Ah Kalbim geçen bölümünde Pragya Abhi ye çok fazla yaklaştığını ve bunun da ona zarar vereceğini düşünerek işten ayrılmayı düşünmektedir. Purab ise Aliya nın daha fazla Abhi ye zarar vermesini engellemek için Abhi ile konuşup her şeyi anlatacağını söyler. Aliya Abhi nin bu işten zarar göreceğini ve sorumlunun da Purab olacağını söyleyerek ona kızar. Purab sessiz kalıyor.

Biji Pragya nın halinden kötü olduğunu hisseder. Ona Abhi ile karşılaştın değil mi diye sorar. Yılların tecrubesi Pragya nın onunla karşılaştığını anlamıştır. Pragya bunu nasıl anladın diye sorar. Biji yüzünün parlaklığı seni ele veriyor. Uzun zamandan beri böylesine mutlu değildin diye konuşuyor. Pragya Biji ye her şeyi anlatır. Ayrıca işten çıkmak istediğini söyler.

Biji Pragya ya tepki gösterir. Abhi nin yanından ayrılmamasını ve ona zarar vermek isteyenlere karşı uyanık olmasını ister. Ayrıca sık sık karşılaşırlarsa Abhi nin hafızasının normal bir şekilde yerine gelebileceğini düşünüyor. Pragya Aliya nın Abhi yi kullandığını söylüyor. Biji karanlığın ışığa kavuştuğu gibi siz de birbirinize kavuşacaksınız der. Pragya bundan çok etkilenir ve Biji ye sarılır. Abhi uyurken Fugy diye uyanıyor. Ayağa kalktığında neden Fugy dediğini düşünüyor ve bir şeylerin ters gittiğini düşünüyor.

Abhi Fugy kelimesini diline dolar ve yapacağı bestede onu kullanacağını söyler. Bu kelimenin çok akıcı olduğunu söyler ve şarkı mırıldanır. Oh my fuggi meri cookie …Saira Abhi nin sinirli olduğunu söyler. Pragya onu düzeltecek formül bende der. Saira sihirli değneğin mi var diye takılır. Pragya bir kahve yaparak onu vermesini ister. Abhi bu sırada şarkı söylemeye çalışıyor. Saira kahveyi ona veriyor. Abhi bir yudum alınca kahveyi kimin yaptığını soruyor. Saira resepsiyonist kızın yaptığını söyler. Abhi resepsiyona gider.

Pragya onu görünce bir emriniz var mı diye sorar. Abhi kimsin sen diye sorar. Pragya burda çalışan bir resepsiyonist olduğunu söyler. Abhi onu casuslukla suçlar. Kensinin sevdiği şeyleri bu kadar nasıl bildiğini ve bu kahveyi sevdiğimi nerden bildiğini soruyor. Pragya bu kahveyi eskiden beri yaptığını ve kendisinin iyi bir hayranı söylüyor. Tanu daha fazla dayanamayarak Abhi nin evine kadar gider. Onu Aliya karşılar ve oradan götürür. Onu Abhi ile tanıştıracağını söyler ve ondan güzel elbiseler giymesini ister.

Tanu Abhi beni gördükten sonra başka hiç bir kıza bakmayacak diye övünür. Bu arada Pragya Abhi ye bu tip kahveyi sevdiğinizi bir dergide okumuştum der. Abhi onun hayranı olduğunu ve yalan söylemeyeceğini düşünür. Bu sırada birbirlerine bakıyorlar ve arka fonda Allah Wariyan şarkısı çalıyor. Pragya iş yerinde düşerek ayağını incitir. Abhi onu kucağına alarak evine kadar götürür. Pragya nın bütün müdahalesine rağmen Abhi onu kucağında evine bırakır. Sarla ve Biji onları görünce şoka girerler. 

Sarla ve Biji hortlak görmüş gibi onun yüzünde donarlar. Abhi de şaşırmıştır. Neden bana öyle bakıyorsunuz diye konuşur. Abhi Pragya nın yanında çalışan bir resepsiyonist olduğunu ve adının da Nikita olduğunu söyler. Sarla ve Biji birbirlerine bakıyorlar. Abhi onu kendisinin getirdiğini söylerken ona kızmayın diye tembihte bulunur. Bu sırada Aliya defalarca Abhi yi aramasına rağmen Abhi cevapsız bırakır. Tanu çok güzel giyinmiş ve Abhi yi beklemektedir.

Ah Kalbim 174. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir