Ah Kalbim dizisinin son bölümünde Abhi Pragya yı evine kadar getirmiş hatta onu kucağına alarak eve sokmuştu. Sarla ve Biji her şeyden habersiz bir anda Abhi yi evlerinde görünce şaşırmışlar, Abhi de onların çok şaşırdığına şaşırmıştı. Pragya her şeyi en başından ailesine anlatır. Her şeyin kaderin bir oyunu der. Abhi nin yanında işe başlamasının bir tesadüf olduğunu söyler. Abhi gitmek için izin ister.

Yılların deneyimi Biji Abhi nin evlerinde daha fazla kalmasını istemektedir. Abhi nin bir şeyler anımsayacağını düşünerek Abhi yi yemek yedirmeden göndermeyeceğini söyler. Biji yıllardır sıkı bir hayranı olduğunu ve bunun adının aşk olduğunu söyleyerek Abhi yi öğlen yemeğine davet eder. Sarla ve Pragya Abhi nin sevdiği yiyeceklerden hazırlar. Abhi yiyecekleri hapur hupur midesine indirirken yemekleri çok beğendiğini ve bunları daha önce yemiş gibi olduğunu söyler. Biji biz senin hayranınız o yüzden her şeyden haberimiz var diye belirtir.

Abhi Sarla ve Biji nin çok candan olduğunu ve ailesi gibi davrandıklarını söyler. Biji umutlanırken Pragya bu sevinçlerinin kısa süreceğini düşünmektedir. Aliya ve Tanu barda uzun süre bekledikten sonra evlerine gelmişlerdir. Tanu kalbinin kırıldığını söylerken Aliya Abhi den hesap soracağını söyler. Abhi bilgisayara Prgaya ile çektirdikleri resmi yükletmiştir. Aliya Abhi nin menejerinden resmi neden yüklettiğini sorar. Meneger bunu Abhi nin isteği olduğunu söyler.

Aliya Abhi nin eski bir resmi yüklediğini belirterek resmin kaldırılmasını ister. Ancak aklı resimde kalmıştır. Eğer resim yeniyse Abhi ile Pragya karşılaşmışlardır. Bu durum Aliya yı tedirgin eder. Bu sırada Tanu Aliya yı arayarak moralinin çok bozuk olduğunu ve geceyi ağlayarak geçireceğini söyler. Dadi ve aile üyeleri yemek için Abhi yi beklemektedirler. Abhi gelince yemek yemeyeceğini, karnının tok olduğunu söyler. Bir hayranının evinde çok güzel yemekler yediğini belirterek odasına çıkar.

Sonrasında Aliya gelir ve Abhi yi sorar. Mitali onun odasında olduğunu ve bir hayranının evinde yemek yediğini söyler. Aliya Abhi nin odasına çıkar. Ona neden çağrılarıma cevap vermedin diye sorar. Abhi meşgul olduğunu belirterek ondan özür diler. Aliya nerde olduğunu soruyor. Abhi bir hayranının evinde yemek yediğini ve yemeklerin çok lezzetli olduğunu söyler. Aliya kimin evinde olduğunu sorar. Abhi düşünmeye başlarken Aliya ona yardımcı olmak için isimler saymaya başlar. Sonunda Pragya der.

Abhi tamam buldum deyince Aliya çok korkar. Abhi Nikita diyor. Aliya derin bir nefes alır. Abhi Nikita ve ailesinin büyük bir hayranı olduğunu söyler. Biji Pragya nın ayağında dolayı işe gidemeyeceğini söyler. Sarla dan iş yerini aramasını ister. Sarla Saira ya Pragya’nın gelemeyeceğini ayağının incinmiş olduğunu söyler. Saira izin verdiğini söyler. Aliya ise Pragya dan şüphelendiği için Sarla nın evine gelir. Onlara Pragya nın nerde çalıştığını sorar. Onlar bir cevap vermezler. Aliya Pragya Abhi ile karşılaşırsa hayatının tehlikede olacağını söyleyerek onları tehdit edip çıkar.

Abhi Saira dan kahve ister. Ancak onun getirdiği kahveyi beğenmeyerek ona kızar. Bu sırada Aliya gelir ve Abhi nin neden sinirli olduğunu öğrenir.  Saira, Abhi nin en iyi kahveciden gelen kahveyi beğenmediğini söyler. Aliya kahvenin tadına bakarak çok beğenir. Saira Abhi nin sadece resepsiyonist kızın kahvesinden hoşlandığını ancak onun bu gün gelmediğini söyler. Aliya ismini sorar. Saira Pragya deyince şok şok şok. Aliya belki isim benzerliği var diye düşünür. 

Pragya için eve doktor gelir ve muayeneden sonra bir müddet daha dinlenmesini ister. Pragya evde sıkılınca Purab’ı çağırır ve ondan kahve içmeye götürmesini ister. Kahveler içilirken Pragya duygularını bir kağıda döker. Purab hesap için gittiğinde kağıt uçar. Pragya da peşine düşer. Kağıt gide gide Abhi nin sırtına yapışır. Abhi arkasına döner ve kağıdı okur. Şiirin çok güzel olduğunu ve onun için beste yapacağını söyler.

Ah Kalbim 175. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir