Ah Kalbim 26 Mart Özeti

Ah Kalbim dizisinde Sarla Pragya için yaptığı laddoları Janki ile gönderir. Janki partinin nasıl geçtiğini sorar. Pragya çok güzel geçtiğini söyler. Janki Abhi nin ne hediye ettiğini sorar. Pragya hayallere dalar. Janki Pragya ya nasılsın diye sorar. Pragya yorgun olduğunu söyler. Janki gitmesi gerektiğini söyleyerek çıkar. Bu sırada Tanu onları görür ve laf atmadan duramaz tabi. 

Abhi ise Dadi nin Pragya hakkında söylediklerini düşünürken Pragya nın duygularını merak etmektedir. Robin elinde kahvaltı tabağı ile gelirken Tanu onu durdurur ve tabağı alarak Abhi ye götürmek ister. Abhi de oraya gelmiştir ve Pragya nın onları gözlediğini görür ve Tanu nun elinden yemek yer. Pragya çok kıskanmıştır. Abhi onu kıskandıracak laflar etmeye devam ederken Pragya nın kendilerini döveceğini düşünür. Tanu ise çok mutludur. Pragya Dadi nin yanına gider ve artık dayanamayacağını söyler. Dadi ye Abhi nin nasıl yemek yediğini anlatır. Dadi Abhi nin Pragya yı kıskandırmak istediğini anlamıştır.

Tanu Abhi nin odasına girdiğinde Abhi bilerek hapşurur ve mendile iyice sümkürür. Mendili çöpe atması için Tanu ya verir. Tanu mendili almaz tabi. Abhi yi yatağına yatırır ve üzerine battaniye örter. Nikhil in dedikleri aklına gelir ve başına masaj yapmaya başlar. Abhi bundan rahatsız olur ve onu karşısına alır. Tanu yüzsüzü hemen evlilikten bahseder. Dadi Tanu nun yeni bir planının olduğunu ve Chambak ile intikam almayı düşündüğünü söyler. Pragya Abhi nin Tanu ile yaptıklarını anlatmaya devam eder.

Dadi ise  onu ikna etmeye çalışır. Pragya sonunda hatasını anlar ve Abhi nin sevgisinden asla şüphe duymayacağını söylüyor. Dadi ona sevgisine inanmasını ister. Rachna, Tanu’nun aramıza gelemeyeceğini söylüyor. Tanu da Nikhil in yanına giderek Dadi nin bütün planlarını bozduğunu söyler. O yüzden Chambak ın yeniden eve gelmesini ister. Chambak eve yeniden gelir. Pragya onu evden atmaya çalışır ancak Chambak senin aşkın için yeniden geldim der. Tanu da gelmiştir ve Pragya nın tavrına kızar. Bu sırada Abhi de gelir. 

Pragya Abhi nin Chambak ı öldüreceğini düşünürken Abhi tam tersine ona iyi davranır ve Pragya ve Tanu dan onun için güzel yemekler yapmasını ister. Ayrıca Chambak’a damat gibi sorular sormaktadır. Ona sigara içiyor musun diye sorar. Chambak safça sigaranın sağlığa zararlı olduğunu bu yüzden içmediğini söyler. Abhi ona iyice sinir olmuştur ve onu her fırsatta ezmeye çalışacaktır. Abhi Pragya yı yanına çekerek Chambak’ı Charli Chaplin’e benzetir. Ayrıca Suresh’e de benziyor deyince Pragya sinirlenir.

Ah Kalbim 159. Bölüm Fragmanı

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir