Ah Kalbim son bölümünde Aliya çok hain bir plan için Saira ile anlaşmıştı. Saira Varun adında bir kişi ile telefonda görüşerek Aliya ile buluşmasını sağlamış ve Aliya da planını ona anlatmıştı. Aliya son bir defa Pragya ile konuşur ve bir daha hiç bir şirkette iş bulamayacağını düşünür. Ona insanları kontrol etmeyi bildiğini söyler. O da kontrol etseydim seni ederdim diye cevap verir. Aliya mort….

Bu arada Varun şirkete gelmiştir. Pragya onun kim olduğunu ve randevusu olup olmadığını sorar. Varun kendisini durduran Pragya ya beni durdurduğun için işini kaybedebilirsin diye kızar. Saira hemen müdahale eder ve onun yapım şirketinin sahibi Bay Sethi nin kardeşi Varun olduğunu söyler ve Varun dan özür dileyerek onu odasına alır. Varun Pragya nın aynı hatayı yapması halinde kovulmasını ister. Aliya da onları gizlice izlemektedir. Saira Pragya ya Varun’a dosyaları göstermesini ister.

Varun dosyayı okumasını ister. Pragya onun görevi olmadığını söyler. Varun sinirlenir ve ona zorla okutturur. Bu arada yavaş yavaş ona yaklaşmaya başlamıştır. Varun omzuna dokunur ve rahatlamasını ister. Pragya Varun’un niyetini anlayınca bağırmaya başlar. Varun Pragya ya sahip olmaya çalışır. Bu sırada Saira kapıyı çalar. Çalışanlarında gözlerinin önünde sanki Pragya adama zorla sahip çıkmaya çalışıyormuş gibi bir imaj uyandırılır. Zira Pragya adamın üzerindedir. Varun bağırıp çağırmaya başlar. Pragya yı ucuz hayat kadınlarına benzetir. 

Varun Pragya nın kendisiyle ilişki kurması için para dahi teklşf ettiğini söyler. Abhi ve Purab da gördüklerine ve duyduklarına inanamıyorlar. Aliya Varun dan Pragya adına özür dilerken Pragya ben öyle bir şey yapmadım diye konuşuyor. Saira da Pragya nın hatalı olduğunu söyleyince işler iyice karışır. Aliya fırsat bu fırsat Pragya yı aşağılamaya devam eder. Hızını alamayan Aaliya Pragya yı tokatlamak için elini kaldırdığında Abhi onu tutar. Abhi sazı eline alır ve Varun’a eşinden neden boşandığını sorar. 

Varun seni ilgilendirmez diye çıkışınca Abhi eski eşinden tecavüz yüzünden ayrıldıklarını söyler. Ayrıca Pragya yı tanıdığını, ailesi ile tanıştığını ve Pragya nın çok dürüst olduğunu söyler. Beni tanıdığı halde ve çok yakın olmamıza rağmen bana yakınlaşmaya çalışmadı diyerek onu savunmaya çalışır. Korumalardan Varun’u yakalamalarını ister. Pragya dan da onu tokatlamasını ister. Pragya da büyük bir zevkle Varun’u defalarca tokatlar. Purab Aliya nın yanına gider ve artık plan yapmayı bırakmasını ister. Aliya Abhi ile Pragya ayrılana kadar vazgeçmeyeceğini söyler. 

Pragya Abhi ye en büyük hayranın benim çünkü adaletlisin der. Purab Abhi den Pragya yı eve bırakmasını ister. Yolda Pragya derin sessizlik içindedir. Abhi neden konuşmadığını öğrenmek ister ancak Pragya da yine ses yok. Abhi işten ayrıldığını Sarla ve Biji ye b-nasıl anlatacağını düşünüyorsun değil mi diye sorar. Abhi iş konusunda ismini referans olarak kullanabileceğini söyler. Abhi ismin Bayan Hawai olarak kaydetmesini ve istediği zaman aramasını ister. Pragya mutlu olur. 

Ertesi gün Abhi Pragya yı araryarak ona inşaat şirketinde iş bulduğunu söyler. Pragya oraya gider. Abhi onu yetkili ile tanıştırır ve onun başarılı ve çalışkan biri olduğunu söyler. Bu sırada Dadi de oradadır ve Pragya yı gördüğünü düşünür. Pragya da onu görünce hemen ortadan kaybolur. Dadi Abhi ye yanındaki kız kimdi diye sorar. Abhi onun hayranı Nikita olduğunu söyler. Dadi kendisini iyi hissetmediğini söyleyerek oradan ayrılır. Pragya yeniden ortaya çıkar. Abhi nerdeydin diye sorar. Pragya inşaat işlerinin kendisini sıktığını söyleyerek gitmek ister. Pragya müzik şirketinde çalışmak istediğini söyler.

Aliya Abhgi yi arar. Akşam Tanu ile randevu ayarladığını senin adına da daveti kabul ettiğini söyler. Pragya eve döndüğünde Sarla nın bir adamla konuştuğunu görüyor. Sarla adama parasını vereceğini söylerken Pragya bir an önce işe dönmesi gerektiğini düşünüyor. Bu arada Tanu ve Aliya restoranda Abhi ile buluşurlar. Pragya bu sırda Abhi ye telefon açar ve acil işe ihtiyacı olduğunu söyler. Abhi ben seni daha sonra arayacağım der. Abhi Aliya ve Tanu ile konuşurken bir yapımcı gelir ve Abhi ye eşin nasıl diye sorar. Abhi şoktadır.

Ah Kalbim 180. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir