Ah Kalbim dizisinde Tanu Pragya dan özür dilemesinin ardından mehendi işlevi yeniden başlar. Aliya Dadi nin yanına gider ve Tanu nun mehendi işlevini yapmasını ister. Dadi kendini kızdırmak için yapılan bu teklife sinirlenerek orayı terkeder. Tanu Abhi den mehendisinde yazan gizli harfi bulmasını ister. Abhi bu tip oyunları sevmediğini söyler. Tanu nun annesi bunun bir oyun değil dini ritüel olduğunu söyleyerek Abhi yi zorlar. Abhi gelişigüzel mehendiye bakar ve harfi bulamadığını söyler.

Pragya da eline mehendi uygulamış ve Abhi nin harfini eline gizlemiştir. Abhi Pragya nın eline bakmak ister. Pragya nedenini öğrenmeye çalışır. Abhi mehendisine hangi harfi yazdığını merak etmektedir. Pragya konuşmaya çalışırken Abhi onun ağzını kapatır ve eline bakar. Elinde hangi harfi gizlediğini sorar. A,B,C,Ç,D…. Pragya mektup gibi ne okuyorsun diye çıkışıyor. Aliya Tanu nun yanına gider ve Pragya yı bu evden atacağını söyler. Bunun için yeni bir plan devrededir.

Yeni plan gereği Aliya muhasebecisi ile konuşur. Muhasebeci ile bir anlaşma yapar. Muhasebeci Pragya ya elindeki çekleri Abhi ye imzalatmasını ister. Pragya da çekleri Abhi ye götürür. Abhi hiç incelemeden çekleri imzalar. Sonuçta Pragya nın hata yapmayacağını düşünmektedir. Aliya hemen harekete geçer ve Abhi ye Pragya nın hırsız olduğunu söyler. Pragya nın senin saflığından yararlanarak çekleri imzalattığını ve kendi üzerine para aktardığını söyler.

Aliya imzalanan kağıtlarda Abhi nin vekaletini Nikita Araro ya devrettiği kağıtları gösterir. Pragya Aliya nın yalan söylediğini ve böyle bir şey yapmadığını söyler. Abhi de Pragya nın böyle bir şey yapmayacağından emindir aslında ancak deliller öyle demiyor. Aliya muhasebeci ile Pragya nın işbirliği yaptıklarını söyleyince muhasebeci oradan kaçmaya çalışıyor. Ancak Abhi tarafından yakalanıp pataklanıyor.

Aliya muhasebeciden gerçekleri itiraf etmesini ister. Muhasebeci paraya ihtiyacı olduğunu Prgya nın da bu iş için kendisine %10 teklif ettiğini bu yüzden de teklifi kabul ettiğini söyler. Bu fikrimizi Aliya öğrendi ve bizi yakaladı diyor. Ayrıca Nikita nın sanıldığı gibi Abhi hayranı olmadığını söylüyor. Abhi ve Pragya şok içindeler. Muhasebeci Abhi den özür dilerken ihtiyacımdan dolayı Pragya tarafından kandırıldığını tekrar eder. Ancak Abhi adamı tokatlamaya devam eder.

Abhi Pragya nın böyle bir şey yapmayacağını söylerken muhasebeciden gerçekleri söylemesini ister. Aliya delillerin sabit olduğunu söyler ve Pragya nın hapse gireceğini söyler. Dadi neden polis çağırdın diye Aliya yı azarlar. Aile meselelerinin içimizde çözülmesini ister. Aliya ne yani hırsızı teslim etmeyelim de yeni hırsızlıklar mı yapsın diye tepki gösterir. Biraz sonra polis gelir ve Nikita Arora yı sorar. Polislar Prggya yı götürürken Prafya Abhi nin elini tutar ve suçlu olduğuma inanıyor musun diye sorar. Abhi sessizdir. Purab da Abhi yi azarlar. Aliya Pragya nın arkasından hakaretlere devam ederken Purab onu tokatlamak ister. Ancak Abhi onu durdurur. Abhi kafasının çok karışık olduğunu söyleyerek odasına çıkar.

Abhi içki şişesini alır ve içmeye başlarken Pragya nın içkiyi bırakmasını yoksa Dadi ye söylemekle tehdit ettiği sahneyi hatırlar ve şişeyi kırar. Ancak aklında Pragya nın yaptığı iyilikler vardır ve ona sahip çıkmadığı için kendisine kızar. Abhi Pragya yı ziyarete gider. Pragya seni inandırmak için hiç bir kanıtım yok ancak sen kalbinin sesini dinleyerek hareket etmelisin diyor. Abhi kafasının çok karışık olduğunu söylüyor.

Ah Kalbim 189. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir