Ah Kalbim dizisi son bölümünde Pooja mehendi işlevinde Purab’ın davetlisi olarak gelmiş ve Aliya ile Tanu nun kurguladığı planı anlatmıştı. Aliya hemen müdahale ederek kızın yalan söylediğini anlatır. Kızın Abhi nin hayranı olduğunu ve onun Abhi nin evlenmesinden rahatsız olduğu için yalan söylediğini anlatıyor. Aliya nın bu tavrına Abhi de inanır ve kızı fırçalar. Aliya sonra da kızı kolundan tuttuğu gibi dışarı atıyor. Abhi izin isteyerek odasına çıkar.

Aliya geri döndüğünde Purab’a kızar ve bana komplo düşünürken 10 kere düşün. Ne yaparsanız yapın Abhi ile Tanu evlenecek der. Mehendi işlevi devam ediyor. Pragya nın getirdiği doktor adım adım Tanu nun annesini takip ediyor. Annesinin yediklerini kontrol ederken onu uyarmayı ihmal etmiyor. Annesi ona kızar ve biraz daha konuşursan burayı terkederim diye azarlar. Doktor strese girmesinin kalbine zarar vereceğini düşünerek onun sakin olmasını ister. Kalp krizi için onu uyarır. 

Sarla ve Janki de işleve geldiklerinde Tanu ve Aliya onlara niçin geldiklerini soruyorlar ve hakaretlere başlıyorlar. Onlara Abhi yetişir ve geç geldikleri için tessüflerini sunuyor. Onları kendisinin davet ettiğini söylüyor. Abhi Biji nerde diye soruyor. Sarla annesinin eklem ağrılarından dolayı gelemediğini söylüyor. Abhi onları Dadi ile tanıştırır. Dadi onları selamlıyor. Tanu ve arkadaşları dans ederken Abhi yi de çağırıyorlar ve Tanu nun elindeki mehendisinden ismini bulmasını istiyorlar. Abhi nin gözü Pragya da.

Pragya teresa çıkmıştır. Abhi de onu ararken terasa gider. Neden burdasın diye sorar. Prgaya ruhum daraldığı için buraya geldim der. Abhi de evlenmek istemediğini ve kendisini kötü hissettiğini söyler. Kazadan sonra hayatından bir şeylerin eksik olduğunu söyler. Pragya mehendi tepsisini götürürken Abhi onu korkutuyor. Tepsi havaya fırlar ve yere inerken içindeki mehendi ve sindor Pragya nın üstüne dökülür. Mehendi ellerine dökülürken sindor da kafasına dökülmüştür. Abhi Pragya nın üzerindeki sindoru temizlemeye çalışırken bu olayın çok garip olduğunu düşünüyor.

Tanu Pragya yı mehendisinden dolayı azarlar. İşlevini mahvettiğini söyler ve tokat atmaya yeltenir. Abhi onu durdurur ve Prgaya nın suçu yok mehendinin dökülmesine ben sebeb oldum der. Ayrıca onu tokatlayamayacağını söyler. Pragya nın sekreterimden öte olduğunu ve insanların iyiliğini düşündüğünü söyler. Tanu nun annesinin sağlığı için eve doktor çağıracak kadar iyi niyetli olduğunu belirtir. Abhi mehendi yapılmayacağını söyler. Tanu öfkeyle Aliya nın yanına gider. Aliya Abhi yi sakinleştirmesini ister ve ondan özür dile diye çıkışır. Tanu Abhi nin yanına gider ve ondan özür diler.

Abhi özür dilenecek ben değilim git Nikita dan özür dile deyince Tanu mecburen Prgaya dan özür diler. Pragya sevinir ve affettiğini söyler. Aliya bir an önce mehendi işevinin bitmesini istiyor.

Ah Kalbim 188. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir