Ah Kalbim dizisinde çok heyecanlı bir bölüm 29 Mart itibariyle sona ermişti. 30 Mart bölümünde ise daha heyecanlı sahneler bizi bekliyor. Bildiğiniz gibi Doktor Shela çocuğunun kaçırılmasından dolayı DNA testi sonuçlarına göre bebeğin Abhi’nin olduğunu söylemişti. Pragya ise bunda bir iş olacağını düşünerek Doktor Shla’nın evine giderek gerçeği öğrenmişti. Praya şimdi Doktorun kızı Pari’nin peşine düşmüştür.

Tanu ve Nikhil Pragya’nın içine düştüğü durumdan dolayı sevinmektedirler. Biraz sonra Aliya da gelir. Nikhil Doktor Shela’nın fikir değiştirmesindeki en önemli aktörün Aliya olduğunu söyler. Abhi ise sanılanın aksine Pragya’nın suçlu olduğuna inanmamaktadır. Bunu en yakın arkadaşı Purab ile de paylaşır. Abhi Pragya’yı temize çıkaracak delillerinin olması gerektiğini söyler.

Purab Abhi’nin bu şekilde düşünmesinden dolayı çok mutludur. Abhi Doktor Shela’nın bir anda fikir değiştirdiğini bunun da şüpheli olduğunu bu yüzden yeni bir DNA testi yaptıracaklarını söyler. Pragya ise Doktor Shela’nın çocuğunu kaçıracağını düşündüğü Nikhil’in evine gelir. Ancak kapı kilitlidir. Anahtarın vazonun altında olduğunu daha önceki konuşmalardan anımsayarak kapıyı açar. Nikhil henüz eve gelmemiştir.

Pragya içeri girince Nikihl de gelir evine. Pragya içerde Doktor Shela’nın kızını görür. Nikhil hemen Tanu’yu arar ve Prgaya’nın nerde olduğunu sorar. Tanu henüz eve gelmediğini söyler. Nikhil Abhi’yi Pragya’ya karşı kışkırtmaya devam etmesini ister. Tanu Abhi’nin yanına giderek Abhi’yi etkilemeye çalışır. Abhi yorgun olduğunu ve dinleneceğini söyler. Abhi kafasındaki soru işaretlerinin cevabı için Doktor Shela’nın evine gider. Doktor Shela Pragya’nın sözlerini hatırlayarak onunla konuşmaz.

Nikhil Pari’nin yanına gelir ve onunla konuşur. Adamlarına onu korkutmamalarını tembih eder. Pragya Pari’yi kurtarıp Tanu ve Nikhil’in gerçek yüzlerini ortaya çıkaracağına söz verir. Pragya Pari’yi kurtarmayı başarır. Ancak Nikhil onu yakalar. Nikhil Aliya’yı arayarak Pragya’yı yakaladığını söyler. Aliya hayatının hatasını yaptığını söyler. Abhi’nin ne pahasına olursa olsun Pragya’yı kurtaracağını söyler. Daha önce bunun örneklerini hatırlatır. Ramana ateşinden nasıl kurtardığını hatırlamasını ister. Nikihl soğuk terler döküyor.

Abhi endişelenmeye devam ediyor. Sarla da kızının kaçırıldığını Dadi den öğrenir ve Nikhil’in yanına gider. Nikhil’i tehdit eder. Ancak Nikhil polis ya da Abhi’ye gidersen kızını öldürürüm diye tehdit eder. Sarla bir konuşmayacağım der. Pragya ise eğer Abhi beni gerçekten seviyorsa gelecektir diye beklemektedir. Abhi polisle görüşür. Polis aramalarının devam ettiğini ve bir şey olursa haber vereceklerini söyler.

Biji ise Abhi ile görüşmek istediğini söyler. Abhi ye Pragya’nın yerini bildiğini söyler. Abhi Pragya nerede diye sorar. Biji şaşırtıcı bir şekilde elindeki boşanma kağıtlarını Abhi’ye verir ve imzalamasını ister. Aslında bu evrakları Nikhil kızınızı öldürürüm tehtidiyle Biji ye vermiştir. Abhi Pragya ile görüşmeden bu evrakları imzalamayacağını söyler.

Ah Kalbim 163. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir