Şirket yetkilisi yolda gördüğü Aliya’nın arabasını takip etmeye başlar. Bu arada Abhi ve Pragya da çay içmek için durmuşlardır. Abhi Tanu ile geldiği bu yerin hatırasını canlandırır. Orada bir adam Abhi’nin arkadaşı çıkar. Onlarla sohbet ederken yanındakinin kim olduğunu sorar. Pragya eşi olduğunu söyler. Adam da bir sanatçı olduğunu ancak klasik müzikler söylediğini Abhi kadar ünlenemediğini anlatır. Pragya kendisinin de klasik müzikten hoşlandığını söyler ve adamın telefonunu ister. Adam Pragya’ya bayılır ve Abhi’ye böyle sevecen bir karısı olduğu için şanslısın der.

Bu arada şirket yetkilisi Aliya’nın önünü keser. Arabada bulunan Mitali, Aliya ve Tanu’yu alarak bir yere götürür. Bülbül’e kezzap dökmenin hesabını onlara sorarken Aliya onun Bülbülle ilgilendiğini anlar. Aliya bundan daha önemli bir şey var. Purab ile Bülbül’ün yakında nişanlanacağını söyler. Adam şok olur. Aliya Purab onu elde edince öldürecek der. Adam ise Purab’ı öldürmeyi teklif eder. Aliya kardeşinin çok akıllı olduğunu ve Bülbül’ü kaçırarak nişanı engelleyebileceklerini söyler. Çıkar aynı olunca 4 kişi el sıkışırlar. 

Bülbül Pragya’ya aşk teklifini edip etmediğini sorar. Pragya ise daha yapamadığını ve yakında yapacağını söyler. Şirket yetkilisi adamlarına Bülbül ile Pragya’nın birlikte çekilen resimlerini gösterir ve en güzelini kaçıracaklarını söyler. Adamlar iki kızında güzel olduğunu söylerler. Şirket yetklisi hata yapmamaları için onları uyarır. Pragya bir ara arabadan siyah iplik almaya çıkar. Adamlar da dışardadır. Bekledikleri kişinin geldiğini düşünürken polisleri görünce hareket yapamazlar. Bülbül ve Sarla da PAragya’nın yanına gelmişlerdir. 

Şirket yetkilisi neler olduğunu merak ederken adamlar henüz bir şey yapamadıklarını söyler. Bu arada Aliya’da şirket yetkilisine sana güvenmekle hata yaptık diyerek gaza getirmeye çalışır. Tanu da Abhi’yi görünce anne ve babasının evlilik için buraya geldiklerini ancak Abhi’nin çok az bir zaman onlarla birlikte olduğundan dert yanmaktadır. Bülbül ise Pragya’nın hala Abhi’ye aşkını ifade edememesini Purab ile konuşmaktadır. Pragya lohri gecesinde neler yaşadığını Bülbü’den sorar. Bülbül o gece hiç bir şeyin olmadığını söyler. Aynı zamanda Pragya’ya duygularını anlatması için mektup yazmayı önerir. Pragya bu fikri benimser.

Abhi mektubu okumadan cebine atar. Bu arada şirket yetkilisi bizzat kendisi gelerek Bülbül’ü kaçıracaktır. Nişan merasimi başladığında maskeli adamlar dans etmeye başlar. Şirket yetkilisi de maske ile Bülbül’e yaklaşır ve onunla dans etmek ister. Purab izin verince adam dans etmeye başlar. Bülbül’ün rahatsız olduğunu gören Purab Bülbül’ü adamın elinden alarak kendisi dans eder. Danstan sonra Purab niaşan yüzüğünü takar. Tam bu sırada elektrikler gider. Elektrikler geldiğinde ise Bülbül ortada yoktur.

Ah Kalbim 18 Aralık Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir