Ah Kalbim 185. Bölüm Özeti 2. Bölüm

Abhi  sözleşme kağıtlarını araştırırken Pragya ya kızıyor. Hala gelmediğini ve yardım etmediğini söylüyor. Abhi dışarı çıktığında Mitali ile karşılaşıyor. Pragya nın nerde olduğunu soruyor. Mitali Pragya nın yarım saat önce buraya geldiğini ancak bürosunu dışarıdaki odaya alındığını söylüyor. Abhi odaya giderken Pragya da bu odanın çok sıkıcı olduğunu söyleyerek uyuyakalıyor. Abhi sinirle odaya girdiğinde Prgaya’yı uyurken görüyor ve onu bağırarak uyandırıyor. Abhi ona ceza vereceğini söylüyor. Önce evleri süpürmesini sonra da bulaşıkları yıkamasını istiyor.

Pragya Aliya nın kendisini bu ofise gönderdiğini söyleyince Abhi Aliya ya tepki gösteriyor. Abhi benim sekreterimi nasıl olur da kafana göre buraya getirebilirsin diyor. Aliya onun bir sekreter olduğunu ve aile işlerine karışmaması gerektiğini söylüyorve bu yüzden onun ev dışında olması gerekir. Abhi onun sekreterden öte olduğunu söylüyor. Aliya telefonla istediğin zaman ulaşabileceğini söylüyor. Abhi telefonla her işini halledemeyeceğini söyleyerek Pragya ya odasına girmesini istiyor.Pragya tereddüt etse de Abhi onu zorla içeri sokuyor.

Aliya işlerin yoluna girmesi için Pragya nın ölmesi gerektiğini düşünüyor. Bunun için keskin nişancı olan Sharp Shooter ile görüşmeye gidiyor. Sharp Shooter ona yüzünü göstermeden konuşuyor. Aliya dan öldüreceği kişinin resmini alıyor. Keskin nişancı Dadi yi arar ve Dussehra için onu tebrik eder ve Abhi için ayin düzenlemesini zira onun öleceğini söyler. Dadi şoktadır. Dadi hemen Purab ile görüşür. Purab Dussehra kutlamalarını iptal etmelerini ister. Abhi tehditlere boyun eğmeyeceğini ve kutlamaların yapılacağını söyler.

Purab  Pragya ya olanları anlatır ve dikkatli olmaları gerektiğini söyler. Ayrıca bütün suçu senin üstüne yıkabilirler o  yüzden Abhi nin peşinden ayrılma diye tembihte bulunur. Pragya bu olayın arkasında Nikhil’in olduğunu düşünür. Dadi de Pragya nın sorumlu olduğunu söylüyor. Abhi nin Pragya gelene kadar hiçbir sıkıntısı yokken Pragya geldikten sonra hayatının tehlikeye girdiğini söylüyor. Pragya bunları duyunca şok olur ve bundan sonra hayatı boyunca kendisini göremeyeceklerini söyler ve çıkar.

Dadi onu durdurur ve  kendisinden dolayı Abhi ye gelen sıkıntıları sonlandırmadan nereye gittiğini soruyor. Dadi oldukça duygusallaşır ve Abhi nin sıkıntılarını gidermesi için Pragya dan söz alır. Pragya hayatı pahasına Abhi yi koruyacağına söz verir. Pragya ve Dadi sarılırlar. Purab da Dadi nin tehdit telefonundan sonra eve koruma yapması için polis getirmiştir. Aliya keskin nişancının içeri nasıl gireceğini düşünmektedir. 

Bu arada Tanu Aliya nın öğüdünü yerine getirerek Hintli kıyafetiyle eve gelir. Herkes onu görünce gülmeye başlar. Giydiği kıyafet aslında bizim Çingene kıyafetine benziyor. Abhi dahil çok gülerler. Tanu Aliya nın yanına gider ve kendisine bu tip kıyafetler giymesini istediği için onu azarlar. Aliya giy dedimse böylede değil diye çıkışır ve ondan elbiselerini değiştirmesini ister.

Ah Kalbim 185. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir