Ah Kalbim 186. Bölüm Özeti

Ah Kalbim son bölümünde Pragya nın ölmesi için Aliya kiralık katil tutmuştu. Kiralık katil iz kaybettirmek için Dadi yi arayarak Abhi nin öleceğini söylemiş, Purab da Dussehra etkinliklerinin iptal edilmesini istemişti. Ancak Abhi ısrarla etkinliklerin yapılacağını söylemişti. Purab güvenlik için polisten yardım istemişti. Şimdi herkes Abhi nin öldürüleceğine kilitlenmiştir. Kiralık katil de Mehraların evine gelmiştir.

Aliya katilden temiz iş yapmasını, Pragya nın evde öldürülmemesini ister. Katil başladığı işi her zaman tam yaptığını söyler. Ayrıca herkes Abhi nin öleceğini zannederken Pragya ölecek, işim çok kolay olacak diyor. Tanu Pragya nın sürekli Abhi ile birlikte olmasından rahatsız. Tanu Abhi nin yanına gider ve kendisiyle vakit geçirmediğini sürekli sekreteriyle birlikte olduğunu söyler. Abhi Pragya dan 2 saatliğine izin ister. Şimdi Abhi Tanu ile birlikte.

Abhi ile Tanu beraberken Purab onların peşine polis takar. Tanu neden polis bizimle geziyor diyor. Purab Abhi ile ilgili bir duyum aldıkalarını, o yüzden güvenlik amacıyla polisin takibinde olduklarını söyler. Ayrıca Abhi ile gezmenin çok tehlikeli olacağını bir  anda kurşunların hedefine girebileceğini söyler. Tanu korkusundan bir bahane ile Abhi nin yanından ayrılır. Purab Abhi nin doğruları anlamaya başladığını düşünmektedir. 

Tanu yılan arkadaşı Aliya nın yanına gider ve Purab’ın söylediği konuyu hatırlatır. Aliya aslında Pragya ile ilgili bir duyum olduğunu söyler. Abhi nin yanından ayrılmamasını ve Pragya yı onun yanından uzaklaştırmasını, aksi halde Abhi nin hayatının tehlikede olabileceğini anlatıyor. Sarla uzun zamandır haber alamadığı kızının Mehraların evinde olduğunu düşünüyor. Oraya gideceğini söyler ve Purab’ı arar. Purab da bilmiyormuş gibi Pragya senin yanında mı diye sorar. Sarla oraya gelince görüşürüz diyor ve yola çıkıyor.

Abhi Ravan’a baktığında bir anda gözleri kararır ve bir şeyler hatırlar. Pragya Abhi nin zihnini meşgul ederek travmaya girmemesini sağlar. Tanu Aliya dan Pragya nın ne zaman öldürüleceğini soruyor. Aliya çok az bir zaman kaldığını söyler. Pragya nın cesedini görene kadar huzura eremeyeceğini söyler. Pragya adım adım Abhi yi takip etmektedir. Abhi bundan rahatsız olunca Pragya yı azarlar ve işim olursa çağırırım seni der. Pragya birisinden şüphelenince yine Abhi nin yanına gider. 

Abhi Pragya nın üzerinde lazer ışığı görüyor. Abhi şimdi dikkatli olmaları gerektiğini ve silahlı bir kişinin üzerlerine silah doğrulttuğunu söylüyor. Çaktırmadan Ravan tarafına bakmasını istiyor. Pragya orada katili tespit ediyor. Katil tetiğe bastığında Abhi ile Pragya da ondan önce davranıp yere atlıyorlar. Ortalık bir anda karışıyor. Polisler etrafta aramalar yapıyor. Ancak bir şey bulamıyorlar. Müfettiş bir şey bulamadıklarını, kimsenin silah sesi duymadığını anlatıyor. Aliya yanlış anlamış olabilirsiniz diye konuşuyor. Abhi de aynı fikirdedir.

Ah Kalbim 186. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir