Ah Kalbim dizisinde Prgaya evi terkedince Dadi kendisini sorumlu tutmaktadır. Abhi’ye de kızgındır. Ondan hesap sormak için Abhi’nin yanına gider. Dadi çok sert şekilde Abhi’yi suçlar. Abhi de Dadi’ye bağırır çağırır. Sonunda Abhi de dayanamaz ve evi terkeder. Dadi şimdi yapayalnız kalmıştır. En sevdiği insanlar yanından gitmiştir birer birer.

Purab ise Pragya’nın kimseye haber vermeden gitmesine kızmış ve Sarla’nın evine gitmiştir. Purab Pragya ile konuşarak eve dönüp mücadele etme konusunda Pragya’yı ikna eder. Aliya, Tanu ve Nikhil kazandıkları zaferi kutlamaktadırlar. Pragya’yı karşılarında görünce şaşırırlar. Hayalet görmüşe dönerler adeta. Pragya hızını alamayarak Tanu yu tokatlar önce. Pragya onların gerçek yüzlerini Abhi’ye göstereceğini söyler. Elindeki telefonu göstererek her şey bu telefonda kayıtlı şimdi yandınız der.

Ya anlamadığım Pragya elindeki telefonu alsınlar diye mi oraya gitti. 3 kişinin arasına dalıp artistlik yapıyor. Nikhil Pragya’nın elindeki telefonu almaya çalışır ancak Pragya kaçmayı başarır. Dadi ise işlerin düzelmesi ve Pragya’nın suçlu olmadığının anlaşılması için Tanrı’ya dua etmektedir. Bir anda arkasında Pragya’yı görünce çok sevinir. Abhi’nin evi terkettiğini öğrenen Prgaya onu aramak için yola koyulur. 

Abhi şoförü ile bir eve gelir. Şoförüne burayı terketmesini ve bu evden kimseye bahsetmemesi için uyarır. Abhi içmeye başlar. Aklında ise Pragya vardır. Dışarda bardaktan boşanırcasına yağmur yağmaktadır. Abhi içmeye devam ederken kapı çalınır. Abhi bu evi kimsenin bilmediğini düşünür. Kapıyı açtığında karşısında Pragya’yı görür. Abhi hem şaşkın hem üzgün hem nefret dolu gözlerle Pragya’ya bakar. Pragya ona gerçekleri söylemek için geldiğini söyler. Abhi gerçekleri dinlemek istemediğini belirterek onu içeri almaz.

Pragya dışarda yağan yağmur altından Abhi nin kendisini içeri almasını beklemektedir. Abhi sonunda dayanamaz ve onu içeri alır. Prgaya bana bir şans daha verdiğin için teşekkür ederim deyince Abhi seni asla önemsemiyorum, Sarla’ya bir sözüm vardı onun için seni içeri aldım der. Sarla’yı arayacağını ve seni burdan almasını isteyeceğini söyler. Pragya ağlamaktadır. Abhi Sarla’yı arar. Gel kızını götür diye konuşur. Sarla endişelenir ve hemen gitmesi gerektiğini söyler. 

Biji yılların tecrübesi tabi. Tanrı onlara yeniden birleşme olanağı sunuyor. Onlara başbaşa kalmaları için müsade etmeliyiz diyerek Sarla’yı göndermez. Dadi Abhi ve Pragya için endişelidir. Rachna Purab’ın onları aradığını söyler. Dadi Abhi yi arar. Abhi ye nerde olduğunu sorar. Abhi iş için Delhi ye gittiğini söyler. Dadi Pragya nın yanında  mı olduğunu sorar. Abhi yanında olmadığını ve nerde olduğunu bilmediğini söyler. Dadi şimdi Pragya için endişelenmektedir. Pragya Dadi ye neden yalan söyledin der. Abhi seninle aynı yerde olabiliriz ama birlikte değiliz der. Ayrıca gözüme gözükme diye konuşur. Pragya ağlamaya devam ediyor. 

Şer cephesi de Abhi’nin nerde olduğunu araştırıyor. Tanu Aliya’yı arar. Abhi ve Pragya’nın nerde olduğunu bilmediğini söyler. Eğer Pragya elindeki videoyu Abhi ye gösterecek olursa yandık der. Prgaya ise Abhi ye gerçekleri anlatmaya çalışır ancak Abhi nin dinlemeye niyeti yoktur. Abhi nin hapşırması ile Pragya onunla ilgilenmeye çalışır. Abhi bundan rahatsız olur. Pragya dan mangalsutrasını çıkarmasını ister. Pragaya şoku üstünden attığı için akıllı cevaplar vermeye başlar. Mangalsutrasını zamanı gelince çıkaracağını söyler. Hemen mutfağa gider. Mutfak tımtıkır. Buzdolabında sadece Kada diye bir bitki var. 

Bu bitkinin öksürüğe ve nezleye iyi geldiğini Dadi den öğrenen Pragya hemen bitkinin çayını yapar ve Abhi ye içirmeyi başarır. Abhi hastalıktan titremektedir Pragya üzerini battaniye ile örter. Buzlar erimeye başlamıştır. Bu arada Sarla Dadi ile telefonda konuşur ve Abhi ve Pragya’nın  lonaval evinde olduğunu söyler. Konuşmaları Tanu da duyar. Tanu Aliya ve Nikhil i bilgilendirirken Purab da duyar. Abhi ve Pragya’nın hayatlarını tehlikede olduğunu düşünür.

Ah Kalbim 167. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir