Ah Kalbim son bölümünde Pragya Aliya nın oyunlarıyla hapse düşmüştü. Pragya hapiste kendi kendine konuşurken arkadan bir el dokunuyor. Bu Abhi dir. Abhi Pragya ya güvendiğini ve onsuz olamayacağını söyler. Dadi ve şarkılarından sonra Pragya yı sevdiğini söyler. Aliya ile konuşacağını ve davayı geri aldıracağını söyler. Abhi Pragya nın elinden tutarak dışarı çıkarıyor. Pragya dışarı çıkarken polis tarafından durdurulur. Pragya hayal gördüğünü anlıyor. Abhi karakola giderken Aliya ve Tanu tarafından durdurulur.

Abhi onlara Nikita yı kurtaracağını söyler. Aliya hırsız bir kişi için bunları yapmasını anlamadığını, müşterilerin hisselerini neden sattığın dair mesaj gönderdiklerini söylüyor. Abhi şaşkındır. Nikita nın hırsızlık yaparak kendini düşündüğünü ve Dadi nin ve Abhi nin duygularını hiçe saydığını söylüyor. Kafası karışan Abhi yeniden odasına çıkar. Ancak bu sefer Sarla onun yanına gider ve kızına sahip çıkamayan Abhi ye kızmaya başlar. Sarla bu kadar dürüst ve akıllı birisinin neden hırsızlık yapmaya çalıştığını anlamak istemiyorsun diye kızmaya devam ediyor.

Abhi eldeki delillerin Pragya yı suçladığını söyleyince Sarla sen Pragya nın gözlerine hiç baktın mı diye tepki gösteriyor. Biji Sarla ya Abhi den yardım isteyeceklerini ve Pragya yı kefaletle serbest bırakacaklarını söylüyor. Sarla Abhi den yardım almayacaklarını söylüyor ve kendisinin para işini halledeceğini söylüyor. Abhi de Sarla nın etkili konuşmasının ardından Pragya yı kurtarmaya gidiyor. Dadi onun ardından ağlarken Dasi onun mutluluktan ağladığını söylüyor.

Bu sırada Sarla ve Purab istenen kefaleti yatırarak Pragya yı hapisten çıkarırlar. Abhi de karakola geldiğinde Pragya nın serbest kaldığını öğrenir. Tanu Abhi yi telefonla arıyor. Abhi Pragya nın serbest bırakıldığını ve ailesinin yanında olduğunu, kendisinin de onu görmeye gittiğini söylüyor. Tanu iyice çıldırdı. Hemen Nikhil’i arar ve Abhi Pragya nın evine ulaşmadan Pragya yı öldürmesini ister. Sarla ise Pragya nın eşyalarını toplamaktadır. Pragya neler olduğunu soruyor. Sarla buralardan gideceklerini söylüyor. Pragya nereye gideceklerini soruyor. Sarla evlerini ipotek ettirerek küçük bir ev aldığını ve bundan sonra orda yaşayacaklarını söylüyor.

Pragya nın tüm itirazlarına rağmen Sarla Abhi ile kendisi arasında bir tercih yapmasını istiyor. Pragaya Sarla yı seçtiğini söylüyor. Abhi ise Sarla nın evinin önünde beklerken Pragya ve ailesine ne söyleyeceğini düşünüyor. Ancak Nikhil tarafından izlendiğinin farkında değil. Nikhil hem Abhi yi hem de Pragya yı öldürmeyi düşünüyor. Abhi arabadan çıkar ve kapıyı çalar. Sarla ve Pragya arka kapıdan kaçar gibi giderler. Nikhil ise onların evden çıkmalarını beklemeye devam ediyor.

Abhi kapı açılmayınca zorla içeri girer ancak evin terkedildiğini görünce Purab’ı arar. Purab onlardan 20 dakika önce ayrıldığını ve evde olduklarını söyler. Abhi Pragya için karakola gittiğini de söylüyor. Purab hemen Pragaya yı arıyor. Pragya teren istasyonunda olduklarını ve meçhul bir yere gittiklerini söylüyor. Purab Abhi nin samimiyetini ve yaptıklarını anlatıyor. Bu esnada Sarla Prafgya nın elindeki telefonu alır. Purab Abhi ye döer ve onların tren istasyonunda olduklarını söyler.

Ah Kalbim 190. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir