Ah Kalbim son bölümünde Prgaya kaderin bir cilvesi olarak Abhi nin yanında işe başlamıştı. Ancak daha onunla karşılaşmamıştır. Pragya nın patronu ise Saira adındaki kadındır. Ofiste koşuşturmaca vardır. Herkes çok heyecanlıdır. Ofise Abhi nin geleceği duyrulur. Pragya Abhi yi görmemek için kantine gider. Ancak Saira onu bulur ve müdürün çağırdığını söyler.

Müdür Abhi nin çiçeklerle karşılanması görevini Pragya ya verir. Ancak Pragya bunu reddeder. İşten çıkarılsa bile bunu yapmayacaktır. Saira Pragya ya işe başlarken yaptığı sözleşmeyi hatırlatır. İştan ayrılması halinde başka bir işte çalışamayacağını söyler. Pragya mecburan eline çiçek sepetini alır ve Abhi yi karşılamaya gider. Abhi arabasıyla geldiğinde büyük bir hayran kitlesi tarafından karşılanır. Abhi Pragya nın karşısına kadar gelir. Pragya tanınma riskinden dolayı yüzünü kapatmıştır. Abhi nin üzerinden çiçekler sepmektedir.

Abhi Pragya yı yıllardır tanıyor gibi ona bakmaktadır. Pragya çiçekleri savururken güzel günlerini düşünüyor. Pragya nın yüzü de açılmıştır. Çiçekler bittiği halde Abhi ye çiçek atmaya devam ediyor. Bu durum Abhi nin de ilgisini çekiyor. Saira onun hayranı olduğunu söylüyor. Pragya dona kalmış ve sadece onun gözlerine bakıyor. Abhi Pragya nın eline kendi imzasını atıyor. Pragya hala kendisinde değil.

Pragya eve gelmiştir ve bugün yemekleri kendisinin yapacağını söyler. Pragya nın çok mutlu olması gözlerden kaçmıyor. Pragya Abhi nin eline attığı imzayı saklamaya çalışıyor. Bu durum Biji nin dikkatini çekiyor ve sakatlandın mı diye soruyor. Pragya imzalı eline bir poşet geçirip iş yapmayı sürdürüyor. Böylelikle bir çözüm bulduğunu düşünüyor. Abhi Dadi nin tuhaf davrandığını düşünmektedir. Dadi yi aranya koyulur. Onun odasına geldiğinde Dadi yi aramayı sürdürür. 

Dadi neden dalga geçiyorsun köftehor diye kızar. Abhi Dadi ye çok değiştiğini söyler. Kendisinin hiç bir şeyine müdahale etmediğini söyler. Daha önce evlen diye baskı kurmasına rağmen şimdi sustuğunu söylüyor. Arkadan Dasi gelir ve sen daha kaç kere evlenecen diye konuşur. Abhi ne evliliği diye şaşırır. Dasi hemen lafı kıvırır ve Abhi nin müzikle evli olduğunu söyler. Herkes derin bir nefes alır. 

Aliya ofise geldiğinde Saira ile görüşür ve anlaşmayı soruyor. Saira patronun tüm şartları kabul ettiğini ve şarkı kaydedildiğinde paralarını alacaklarını söyler. Pragya Aliya yı görür ve hemen saklanır. Aliya kendisini gözetleyen birisinin olduğunu düşünerek etrafına bakar. Pragya Aliya nın kendisinin burada çalıştığını öğrenirse işe gelemeyeceğini düşünmektedir. Aliya Pragya yı göremeden uzaklaşır.

Abhi hayranları ile bir oyun oynamak ister. Kendisini ne kadar tanıdıklarını ölçmek istediğini söyler. Bunun için bir kaseye bazı eşyalarla birlikte kendi bilekliğini de koyar. Kimse bunu başaramaz. Abhi orada bekleyen Pragya nın da tarışmaya katılmasını ister. Pragya ısrar üzerine katılır. Abhi onun gözlerini bağlar. Pragya eşyalar arasından Abhi nin bilekliğini bularak herkesi şaşırtır. Abhi bunu nasıl bildiğini merak ediyor ve tesadüfen bulduğunu düşünüyor. 2. bir deneme daha yapmak ister. 

Abhi bu sefer kasenin içinden bilekliğini Pragya ya hissettirmeden çıkarır. Pragya iyice aramasına rağmen bilekliği bulamaz. Abhi çaktırmadan bilekliği yeniden kasenin içine kor. Pragya bu sefer bilekliği bulur. Abhi kendisini bu kadar tanıyan bir hayranı olduğu için onunla selfie çektirmek ister. Pragya nın utana sıkıla itirazına rağmen selfie çekilir. Abhi herkesin bu hayranını alkışlamasını ister. 

Aliya şirket müdürü ile konuşurken Saira dan Abhi yi çağırmasını ister. Pragya da onu takip etmektedir. Aliya nın ona zarar vermesinden korkmaktadır. Abhi şirket yetkilisi ile konuşuyor. Yetkili demo CD nin ellerinde olduğunu söyler. Abhi parayı aldıktan sonra gerçek CD yi vereceklerini söyler. Pragya Aliya nın işleri yönlendirdiğini farkeder. Pragaya evde Abhi yi düşünüyor. Onun gözlerini bağlarken nasıl da yakınlaştığını hayal ediyor. Ancak ona bu kadar yaklaşırsa Abhi nin zarar göreceğini düşünüyor.

Ah Kalbim 173. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir