Ah Kalbim 23 Mart özeti Pragya nın doğum günü kutlaması için Abhi nin hazırlıkları ile başlar. Ancak düşmanlarda boş durmuyor. Nikhil, Pragya’nın hayatını mahvetmek için bir adam kiraladı ve Pragya’nın hayatındaki tüm ayrıntılarını ve olayları okumasını istedi. Abhi ve Pragya’yı bir saldırıyla mahvetmek istiyor. Nikhil, Tanu’nun gelmiş olması gerektiğini düşünüyor ve planını ona anlatamadığını düşünüyor. Kapıyı açıyor ve Dadi’yi gördüğünde şok oluyor. Dadi neden bir hayalet gibi durduğunu soruyor.

Dadi beni içeri almayacak mısın diye sorar. Nikhil şaşkınlığını üzerinden atarak onu içeri alır. Dadi Pragya nın doğum günü partisi için Nikhil ve kız arkadaşını davet etmeye geldiğini söyler. Nikhil geleceğini söyleyerek Dadi ye teşekkür eder. Dadi çıkarken kiralık katil görünür. Abhi ise Pragya ya sürpriz hediyeler hazırlamaktadır. Ayrıca Pragya nın günlüğüne aşk mektubu yazmakla meşguldür. Bu sırada Pragya içeri girer ve beni mi çağırıyorsun der. Abhi seni çağırmadım diyerek günlüğü ve hediyeleri saklamaya çalışır.

Mitali ve Taji evin çok güzel süslendiğini konuşuyorlar. Pragya nın hiç bir masraftan kaçınmadığını ve bunun altında bir şeylerin olacağını söylüyorlar.Mitali casusluk yapacağını söyler. Pragya güzel bir elbise giyiyor ve kolye takmaya çalışıyor. Abhi’nin yardımını almayı düşünüyor ve kapıyı çalıyor. Abhi, Pragya’ya hala aşk mektubu yazıyor. Pragya’dan çıkmasını ister. Abhi Pragya nın yanına gider. Birbirlerine aşk dolu bakışlarla bakarlar. Abhi, ona çok güzel göründüğünü ve herkesin gözünün onda olacağını söyler. Pragya bugün çok yakışıklı göründüğünü düşünüyor ve gözlerini ondan uzak tutamadığını düşünüyor.  Pragya ona kolye takmasına yardım etmesini ister. Abhi yapacağını söyler ve ona inci kolye takıyor. 

Nikhil partide neler yapacağı konusunda kiralık adamla bir şeyler konuşurken bir bagaj dolusu çiçeği çocuklardan götürmesini ister. Çocuklar çiçekleri Abhi ye teslim ederler. Abhi çiçekleri sipariş etmediğini düşünürken Dadi nin göndermiş olabileceğini söyler. Tanu ise doğum günü partisinde Nikhil’i görünce sinirlenir. Onun kolundan sertçe tutar ve ne işin var burada diye sorar. Nikhil resmen davet edildiğini söyler. Tanu adamın nerde neden harekete geçmiyor diye sorar.  Davetsiz misafirin buraya geleceğini söyledi. Tanu kim diye soruyor Nikhil, Pragya’nın eski sevgilisi diyor. Nikhil, bunun Pragya’nın sahte sevgilisi olduğunu ve ilişkide olduğunu kanıtlayacaklarını söyler. Tanu nerdeyse Nikhil e sarılacaktır sevinçten. Nikhil onu engeller.

Abhi ise Pragya ya bir gül verir ve onunla yeni bir hayat yaşamak istediğini söyler. Bu sırada Sarla nın çağrısını alan Pragya biraz bekle diye Abhi yi durdurur. Ya benim anlamadığım bu kadar romantik bir anda telefona mı bakılır. Resmen saçmalamışlar. Tanu Nikhil’e, Abhi’nin Pragya’ya nasıl baktığını gördün mü, sanki delirmiş aşık sevgilisine bakıyormuş gibi der. Abhi’nin öneride bulunması halinde her şeyin mahvolacağını söyler. Sarla’nın aradığı ve ara verdiğinin iyi olduğunu söylüyor. Nikhil, adamımın hazır olduğunu söyledi. Abhi telefon görüşmesinin ardından Pragya nın yanına gelir.

Pragya eeee ne diyordun diye sorar. Abhi kem küm etmeye başlar. Bu sırada Purab onları dansa davet eder. Onlar dans ederken Nikhil adamının hızlı bir şekilde işini bitirmesini ister. Dans bittikten sonra herkes onları alkışlar. Abhi hazırladığı kartı verdikten sonra teklif etmeyi düşünürken Dadi bırak kartı martı bir an önce teklifte bulun der. Abhi yi gaza getirir. Abhi kendini toplar ve Pragya nın yanına gider. Pragya maskeli bir adamla dans etmektedir. Abhi onları görür ve danstan sonra teklif etmeyi düşünür. 

Ah Kalbim 156. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir