Ah Kalbim 26 Mart özetinde Chambak yeniden Abhi nin evine gelmişti. Pragya Abhi nin Chambak’ı döveceğini düşünürken tam tersine Abhi Chambak’ı güzel ağırlamaları konusunda Tanu ve Prgaya yı bilgilendirmişti. Abhi bu hareketiyle Chambak ve kendisi arasında kıyas yapacak olan Pragya dan doğruları görmesini sağlamaktır. Abhi bu hareketiyle doğru mu yaptı ? İşler istediği gibi mi gidrecek ? Tüm soruların cevapları özetimizde….

Tanu Chambak’ın eve gelişinin ardından Abhi nin sessiz kalmasına çok sevinmiştir. Bu durumu Nikhil ile paylaşır. Ahi nin Chambak Pragaya’yı haketmiyor izlen imi vermek için Chambak’ın kalmasına izin verdiğini söyler. Nikhil bu durumu lehlerine çevirmek için bir plan yapmaları gerektiğini söyler. Abhi nin Chambak’ı kıskanmasını sağlayacak büyük bir olay yapacaklarını söyler. Pragya ise onları gizliden dinlemektedir. Nikhil Pragya ile Chambak’ı aynı odaya yatırarak Abhi’ye onları evden kovduracağız der. Prgya heyecandan yanındaki vazoyu devirir.

Sesi duyan Tanu hemen dışarı çıkar. O sırada Robin de oradan geçmektedir. Tanu Robin’e burada kimseyi gördün mü diye sorar. Pragya gizlendiği yerden Robin’e işaret yaparak görmedin demesini ister. Robin kimseyi görmediğini söyler. Pragaya Dadi nin yanına gider. Şimdi mahvolduğunu, Tanu ve Nikhil’in planları tutarsa Abhi nin kimseyi dinlemeyeceğini söyler. Dadi ne planladıklarını sorar. Pragya duyduklarını anlatır. Purab bile korkuyor.

Abhi Chambak’a bakar onu küçük düşürmek için neler yapması gerektiğini düşünür. Onu düşürürse Pragya’nın yardımına koşacağını düşünüyor. Abhi Chambak’a egzersiz yapmayı teklif eder. Chambak Tanu ve Nikhil’in ne yaptığını merak etmektedir. Bundan sonraki planlarının ne olduğunu soracaktır. Chambak Abhi ye evlerinin Raj’a sarayı gibi olduğunu söyler. Dadi Chambak’ı kontrol etmenin çok kolay olduğunu, onu Tanu ve Nikhil ile  görüştükten sonra elimize alacak ve onu konuşturacağız. Bütün bunları yaparken kayıt cihazına da kaydedip Abhi’ye gösterceğiz der. Pragya çok mutlu olur ve Dadi ye sarılır.

Chambak ortalarda dolaşırken Pragya kimi aradığını sorar. Chambak seni arıyorum diyor. Pragya senin için Pizza yapacağım der. Chambak pizza sevmediğini tatlı sevdiğini söyler. Pragya sana tatlı yapacağım der.  Champak, Tanu, Nikhil, Pragya ve Abhi’nin onun hakkında delirdiğini ve onun adının chumbak olması gerektiğini düşünüyor. Abhi Nikhil ile iş hakkında konuşmak ister. Nikhil bazı dökümanları unuttuğunu, müsait olduğunda getireceğini söyler. Abhi Chambak’ın nasıl biri olduğunu sorar.

Nikhil onun entellektüel olduğunu ve kadınların böyle erkeklerden hoşlandıklarını söyler. Nikhil gece olacakları düşünerek mutlu olmaktadır. Yemek zamanı gelir. Abhi Pragya nın yanındaki sandalyeye oturacakken durdurulur ve oraya Chambak oturtulur. Pragya onu elleriyle besler. Chambak Pragya’nın zoruyla o kadar yemek yer ki kusmaya gider. Dadi Pragya yı takdir ettiğini söyler. Abhi bu durumdan rahatsız olmuştur ve inadına acı yemek ister. Acıyı yiyen Abhi kıvranmaya başlar.

Pragya kendisi için acı yiyen Abhi’ye hayran olur. Plan için uygulama zamanı… Tanu elinde meyve suyu ile Pragya nın odasından beklerken Robin geliyor. Tanu kasten Robin ile çarpışır ve Robin’in elindeki meyve suyu dökülür. Robin şimdi ne yapacağım derken Tanu elindeki ilaçlı meyve suyunu ona verir. Ben senin için hakkımdan geçiyorum der. Robin teşekkür ederek ilaçlı meyve suyunu Pragya ya götürür.

Pragya meyve suyunu içince kendinden geçer. Nikhil Chambak’a Pragya ile güzel vakit geçirmesini ve o güzel anları kameraya çekmesini ister. Rachna da onlar içerdeyken kapıyı kilitleyecek ve Abhi ye haber verecektir. Ancak Tanu nun dikkati sayesinde bunu başaramaz. Rachna kendisini suçlar. Tanu, Nikhil’e bir şeyler planladıklarını ve Champak’ın gelmesinden sonra daha da tedbirli olacaklarını söylüyor. Nikhil’den gitmesini ister. Nikhil, onlara bir şans daha tanımak istemediğini ve Champak’a kendisini hayal kırıklığına uğratmamasını söyler. Champak ona endişelenmemesini ister ve onun tehdit deneyiminin ona yardımcı olacağını söylüyor.

Chambak odaya girer ve kameraya yer ayarlamaya başlar. Sonra Pragya ya yaklaşır. Pragya neden uykulu olduğunu düşünürken Chambak ünlü olacağını düşünmektedir.

Ah Kalbim 160. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir