Ah Kalbim son bölümünde Abhi Pragya’dan tüm gerçekleri öğrenmiş ve sabah Pragya’sına güzel bir kahvaltı için şehre gitmeye karar vermişti. Abhi Pragya’nın arabasına bindiğinde frenlerin gevşetildiğinden habersizdir. Abhi hareket ediyor. Abhi yolda Tanu’yu düşünür ancak onun düşünülmeyecek kadar basit birisi olduğunu söyler ve aramaya karar verir.

Abhi gerçekleri bildiğini bebeğin gerçek babasının Nikhil olduğunu bildiğini söyler. Tanu hala yalan söylemeye devam eder. Pragya’nın bebek katili olacak kadar küçüldüğünü buna rağmen hala ona inandığını söyler. Abhi yi hiç bir zaman aldatmadığını söyler. Abhi bu zırvaları daha fazla dinlemek istemez ve çağrıyı sonlandırır. Ardından Purab arar. Abhi Purab’ın konuşmasına fırsat vermeden Purab’ın çok iyi bir arkadaş olduğunu söylüyor. Purab’ı ilk gördüğünde sarılacağını söylüyor.

Purab konuşmak istiyor Abhi övgülerine devam ediyor. Dadi ve Purab’ın Pragya yı desteklemelerinden dolayı ona teşekkür ediyor. Purab  Aaliya, Tanu ve Nikhil’in Pragya’ya karşı bir planları olduğunu, Pragya’nın arabasının frenlerini bozduklarını söylüyor. Purab Abhi’nin arabada olduğundan habersizdir. Abhi’den Pragya’yı uyarmasını istiyor. Abhi Purab konuşurken Pragya’yı bir daha göremeyeceğini düşünüyor. Purab’a onu uyaracağını söylüyor. Ancak Prgaya’ya bir şey söyleyemeden öleceğini düşünüyor.

Araba gittikçe hızlanmaktadır. Abhi son kez Prgaya ile konuşmak ister. Abhi Pragya’yı telefonla arayarak onu çok sevdiğini söyler. Yaptığı hatalardan dolayı büyük bir vicdan azabı yaşadığını ve büyük dersler çıkardığını söyler. Abhi ölüme gittiğini ancak kalbinin her zaman Pragya ile olacağını söylüyor. Pragya şoktadır. Abhi ye seni hiç bir zaman terketmeyeceğim sen ölmeyeceksin diyor ama araba vadiye düşüyor. Pragya elindeki telefonu bırakıyor. 

Prgaya kendine gelir ve hemen kazanın olduğu yere doğru yola çıkar. Ancak nasıl gidecektir oraya. Dışarda bir kadın denk gelir ve onu kazanın olduğu yere kadar götürür. Prgaya bir topluluğun olduğu yere gider ve bir arabanın aşağıya uçtuğunu öğrenir. Pragya bir kez daha yıkılır. Aşağıya nasıl ineceğini düşünürken bir kadın kendisini aşağıya götüreceğini ona yardım edeceğini söyler. Pragya vakit kaybetmeden iniyor. Purab sonunda Pragya ve Abhi nin bulunduğu eve ulaşır. Ancak evde kimseler yoktur. 

Purab Abhi nin ceketini görünce onların birlikte olduklarını anlar ve aramaya devam eder. Aliya ve Tanu birlikteler ve Pragya’nın akıbetini merak ediyorlar. Biraz sonra Nikhil arıyor ve Pragya’nın arabasında Abhi nin olduğunu ve onun vadiye uçarak öldüğünü söylüyor. Aliya şok olmuştur. Abisinin ölmüş olması onu çok üzüyor. Aliya Nikhl’i suçlar. Nikhil yapacak bir şeyin olmadığını ve bu durumu kabullenmesi gerektiğini söyler. Aliya ne olursa olsun o benim abimdi diye üzülüyor.

Prgaya kaza yerine ulaşır. Ancak arabanın içinde kimse yoktur. Ona yardım eden bayan Abhi nin fırlamış olabileceğini söyler. Pragya onu ilerdeki çalıların arasında kanlar içinde buluyor. Abhi baygın bir şekilde yatmaktadır. Pragya onu hastaneye götürüyor. Prgaya hastaneye gelir. Abhi yi hemen yoğun bakıma alırlar. Doktorlar Abhi için uğraşıyorlar. Ancak sıkıntı var. Nihayet doktorlar geliyor ve Abhi nin öldüğünü söylüyorlar. Abhi nin hastaneye gelmeden öldüğünü söylüyorlar.

Ah Kalbim 169. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir