Ah Kalbim son bölümünde Aliya Abhi nin cebine koyduğu damat resmi sayesinde Abhi nin bayılmasına sebeb olmuş, 2-3 gün evde kalmasını sağlamıştı. Pragya ise bir daha işe gitmeyeceğini Biji ile paylaşınca Biji den azar işitir ve onun güzel ve anlamlı sözleriyle işe gitmeye karar vermiştir. Pragya iş yerine geldiğinde Abhi yi soruyor. Saira Abhi nin 2-3 gün boyunca gelemeyeceğini söyler. Pragya niçin işe gelmediğini soruyor. Saira bilmediğini söyler. Pragya hemen Purab’ı arar ve Abhi ile muhakkak görüşmek istediğini söyler.

Abhi ise kendisinin evli olduğunu gösteren damat elbisesinin cebinde ne işi olduğunu Dadi ye sorar. Dadi o resim katalog için istenmişti diyerek olayı kurtarmaya çalışır. Purab Abhi ile konuştuğundan Aliya da vardır. Aliya itiraz etse de Abhi nin ısrarı üzerine görüşmeye giderler ancak Aliya da geleceğini söyler. Purab, Aliya ve Abhi kahve salonuna gelirler. Purab ile Aliya kahvelerini alıp sohbet ederlerken Purab Pragya yı görür ve Aliya nın üstüne bilerek kahve dökülmesine sebeb olur.

Aliya üzerini temizlemek için lavaboya gittiğinde Pragya ortaya çıkar ve Abhi ile karşılaşır. Pragya yine eski günleri hatırlar ve mutlu olur. Kendini yine Abhi nin kucağında bulur. Ya bu kaçıncı kucak sahnesi  böyle. Biraz değişiklik yapsa senarist iyi olur. Her kucağa düşme vakasında Abhi ile Pragya birbirlerine uzun uzun bakıyor. Neyse aslında bu Pragya nın hayalidir. Pragya Abhi nin karşısına çıkmaya cesaret edemez ve saklanır. Ancak Abhi onu görmüştür. Abhi bir anda Pragya nın karşısına çıkar. Ondan ben evli miyim diye sorar. Pragya benim takip ettiğim kadarıyla evli değilsiniz ancak kaçamak yaptıysanız onu bilmem der.

Abhi nin dudağındaki süt lekesini kastederek rujunun çok yakıştğını söyler. Abhi ağzını siler. Pragya bu arada Purab’ın kendilerini aradığını görür ve Abhi ye onu gösterir. Abhi, Purab’ı görünce yanına gider. Abhi Nikita nın burada olduğunu söyler. ALİYA da lavabodan gelince  Purab, Aliya ve Abhi birlikte evin yolunu tutarlar. Yolda Aliya 30 dakika boyunca lavaboda kilitli kaldığını söyler. Abhi ve Purab eve gidene kadar gülerler. 

Aliya Pragya yı takip için iş yerine gelir. Onun Abhi posterini temizlediğini görüyor. Ona yine hakaretler ediyor. Aliya Pragya ya alaycı sözlerle Abhi nin 2 gün boyunca Tanu ile tatile gittiğini söylüyor. Aliya konuşurken Pragya gülüyor. Abhi dışardaki sesler için odasından çıkınca Aliya nın yalanı ortaya çıkıyor. Aliya hemen ağlamaya başlıyor ve Pragya nın kendine hakaretler ettiğini söylüyor. Haddini bilmeyerek çalışanlar için hakarete uğradığını savunan Aliya Abhi yi etkilemeye çalışıyor. 

Abhi Saira dan gerçeği öğrenir. Saira aslında Aliya nın Pragya ya hakaret ettiğini söylüyor. Abhi Pragya ya fırça atarken gözünü kırpıyor. Aliya gittikten sonra da Pragya ya bir buket çiçek alıp ondan özür diliyor. Kardeşinin inatçı ve biraz da şımarık olduğunu söylüyor. Bay Sethi Abhi nin albümünü tanıtmak için sahneye çıkar. Abhi nin albümü için burada toplandıklarını ve tanıtımını yapacaklarını söyler. Pragya daha önce Aliya tarafından değiştirilmiş CD yi DJ ye götürür. Aliya şimdi işlerin eğlenceli olacağını söyler.

Abhi de gazetecilere demeç verir. Aliya Pragya nın nereye gittiğini merak ediyor. Bakalım Prgaya CD yi verecek mi ? CD Abhi nin yüzünü karartacak mı? Pragya bu olayı çözebilecek mi ? Tüm soruların cevabı bir sonraki özetimizde…

Ah Kalbim 178. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir