sorar. Dadi Pragya sana kızgın diye söyler. Abhi ben ne yaptım der. Dadi tanrı canın assın ya ha daha ne yapacan gevur herif diye çıkışır. Pragya nın duygularını rencide ettiğini ve onu tamir etmesini ister. Abhi tamam der ve mutfağa gider.

Pragya mutfakta sandvic hazırlamaktadır. Pragya Tanu için sandviç hazırlamasını ister. Abhi olayın farkındadır ve Pragya nın gönlünü almak için her yolu dener. Sonunda gönlünü almayı başarır. Bu sırada Purab ve Rachna da onları görürler ve mutlu olurlar. Mutfağa kimseyi göndermezler. Onları kameraya almayı bile düşünürler. Tanu da onları dinlemektedir. Mutfağa gittiğinde onların samimi hallerini görür ve sinir olur.

Ertesi gün Pragya nın doğum günü vardır ve Abhi nin Pragya ya bir sürprizi vardır. Sürprizi olan sadece Abhi değildir tabi. Tanu da Nikhil in yanına gelerek evde önemsenmediğinden bahsetmiş ve Pragya için bir şeyler yapılmasını istemiştir. Nikhil ona unutamayacağı bir hediye vereceğini söyler.

Ah Kalbim 155. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir