Ah Kalbim son bölümünde Abhi yaptığı hatanın farkına vararak Pragya için karakola gitmişti. Ancak artık her şey için çok geçti. Pragya Purab ve ailesi tarafından kurtarılmıştı. Pragya Sarla ile bilinmeyen bir şehre doğru harekete geçmişti. Dadi Abhi ile Pragya nın birleşmesi için dua ederken göz yaşlarına hakim olamıyor. Abhi tren istasyonunda Nikita diye bağırıyor. Pragya onu görünce çok sevinir. Abhi elindeki buketi Pragya ya verirken ondan af diliyor. Pragya çok mutlu oluyor ancak bu Pragya nın hayalinden başka bir şey değildir.

Abhi Pragya yı görüyor ve ondan eve gelmesini istiyor. Her zaman onun yanında olduğunu söylüyor. Ona karakola gittiğinden bahsediyor. Sonunda onu ikna edip elinden tutarak eve götürüyor derken Sarla onları durduruyor. Abhi ye şiddetli bir tokat vuruyor. Abhi kendine geliyor ve her şeyin hayal olduğu anlaşılıyor. Abhi her yerde Pragya yı arıyor ancak nafile… Aliya ise Abhi yi öldürmek istediğini söyleyen Nikhil in yanına gidiyor ve onu tokatlıyor. Abisini öldürmeye nasıl cesaret edebilirsin diye soruyor. Nikhil in adamı Pragya nın istasyonda olduğunu söylüyor.

Abhi tüm sinirini muhasebeciden çıkarmak için onun yanına gider ve gerçekleri söylemesi için onu iyice hırpalar. Muhasebeci Nikita nın hiç bir suçu olmadığını ve bu olayı tamamen kendisinin kurguladığını söyler. Ayrıca bu işi A… derken Aliya gelir. Muhasebeciye bir tokatta kendisi atar. Ona bir kenarda hakaretler ederken gerçekleri söylerse ailesini öldürteceğini söyler. Muhasebeciye bir miktar para vererek gönderir. Bu arada Sarla ve Pragya yeni evlerine gelmişlerdir. Pragya hala çok üzgün. Abhi ise Dadi ye Pragya yı getirme sözü verir.

Pragya sütçünün sesiyle dışarı çıkar. Sütçünün Abhi olduğunu görüyor ve ondan tas tas süt alıyor. Sütçü sütü doldururken Biji geliyor. Pragya kendine geliyor. Biji durumun farkına varıp Pragya nın bu kadar sütü neden aldığını anlıyor ve gülüyor. Abhi her ne pahasına olursa olsun Pragya yı bulacaktır. Bunun için Palghar sokaklarında herkese Pragyaa nın resmini gösterip sorguluyor. Sorduğu kişiler arasındaki bir genç koşarak Pragya nın yanına gidiyor ve Abhi nin onu aradığını söylüyor. Pragaya çok heyecanlanıyor.

Pragya çocuktan kendisini Abhi nin yanına götürmesini ister. Pragya Abhi yi görünce duygusal anlar yaşanır. Abhi uzaktan onu görüyor ancak bunun hayal olduğunu düşünüyor. Aliya Nikhil ile tekrar görüşür ve Pragya yı öldürmesini ister. Ancak Abhi ye dokunmamasını ister. Nikhil Pragya yı öldürmeyi intikam için yapacağını söyler. Prgaya tapınakta dua ederken Abhi de dışarda esen rüzgara maruz kalarak tapınağa girer. Orada Pragaya yı görüyor. İnanmasa da Tanrı nın bu sefer kendisine yardım ettiğini düşünüyor. Pragaya onu görünce uzaklaşmaya çalışıyor.

Abhi onu durdurur ve tüm gerçekleri anlatır. İsterse Purab’a da sorabileceğini söyler. Abhi Pragaya ya sen olmadan eve dönmeyeceğini söyler. Pragya Abhi yi afettiğini söyler ancak ailesinden dolayı gelmeyeceğini belirtir. Abhi Sarla yı razı etmek için iş sözleşmesinde geçen maddeyi gündeme getireceğini söyler. Maddeye göre Pragaya işten ayrıldığında 200 cros tazminat ödeyecektir.

Ah Kalbim 191. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir