Ah Kalbim son bölümünde Pragya yazdığı şiirin peşine düşmüş. Şiir rüzgarın da etkisiyle Abhi nin sırtına yapışmıştı adeta. Abhi şiiri arkasından alır ve karşısında Pragya yı görür. Abhi şiiri okuyunca çok beğenir. Aşık olmadan bu kadar güzel şiir yazılamayacağını söyler. Şiiri bestelerinde kullanacağını ve para kazanırsa kendisine de belirli bir pay vereceğini söyler. Pragya şiirini almaya çalışır. Abhi onu uzun süre oynatır. Bir ara Pragya nın dengesi kaybolur. Kendini Abhi nin kucağında bulur. Etrafta biriken Abhi nin hayranları bu manzarayı alkışlarla karşılar.

Aliya da işlerini bitirmiş Abhi nin yanına dönmektedir. Purab da Pragya yı aramaktadır. Pragya onun yanından ayrıldığında Aliya da gelir. Praggya da Purab ile bir araya gelir. Ertesi gün Pragya işe gideceğini söyler. Sarla Pragya nın bir daha işe gitmesini istemiyor. Onun çok acı çektiğini ve daha fazla acı çekmesine dayanamayacağını söyler. Bülbül’ü kaybettiklerini, Pragya yı da Aliya nın ihtiraslarına kurban etmeyeceklerini söyler. Pragya ise kendisine güvenmelerini ister.

Pragya işe gidince ilk işi Sarla yı aramak olur. İşe geldiğini ve iyi olduğunu söyler. Pragya Abhi ile arasına mesafe koyması gerektiğini düşünmektedir. Abhi de ofise gelir. Çalışan hayranları etrafını çevirirler. Abhi nin gözü ise Pragya nın üzerindedir. Pragya ise onun geldiğinin bile farkından değildir. Abhi onu tam olarak göremediği için çalışanlara yere çökün der. Buralar çok komik. Sonra Pragya yı dalgınlıktan kurtarır. Pragya onu karşısında görünce ne yapacağını bilemez. Su verir, çikolata ikram eder. Abhi ise muhteşem kahvesinden yapmasını ister. 

Pragya kahve için kalkmak istediğinde Abhi ile kafa kafaya çarpışır. Abhi bu sahneyi daha önce de yaşadığını düşünmektedir. Çalışanların bakışları arasında birbirlerine uzun süre bakarlar. Abhi çalışanları gönderir. Tanu ısrarla ofise gelmek ve Abhi ile tanışmak istiyor ancak Aliya biraz daha sabırlı olmasını istiyor. Aliya ofise gelir. Saira dan resepsiyonist kızın nerde olduğunu soruyor. Saira onun kantine kahve yapmaya gittiğini söylüyor. Aliya çalışan kişinin Pragya olup olmadığını kesinleştirmek için kantine doğru gidiyor.

Tam Pragya ya ulaşacakken müzik yapımcısı Aliya yı çağırıyor. Abhi nin şarkısını çok beğendiğini ve görüşme yapmak istediğini söyler. Aliya da bir kız görevlendirerek Pragya ya bakmasını ister. Kız kantinde kimsenin olmadığını söyler. Abhi şarkı yapmaya çalışıyor. Pragya kahveyi getirir. Abhi herkese mola diye bağırır. Kahveyi içen Abhi şarkıya başlar ancak bu sefer de gitarının teli kopar. Abhi çok sinirlenir. Ancak Pragya gitarı tamir edebileceğini söyler. Abhi yine çok şaşırmıştır.

Pragya gitarı tamir eder. Aliya da Abhi yi izlemektedir. Abhi nin yanında birisi olduğunu farkeder. Sonunda Pragya yı görür ve şok olur. Abhi ise kendisini ikinci kez şaşırtan Pragya dan çok etkilendiğini söyler. Pragya gülümser. Bazen kendisi için buraya geldiğini düşünüyorum der. Saira Pragya için bir pizza almıştır. Saira çıkacağını söyler. Pragya işlerini tamamlayınca kendisinin de çıkacağını söyler. Bu sırada Abhi gelir ve masanın üzerinde duran pizzayı görür. Abhi boğarsızlık eder ve pizzadan yiyebilir miyim diye sorar. Pragya yiyebileceğini söyler.

Abhi pizzayı midesine indirirken içecekte olsa iyi olurdu der. Pragya evden getirdiği portakal suyundan ona ikram eder. Anlayacağınız Pragya nın Abhi yi şaşırtma günüdür bugün. Abhi arabasıyla Pragya yı bırakacağını söyler. Pragya kabul etmeyince Abhi Prgaya nın bindiği taksiye biner. Taksi dediğimiz motosiklete kasa geçirilmiş halini anlayın. Yolda taksi savrulunca komik anlar yaşanır. Aliya ise Pragya ile Abhi nin yakınlaşmasından rahatsızdır. Ne yapacağını düşünürken Purab gelir ve ondan Pragya dan uzak durmasını ister. Abhi ve Pragaya nın bindiği taksi arızalanır. Yanlarında bir çay ocağı vardır. 

Çay Ocağı her zaman birlikte gittikleri çay ocağıdır. Çaycı onları görünce tanır ve konuşmaya başlar. Pragya onu susturur. Abhi Pragya nın hayranı olduğunu söyler. Abhi evine gittiğinde ışıkları açar. İçerde onu bekleyen Aliya yı görünce şaşırır. Aliya ona resepsiyonist kızı soruyor.

Ah Kalbim 176. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir