Ah Kalbim dizisinde Abhi Tanu ile evleneceğini basın önünde ilan edeceği anı beklemektedir. Abhi en çok çekindiği Dadi ye de durumu anlatınca iyice rahatlamıştı. Dadi ise bir şey yapamamanın acziyeti içinde sadece dua etmektedir. Artık sayılı dakikalar kalmış Abhi hazırlanmaya başlamıştır. Abhi pantolonunu Pragya dan ister. Pragya bakarken hamam böceği görüyor ve bağırarak yatağa atlar. Abhi de ondan korkak o da yatağa atlar. Hatta işi daha fazla abartır ve yorganı üzerine çeker.

Abhi hamam böceğini kontrol etmesini ister Pragya dan. Pragya ben senin evindeki hamam böceğine karışamam o senin hamam böceğin diye takılır. Abhi kendisinin rockstar olduğunu ve böyle şeylerle uğraşamayacağını belirtir. Sonunda ikisi de etraflarına bakarak kalkmaya çalışıyorlar. Bu sırada içeri Tanu giriyor. Abhi yi yarı çıplak Pragya ile yatağın altında görünce şok oluyor. Ne yapıyorsunuz burda diye kızıyor. Abhi durur mu bebek yapıyoruz diyor. Tanu Abhi ile özel bir şey konuşacağını söylüyor.

Abhi Pragya yı gönderiyor. Tanu Dadi nin tepkisinin ne olacağını soruyor. Abhi onunla konuştuğunu ve bir problem olmadığını söylüyor. Neyse her şey hazır herkes basın önünde Abhi nin söyleyeceklerine kilitlenmiş durumda. Aliya Pragya yı küçük düşürmek için ona sürekli bir şeyler yaptırıyor. Abhi onun hizmetçi olmadığını ve sekreteri olduğunu söyleyerek Aliya ya kızıyor ve sonunda basın mensuplarının karşısına Tanu ile geçiyor. Dasi, Dadi ye tekrar soruyor. Ne yapacaksın şimdi diye. Dadi elimden bir şey gelmiyor diyor.

Abhi öncelikle insanların hayatlarını etkileyecek iftira boyutundaki haberlerinden dolayı basını suçluyor. Abhi Tanu ile sadece arkadaş olduklarını açıklıyor. Basının onunla evliliği düşünüyor musun sorusuna Abhi şimdilik kariyerlerine odaklandıklarını o yüzden şimdilik evliliği düşünmediklerini ancak böyle bir şey olursa basınla paylaşacağını söylüyor. Aliya ve Tanu şok içinse Pragya ve Dadi sevinç içinde. Abhi yeme içme açık büfe diyerek sözlerine son verip kalkıyor.

Aliya ve Tanu burunlarından gelen ateşle birlikte konuşuyorlar. Tanu kendisine yapılan hakareti unutmayacağını söylerken Aliya Abhi yi kimin ikna ettiğini düşünüyor. Tanu Pragya ‘nın onu ikna etmesinden şüphelenirken Aliya Pragya ABHİ nin sağlığı için bunu göze alamaz diyor. O zaman Abhi yi kim ikna etti. Dadi ben diye karşılarına çıkıyor. Abhi ile Tanu nun evlenmesine asla izin vermeyeceğini söyleyen Dadi eğer Abhi ye bir şey olmayacağını bilsem ikinizi de bu evden kovarım diyor ve Abhi nin aklında ne varsa gerçekleştireceğini söylüyor.

Tanu o kadar çok sinirlenmiştir ki Pragya yı öldürmek istiyor. Pragya merdivenlerden inerken onu itekliyor. Pragya merdivenlerden yuvarlanırken Abhi onun yardımına koşuyor. Pragya nın kafası kanamaktadır. İlk müdahalesini Abhi yapıyor. Onun Pragya ile ilgilenmesi Tanu yu iyice çıldırtıyor. Abhi Pragya yı kucakladığı gibi odasına götürür. Orada da tedaviye devam ederken Pragya duygusal anlar yaşıyor. Tanu bir hışımla içeri girip Abhi ye işçisi ile ilgilendiği için kızıyor.

Abhi de Pragya zaten senin yüzünden düştü ve sen hala konuşuyorsun diye kızar. Ayrıca işçisine saygı gösterene saygı duyulacağını söyler. Tanu sıkıyı yiyince lafı değiştirir ve Abhi yi övmeye başlar. Abhi gibi bir hayat arkadaşı olduğu için çok mutlu olduğunu söyler. Aiya Tanu ya Abhi ile Pragya yı daha da yakınlaştırdığı için kızıyor. Abhi nin basit kızlardan hoşlandığını söylüyor ve Pragya gibi giyinmesini istiyor. Tanu herkesin kendine güleceğini söylüyor. Abhi ise Pragya ile ilgilenmeye devam ediyor.

Ah Kalbim 184. Bölüm Fragmanı

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir