Ah Kalbim son bölümünde Abhi Tanu nun bebek için yaptığı şantajlara daha fazla dayanamayarak boşanma evraklarını imzalamıştı. Abhi yaptığı bu işin doğru olmadığını bilse de bir anlık sinirden imzaları atıvermişti. Pragya da bu gerçeğin farkındadır. Abhi nin çaresiz kaldığından imza attığını düşünmektedir. Abhi yaptığı kahveden dolayı Robin’i azarlar ve odasını dağıtır.

Dadi Abhi nin bu haline çok üzülür ve durumu ona da anlatmaya karar verir. Biji nin söylediklerini düşünür ve Pragya’nın hayati tehlikesi olduğu için konuşmaktan vazgeçer. Pragya başında bekleyen adamı Abhi ile konuşmasına izin vermesi için ikna etmeye çalışır. Adam benim alnımda keriz mi yazıyor diye çıkışır. Ordan ayrılırken yere düşer. O düştüğünde bir şişe kırılmıştır.

Abhi gitarını çalarken Pragya’yı düşünmektedir. Onu karşısında kendisini mutlu bir şekilde dinlediğini görür ve elleriyle sarılmaya çalışır. Kendine geldiğinde ellerinin bomboş olduğunu görür ve üzülür. Pragya adamın kırdığı şişenin yanına zıplaya zıplaya ulaşır. Sandalyeyi yıkar ve yerdeki kırıkları kullanarak ellerini çözmeyi başarır. Hemen Pari’nin yanına gider ve onu da yanına alır. Pragya uzun kovalamacının ardından kurtulmayı başarır.

Tanu olayı basın ve yayın önünde konuşacağını ve evliliklerini herkesin konuşacağını söyler. Bu arada Nikhil’in adamları Pragya ve Pari’yi ellerinden kaçırdıklarını söylerler. Nikhil çılgına döner. Nikhil onların Sheela’nın evine gittiklerini söyler. Pragya ise Doktor Sheela’nın evine gelmiş ve Pari’yi annesine teslim etmiştir. Doktor Pragya’ya teşekkür eder ve onun için her şeyi yapmaya hazır olduğunu söyler. 

Nikhil ve Tanu Dr. Sheela’nın evinin önünde beklemektedir. Nilhil adamlarından Pragya’yı çıkınca yeniden yakalamalarını ister. Tanu ise farklı düşünmektedir. Tanu Pragya’nın ölmesini istemektedir. Nikihl bu teklif karşısında şok olur. Ancak Tanu Nikhil’i ikna etmeyi başarır. Pragya’nın çımasını beklemektedirler. Nikhil Tanu dan Pragya’yı son bir kez daha görmesini ister. Tanu Abhi’nin servetine konacağını hayal etmektedir. 

Pragya dışarı çıkınca Nikhil ve Tanu harekete geçer. Nikhil son sürat Pragya’nın üzerine sürmektedir arabayı. Pragya üzerine gelen arabayı görünce Abhi’ye verdiği sözü hatırlar. Onu her zaman sevecek ve ondan ayrılmayacaktır. Araba tam çarpmak üzereyken Pragya kenara atlayarak kurtulur. Nikhil ise bir ağaca çarparak durur. Abhi de evde yattığı yerden Pragya diyerek bağırır. 

Pragya patlamak üzere olan arabanın yanın agelir ve onları hastaneye götürür. Pragya Tanu için her şeyin yapılmasını ister. Niikhil’in yanına gider ve onunla da konuşur. Artık baba olduğu gerçeğini herkese anlatmasını ister. Nikhil Aliya ya kaza geçirdiklerini ve Tanu nun yoğun bakımda olduğunu söyler. Eğer ona birşey olursa her şeyi anlatacağını söyler. Aliya hemen hastaneye gelir ve bir hemşireye para verereh Tanu nun kaza yaptığını söyletir. Tüm aile hastaneye gelmiştir. 

Tanu kendine geldiğinde başında duran Abhi’ye Pragaya’nın bebeğini öldürmeye teşebbüs ettiğini söyler. Oysa Prgaya hem bebeğini hem de kendisini kurtararak ona ve Nikhil’e yardım etmişti. Tanu iftiralarından vaz geçmeyeceğini ve Pragaya yı her fırsatta öldüreceğini deklare etmiş oldu. Tanu nun sözleri herkeste soğuk duş etkisi oluşturur. Ancak Tanu bebeğinin öldüğünü duyunca sinir krizleri geçirir.

Nikhil doktorun kendilerine bir tercih sunduğunu ve Tanu’nun hayatını tercih ettiklerini söyler. Bebeğin ne yazık ki öldüğünü söyler. Dadi ise Prgya’nın böyle bir şeyi asla yapamayacağını söyler. Tanu neden yapmasın diye tepki gösterir. Abhi de bunu Praya’nın yapmasının imkansız olduğunu düşünmektedir. Hastanede bunlar yaşanırken Pragya da eczanede Tanu için ilaç almaktadır. Tanu ve Bebeğin sağlığı için dua etmektedir.

Ah Kalbim 165. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir