Ah Kalbim son bölümünde Abhi Tanu ve Aliya ile vakit geçirirken bir yapımcı Abhi nin yanın agelerek ondan Pragya yı sormuştu. Abhi de karısının olmadığını söyler. Abhi galibe şaka yapıyorsun diye sorar. Yapımcı adam şaka yapmadığını ve son gördüğünde birlikte olduklarını söyler. Abhi duydukları karşısında şok olmuştur. Aliya Abhi nin şok içinde olduğunu görerek yapımcıyı masadan uzaklaştırır. Aliya masaya  tekrar döndüğünde adamın aklıyla ilgili sorunları olduğunu söyler.

Bay Shegal(Yapımcı) Abhi nin masasına yeniden gelerek Aliya ya bebeğini sorar. Aliya bebeğinin iyi olduğunu söyler. Abhi adamın aklıyla sorunu olduğunu anlıyor. Aliya adamı masadan uzaklaştırdığında Abhi’nin hafıza kaybı yaşadığını ve travma geçirdiğinde durumunun kötüye gideceğini anlatınca adamcağız da bu şekilde numara yapmıştır. Dadi eve döndüğünde Dasi’ye Pragya yı gördüğünü söyler. Dasi ondan gözlüklerini yenilemesini ister. Dadi her geçen gün Pragya ya özleminin arttığını söyler.

Tanu Abhi nin şakalarıyla güzel vakit geçirmektedir. Tanu Abhi nin kendisini sürekli güldürdüğünü söyler ve ondan hoşlandığını belirtir. Tanu 1 ay boyunca herhangi bir programı olmadığını ve bunu değerlendirebileceklerini söyler. Abhi fazla zamanı olmadığını söylerken programlarını Aliya nın yaptığını ve ondan bilgi almaları gerektiğini söyler. Aliya buna olanak tanıyacağını söylerken Abhi Dadi şimdi bizi çok merak ediyordur hemen kalkmalıyım der. Abhi ayrılırken Aliya ve Tanu bir müddet daha otururlar. Tanu mutludur. 

Aliya bir adım daha ileri gider ve Tanu yu bütün tepkilere rağmen evlerine götürür. Evdekiler Tanu yu görünce çok şaşırırlar. Dadi kendilerine ihanet eden birisinin bu evde işi olmayacağını söyler. Aliya da Tanu nun her şeyi Abhi ile konuşmasını isterim ancak Abhi nin sağlığı buna elvermez diye şantaj yapar. Tanu dan yemek masasına geçmesini ister. Şantaja boyun eğen Dadi ve ailesi Tanu masaya otururken ses çıkaramazlar. 

Abhi ise iş konusunda kendisinden yardım isteyen Pragya yı iş iş gezdirmektedir. Abhi iş görüşmelerine gittiğinde Pragya yı götürmemektedir. Abhi her defasında işi kabul etmediklerini söyler. Ancak bunu bilinçli yapıyor. Abhi sonunda bir iş bulduğunu söyler. Pragya mutlu olur. Abhi bu işi kesinlikle reddetmemesini ister. Abhi onu yeni işine götüreceğini söylerken Pragya çok mutludur. Abhi onu kendi evlerine getirdiğinde Pragya ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Abhi herkese Pragya yı yeni asistanı olarak tanıtır.

Evdekiler 2. şoku yaşamaktadırlar. Aliya Pragya nın asistan olarak donanımı olmadığını söylerken Abhi onun gibi birisini bulamayacağını söylüyor. Onun şarkı sözü yazabildiğini, akıllı ve dürüst olduğunu söylüyor. Abhi onu Dadi ile tanıştırır. Aliya ve Tanu bir saat içinde bir çok duyguyu bir arada yaşamış ve soluğu odalarında almışlardır. Aslında kimse Pragaya nın eve gelmesini istemiyor. Herkes Abhi nin sağlığını düşünüyor ve Pragya nın Abhi ye zarar vereceğini düşünüyor. Robin bile Pragya ya yüz vermiyor. 

Dadi Pragya ya neden geldin diye sorar. Pragya kendisinin istemediğini, tamamen kaderin bir cilvesi olarak buraya geldiğini anlatır. Dadi Abhi nin sağlığına dikkat et diye uyarır. Dadi Pragya nın burda olmasından rahatsız olduğunu Dasi ile paylaşırken göz yaşlarına hakim olamaz.

Ah Kalbim 181. Bölüm Fragmanı

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir