Ah Kalbim dizisinde son bölümde Aliya Abhi ile Nikita arasında neler yaşandığını anlamak için Abhi nin odasına gelmişti. Abhi Nikita nın herkesten farklı olduğunu söyler. Aliya sen bir rock starsın böyle basit kızlarla düşüp kalkmamalısın der. Bu yakınlaşmanın ilerde başını ağrıtacağını söyler. Abhi dürüst biriyle sahtekar birini ayırabileceğini söyler ve Nikita nın dürüst birisi olduğunu söyler.

Aliya daha fazla dayanamaz ve dışarı çıkacakken Abhi nin Fugy diye şarkı mırıldandığını duyar. Aliya bunun ne anlama geldiğini sorar. Abhi bu sözcüğün sihirli olduğunu ve şarkının ruhunu temsil ettiğini söyleyince Aliya iyice deliye döner ve hışımla orayı terkeder. Bu sırada Robin le de çarpışır ve onu azarlar. Tanu ise Aliya yı arar ve dışarda olduğunu 2 dakika içinde yanına gelmezse Abhi ile tanışmaya geleceğini söyler.

Aliya Pragya ile karşılaşır. Abhi nin yanında olmasından dolayı Pragya ya kızar. Onun Abhi nin sağlığını hiç düşünmediğini söyler. Onun yanında olmasının ona zarar vereceğini söyler. Pragya onunla tanışmasının tamamen tesadüf olduğunu ve kaderin kendilerini bir araya getirdiğini, kendilerini ayırmaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini söyler. Ayrıca Abhi kendine geldiğinde Tanu ve Nikhil’in onu öldürmeye çalıştıklarını öğrenecek. O zaman ne yapacağınızı merak ediyorum der. Aliya bir şeyler yapması gerektiğini düşünüyor.

Onlar ayrılınca Aliya Tanu nun yanına gider. Artık Tanu ile Abhi nin tanışmaları gerekmektedir. Pragya yı bu şekilde bertaraf edeceğini düşünmektedir. Aliya Abhi yi ünlü yapımcı Bay Gulati ile tanıştırıyor. Bay Gulati ona yeni projelerinden bahseder. Katalog çekimleri içinde ünlü bir mankenle tanıştıklarını söyler. Bu ünlü manken ise Tanu dur. Abhi onu poz verirken izliyor ve hayran  oluyor. Abhi Aliya dan manken kişinin arkadaşı olup olmadığını soruyor. Ayrıca Tanu ismini bir yerlerden anımsadığını söylüyor. Aliya bu anların Pragya tarafından da görülmesini istiyor. Bunun için Saira yı arıyor.

Saira dan Abhi ye ait CD yi Pragya ya vermesini ve yapımcının binasına getirmesini istiyor. Saira Pragya ya olayı anlatır. Pragaya çok sevinir. Aliya Abhi nin Tanu ya baktığını görür ve onu iyice gaza getirmeye çalışır. Bu sırada Pragya CD yi getirmiştir. CD yi Abhi ye verirken Abhi sadece Tanu ya bakıyor ve Pragya yı görmezden geliyor. Abhi Tanu ile tanışır. Ailya onlar için bir randevu ayarladığını söyler. Abhi memnun olur.

Pragya Abhi ye CD getirdiğini ancak kendisini görmezden geldiği sitemli bir şekilde anlatınca Abhi Pragya dan özür diler. Ancak bir rock star benden özür diledi diye hava atmamasını ve kimseye söylememesini ister. Pragya gülümsüyor. Abhi odasında Tanu yu düşünürken Aliya gelir ve onunla tanışmanı sağlayacağını söyler. Abhi buna çok sevinir ve kardeşini kucaklar. Pragya ise Aliya nın küstah sözlerini düşünmektedir. Pragya üzgün şekilde durması Biji nin dikkatini çeker. Pragya dan her şeyi anlatmasını ister. 

Pragya Tanu ile yakınlaşan Abhi nin kendisini görmezden geldiğini söyleyerek işe gitmeyeceğini söyler. Biji hayallerinden vazgeçmemesini ve Tanrı nın çizidği yolun dışında bir yol olmadığını söyler. Pragya yeniden kendine güvenir. Aliya Pragya Abhi den tamamen ümidini kessin diye bir plan yapar. Abhi banyoda hazırlık yaparken Aliya onun ceketinin cebine Abhi nin damat resmini koyar. Abhi ceketini giyerken resim düşer. Abhi resmi görünce daha önce evli miydim diyerek kendinden geçer ve bayılır. Eve gelen doktor Abhi nin 3 gün bıyunca dinlenmesini ister. Aliya bu sayede Tanu ile Abhi nin eğlenmek için bir otelde vakit geçirdikleri yalanını Pragya duyuracak, Pragya nın moralini iyice bozacaktır.

Ah Kalbim 177. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir