Ah Kalbim dizisinin 28 Mart özetinde DNA örnekleri için harekete geçilmişti. Önce sesini sigorta yapmak bahanesiyle Abhi den kan örnekleri alınmış daha sonra da Nikhil den saç örneği alınmıştır. Şimdi herkes merakla DNA testinin sonuçlarını beklemektedir. Bu arada Nikhil için Abhi’nin evinde bir doğum günü düzenlenmiştir. Yani herkes Abhi’nin evinde toplanmıştır.

Yapılan testin sonucunda bebeğin babasının Abhi olmadığı tespit ediliyor. Pragya şimdi Tanu’nun ne yapacağını merak ediyor. Nikhil için yapılan doğum günü partisine yetişen Pragya Abhi ile dans eder. Dadi onları bu şekilde görünce mutlu olur. Abhi Pragya ya Tanu ile Nikhil’i bir arada gördüğünü hatta elele tutuştuklarını söyler. Pragya Tanu bana karşı değil dana karşı plan yapıyor diye konuşur. Pragya Tanu’nun sahtekarlığını öğrenmesi için Sarlayı da çağırır. Pragya ile Abhi dans etmeye devam ederler. 

Dadi Tanu’yu kıskandırmak için Tanu ya onlar dans ederken nasıl da yakışıyorlar değil mi diye sorar. Tanu güneş ve ayda biribirlerine bakınca tutulma olur diyerek onları küçümser. Pragya önce Dadi nin duasını alır ve tüm cesaretiyle konuklara bir şey söyleyeceğini bildirir. Tanu konuşmayı engellemeye çalışsa da Pragya korktuğun bir şey mi var diye sorar. Tanu paniklemiştir. Pragya Tanu’nun para hırsından her şeyi yapabilecek birisi olduğunu amacına ulaşmak için masum bir bebeği bile kullanmaktan çekinmeyeceğini söyler. 

Tanu bu kadın ne söylediğini bilmiyor diye tepki gösterirken Pragya bebek ABhi’nin değil der. Bir anda herkes donakalır. Tanu da neden şimdiye kadar bunu gizlediğini sorar. Pragya eskiden delilim yoktu ancak şimdi sağlam delillerim var diyor. Pragya elindeki DNA sonuçlarını Abhi ye gösterir. Ordakilerde sonuçları görünce şaşırırlar. Abhi Tanu nun ne söyleyeceğini merak etmektedir. Tanu belgelerin sahte olduğunu Pragya’nın kendisini merdivenlerden atmak istediğini bunu başaramayınca da bu yola girdiğini söyler.

Tanu kendinden geçerek yere düşer. Onun yardımına Nikhil koşar. Tanu kendine geldiğinde kendisinin de delili olduğunu söyler ve odasına çıkar. Tanu da test sonuçlarıyla gelir. Onun sonuçlarına göre de bebeğin babası Abhi dir. Kafalar iyice karışır. Hatta ikisine de rapor veren doktor aynı kişidir doktor Sheela.. Dadi o zaman doktor Sheela’yı buraya çağıralım der. Tanu onu getireceğini söyler. Abhi Tanu nun sahtekarlık yapabileceğini düşünerek Purab’ın gideceğini söyler. Purab doktor Sheela’nın evine gider.

Purab onu getirirken doktor Sheela Pragya’ya yardımcı olacağından dolayı çok sevinçli olduğunu söyler. Doktor Sheela eve geldiğinde Pragya’nın elindeki belgelerin gerçek olduğunu söyler. Abhi ne yapacağını bilemez. Pragya’dan özür diler ve Tanu nun karşısına geçer. Ona masum bir bebeği kullanarak hayatını mahvettiğini söyler. Ayrıca onu evden kovar. Doktor Sheela buna daha fazla dayanamayacağım diyerek Tanu nun suçsuz olduğunu söyler. Vicdanının bu yalana elvermediğini söyler. Pragya doktor Sheela’nın gözlerine bakıyor. İyi ama neden böyle bir şey yaptı…Abhi şimdi kime inanacağını bilemiyor. Abhi belgelerin yalan söylemeyeceğini düşünerek Pragya ya masum bir bebeği kullanmakla suçlar. 

Pragya doktor Sheela’nın iyi bir insan olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden gerçekleri öğrenmek için onun evine gider. Doktor Sheela karşısında Pragya yı görünce ondan gitmesini ister. Anlatacak bir şeyinin olmadığını söyler. Pragya neden yalan söylüyorsun yoksa para mı aldın der. Doktor Sheela daha fazla dayanamayarak çocuğunun kaçırıldığını ve kendisine şantaj yapıldığını söyler. Pragya şok olmuştur. Pragya Nikhil den şüphelenmektedir. Pragya doktor Sheela ile bir pazarlık yapar. Pari yi getirirsem doğruları söyler misin diye sorar. Doktor Sheela kabul ediyor.

Ah Kalbim 162. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir