Ah Kalbim dizisinde Chambak’ın yalanlarıyla Abhi Pragya yı suçlamıştı. Pragya Abhi nin kendisine yapılan bu iftiraya sessiz kalmasına çok içerlenmişti. Pragya kendine tokat atmaya bile kalkan Abhi yi affedecek mi ? Chambak sevgili olmaya devam mı edecek ? Tanu ve Nikhil in planları işleyecek mi ? Tüm soruların detayları ayrıntılarda..

Ah Kalbim dizisinin 25 Mart özetinde Abhi odasındaki Pragya ya ait resim çerçevelerini indirmektedir. Kendisine yapılan bu ihaneti düşünmektedir. Pragya ağlarken Abhi danslarını hatırlamaktadır. Sarla kızını rüyasında kötü bir halde görünce laddo yapmaya karar verir. Adamlar bir şey olacağı zaman rüyalarında görüyorlar. Demek ki onlarda da rüya ilmi var. Rüyalara oldukça önem veriyorlar ve ona göre amel ediyorlar. Akash Pragya ve Dadi ye Chambak’ın birileri tarafından ayarlandığını söyler. Onlar Tanu ve Nikhil dir. 

Dadi Pragya ya neden suçu itiraf ettin diye kızar. Pragya Abhi nin beni destekleyeceğini düşündüm. Onun bana olan inancını test ettim. Seven birisinin sevdiğinin her zaman yanında olacağını düşündüm o yüzden ses çıkarmadım deyince Dadi Pragya dan ağlamayı bırakmasını ister. Nikhil Chambak’a para verir. Chambak kolay para olduğunu ve hiçbir şey yapmadığını sadece Tanu nun sorularını yanıtladığını söyler. Şimdi kız arkadaşıyla güzel vakit geçireceğini söyler. Tanu Abhi nin odasına gider ve onun karanlıkta oturduğunu görür. Tanu Abhi ye sarılmaya çalışır. Abhi onun gitmesini ister. 

Tanu dışarda Pragya ile çarpışmak üzeredir. Pragya ya Dadi nin odasında ağlayıp ağlamadığını sorar ve birazda Sarla nın odasında ağla diye dalga geçer. Pragya gerçek ortaya çıktığında senin göz yaşlarını kim silecek der. Pragya Abhi nin yanına gider. Abhi nin tepkisi çok sert olur. Bir daha beni kandırmana izin vermeyeceğim diyerek dışarı çıkar. Tanu Nikhil in bu planının çok isabetli olduğunu düşünmektedir. Nikhil i telefonla arar ve Praya nın çok zor durumda olduğunu söyler. Nikhil kulağıma ninni gibi konuşuyorsun diyerek sevincini belirtir. 

Mitali ve Taji de Chambak olayında Tanu nun olduğunu düşünmektedirler. Onlar Tanu yu takip ederek delil bulmayı düşünüyorlar. Yağmur tüm şiddetiyle yağarken Abhi dışarda ıslanmaktadır. İçeri girmemeye kararlıdır. Pragya kendisinin azarlanma pahasına Abhi nin yanına gider ve onu içeri alır. Havlu ile kurular ve göğsüne viks uygulayıp ayaklarını yıkar. Ona dışarı çıkma diye ricada bulunur ancak Abhi dışarı çıkar ve kapıyı kilitler. 

Dadi Abhi nin kendi odasında uyuduğunu görür. Abhi bundan sonra senin odanda kalacağım der. Dadi Abhi ye yanıldığını anlatmaya çalışır. Erkek ihanet ederse normal kadın ederse değil öyle mi diye ona kızar. Sen evli olmadan Tanu yu hamile bırakırken iyi de Pragya böyle yapınca kötü mü diye sorar. Abhi nin kafası karışır.

 Ah Kalbim 158. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir