Ah Kalbim son bölümünde Pragya Abhi için çırpınıyordu adeta. Abhi için yeni bir çay yapan Pragya onu Abhi ye getirirken yerdeki cam kırıklarına basar. basar. Abhi hemen müdahale ederken Pragya neden benle ilgileniyorsun ki der. Abhi yine klasik cevaplarından birini verir. Sarla bana kızmasın diye ilgilendiğini söyler. Prgaya biraz daha cesaretle Abhi ye bir şey göstereceğini söyler. Sonra da telefonunu gösterir. Ancak telefon parçalanmıştır. Pragya her şeyin bu telefonda kayıtlı olduğunu söyler.

Abhi Pragya’yı alkışlamaya başlar. İyi bir oyuncu olacağını söyler. Pragya bu zamana kadar ne yaşanmışsa anlatmaya kararlıdır. Dadi nin de her şeyi bildiğini söyler. Nikhil Pragya’nın ölmesi gerektiğini düşünür. Pragya DNA raporunda doktor Shela’nın çocuğunu kaçırdıklarını o yüzden doğruları çarpıttığını, doktorun çocuğunu nasıl kurtardığını detayları ile anlatır. Ancak Abhi’nin aklında Pragya’nın boşanma kağıtlarına attığı imza vardır.

Pragya o belgeleri imzalamasaydım Doktor Shela’nın çocuğunu öldüreceklerdi o yüzden imzalamak zorunda kaldım der. Prgaya telefonum kırık olmasaydı şimdi beni daha iyi anlayacaktın der. Purab şer ekibinin Pragya için ne düşündüklerini öğrenmek için Tanu’yu takip eder. Tanu bir otele girer. Aliya ile aralarında yaptıkları konuşmayı dinlemeye çalışır. Aliya Nikhil ‘in Pragya’nın arabasına bir şeyler yapacağını duyar. Aliya ve Tanu Purab’ı karşılarında görürler.

Purab Aliya’yı tokatlar. Değiştiğini düşünüyordum ama yanılmışım der. Önce Bülbül’ü öldürdünüz şimdi de Pragya’yı öldürmeye çalışıyorsunuz ancak buna müsade etmeyeceğim der. Prgaya’nın çabaları Abhi’yi ikna etmaya yetmiştir. Abhi Tanu nun sürekli numara yapmasını ve Nikhil’in sık sık evlerine neden geldiğini daha iyi anladığını söyler. Pragya da şaşkındır. Abhi ye bana inanıyor musun diye sorar. Yani Dadi ye bile sormadan bana inanıyor musun ? Abhi Pragya’ya bütün samimiyetiyle inandığını söyler. 

Pragya ilerde Tanu karşına sahte delillerle çıksa bile bana inanmayı sürdüreceksin değil mi diye sorar. Pragya aslında çok büyük bir üzüntü yaşadığı için Abhi’nin değiştiğine inanamıyor. Abhi tüm kalbimle senin yanında olacağım ve seni ölene kadar terketmeyeceğim diyor. İkili birbirine sarılır. Nikhil ise bir araba tamircisine planından bahsetmektedir. Tamirciye yüklü miktarda para taklif eder. Nikhil Pragya’nın arabasının frenlerini gevşetmesini ister. Tamirci frenleri gevşeteceğini ve 5-10 dakika içinde arabanın frenlerinin tutmayacağını söyler. 

Ayrıca bunun bir kaza olduğuna herkesin inanacağını söyler. Nikhil Pragya’nın ölmesi için dışarı çıkması gerektiğini söyler. Abhi le Pragya fırtınalı bir gecenin sabahında berrak bir güneşle uyanmışlardır. İkili adeta aşklarını yenilemişlerdir. Abhi balayını bu evde geçirme planını Pragya ile paylaşır. Pragya ise bu sırada duş almaktadır. Çıkınca konuşacaklarını söyler. 

Abhi Pragya’ya bir sürpriz yapmak ister. Ona güzel bir kahvaltı getirecektir. Gitmeden şehre gideceğini ve kahvaltı getireceğini bildiren bir not bırakır ve dışarı çıkar. Dışarda siyah bir kedi önünden geçer. Dadi’nin siyah kedi uğursuzluk getirir sözünü hatırlar. Ancak Pragya’nın arabasına biner. 

Ah Kalbim 168. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir