Ah Kalbim son bölüm özetinde Pragya nın doğum günü yapılmaktaydı. Abhi Pragya ya yeniden evlilik teklifinde bulunacak ancak bir türlü fırsatını bulamıyordu. Bu sırada Nikhil in para ile tuttuğu bir adam Champak oyuna dahil olur. Pragya ile dansa başlar. Abhi Pragya nın dansını bitirmesini bekler. Dans bittikten sonra Prgaya ya aşkını itiraf edecek ve yeniden evlenme teklifinde bulunacaktır.

Tanu Nikhil’in çağrısını alır Nikhil şimdi Abhi’yi manipüle etmesini ister. Abhi yalnız duruyor ve Pragya’yı izliyor. Tanu neden yalnız olduğunu soruyor.  Abhi dans izlediğini söyledi. Tanu Pragya’nın dans partneri arkadaşınız mı diye sorar. Abhi hayır diyor. Tanu, Pragya’nın arkadaşı olabileceğini ve çok yakın olduğu görüşündedir. Pragya onunla dans etmeye devam ediyor. (Pragya yı da anlamak mümkün değil tabi. Elin herifiyle de saatlerce dans edilmez ki. Nasıl sabırlı bir eşin var senin.)

Tanu Abhi ye Pragya seninle bile bu kadar yakından dans etmedi diye kızdırmaya çalışır. Abhi senin gözlerin kirlenmiş diye cevap verir. Tanu morarır. Nikhil ondan vazgeçmemesini ve onu fişfiklemeye devam etmesini ister. Abhi Akash ı gördüğünde buketlerden dolayı teşekkür eder. Akash buketleri ben getirmedim deyince Abhi onları kimin gönderdiğini düşünür. Pragya dansa devam ediyor. Tanu bu adam Pragya’yı seviyor diyor. Abhi, kimin umrunda olduğunu, herkesin Pragya’yı sevebileceğini söylüyor. Pragya’ya karşı tam bir inancım var. Tanu ne zaman onun güveni alt edebileceğini düşünüyor.

Pragya dans ettiği kişinin davetsiz misafir olduğunu düşünür ve dansı bitirmelerini ister. Bu arada Şempanze(Champak ) üzerine dökülen şeylerden dolayı lavaboya gider. Pragya da ona yardım için arkasından gider tabi.. Tanu ise Abhi yi kurmaya devam etmektedir. Pragya onu lavaboya götürür. Champak ona teşekkür ediyor ve takım elbisesini temizlemesine yardım etmesini istiyor. Pragya’ya övgülerde bulunuyor. Pragya sana sadece lavabo göstermeye geldim diye kızar. Şempanze, Pragya ya kalbimde sana karşı çok sevgim var der. Tanu da Abhi yi gerçekleri göstereceğim diye onların yanına getirir. Abhi ve Tanu gizlice onları izlerken Pragya Şempanze nin ceketini giydirmek üzereyken karşısında Abhi yi görür.

Pragya nın pastası kesilecektir. Prgaya pastanın  başına geçtiğinde Tanu sazı eline alır ve söylemeye başlar. Prafya ya sen hangi yüzle burdasın diye çıkışır. Onun hain olduğunu ve Abhi yi kandırdığını söyler. Önce Suresh ile şimdi de bu adamla. Pragya bu iftiraların ardından Tanu yu tokatlar. Konuklar dağılır. Tanu şimdi senin hain olduğunu ispatlayacağım diye Çhambak’a seni buraya Pragya mı davet etti diye sorar. Chambak Pragya nın davet etmediğini söyler. Ancak kendisi davetsiz olarak gelmiştir. Tanu elinde resimlerin olduğunu söyler ve onu gösterir. Sahte resimleri gören Abhi şok olur. 

Pragya fotoğrafları kontrol eder ve şok olur. Pragya, Champak’a bu fotoğrafların sahte olduğunu söylemesini ister. Chambak, doğduğundan beri hayat ortakları olduğunu söyler. Pragya şok davranıyor. Champak, buraya gelmememi söylemiş olmana rağmen buraya geldim diyor. Pragya neden yalan söylediğini soruyor. Champak daha önce benimle romantik olarak konuştuğunu söylüyor. Pragya bunların hepsi yalan diye kızıyor ve Abhi nin yanına gelerek gözlerime bak ve bunlara inanmıyorum de diye ondan destek bekler. Abhi Pragya ya inanmadığını söyleyince Pragya çöker adeta. Abhi daha da ileri gider ve onu tokatlamaya kalkar. Onu Dadi durdurur.

Ah Kalbim 157. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir