Ah Kalbim son bölümünde Abhi Pragya yı bulmuş ve eve gelmesini istemişti. Ancak Pragya Sarla nın buna izin vermediğini söyleyerek gelmeyi reddetmişti. Pragya Abhi den özür dileyerek ondan uzaklaşırken Nikhil in adamları harekete geçerler. Adamlar Pragya ya nişan alırlar ancak Sarla kızını çağırınca plan bozulur. Adamlar Pragya nın yanına gidip onu kaçırırlar. Pragya dan az önce ayrılan Abhi de adamları görür ancak ne Sarla ne de Abhi onlara engel olmaz. Sarla Abhi yi suçlarken Abhi Pragya yı sağ salim getirme sözü verir.

Adamlar Nikhil’i arayıp Pragya yı öldüremediklerini ancak onu kaçırdıklarını söyler. Nikhil geleceğini ve yarım kalan işi tamamlayacağını söyler. Nikhil Pragya nın olduğu yere gelir ve Pragya nın karşısında yüzünü açar. Nikhil seni bana kader getirdi diyor. Nikhil seni burdan kim kurtaracak diye sorarken Pragya Abhi diye bağırıyor. Nikhil nasıl ölmek istersin diye bıçak, sopa ve baltayı gösteriyor. Pragya iyice korkmuştur. Abhi adamların olduğu yere gelmiştir. Abhi adamları birer birer haklayarak Pragya nın yanına kadar gelir. Onun iplerini çözerken Nikhil yine yüzünü kapatarak Praya nın boğazına bıçak dayar.

Abhi ondan da kurtarır Pragya yı. Abhi Pragaya nın iplerini çözerken Nikhil Abhi nin kafasına sopayla vurur. Abhi gel git yaşarken Pragaya yı hatırlar bir an. Pragya ise eline geçirdiği sopa ile Nikhil’i pataklar. Nikhil kaçarak canını zor kurtarır. Abhi ise yere düşerken Pragaya diye bağırır. Bu halini Nikhil de görmüştür. Pragaya Abhi yi eve götürür. Dadi Purab’dan Pragaya nın kaçırıldığını öğrenince Tanu nun odasına gider. Önce Tanu yu ardından Aliya yı tokatlayan Dadi Pragya ya bir şey olursa onları polise vereceğini söyler.  Pragya eve gelmiştir. Onları yaşadıklarını anlatır. Abhi nin bayılırken Pragaya diye bağırdığını söyler. Herkes umutlanmıştır. 

Aynı şekilde Aliya Nikhil’i arar. Nikhil de olnalrı anlatır. Abhi nin son anında Pragya diye bağırdığını söylerken Tanu evdeki son günleri olduğunu düşünüyor. Aliya Nikhil’e kızarken Dadi onları dinlemektedir. Abhi kendine geldiğinde Abhi Fugy diye uyanıyor. Pragya çok seviniyor. Abhi nin hafızasını kazandığını düşünüyor. Ancak Abhi Purab ile bir karar aldıklarını ve Pragya ya Fugy isminin çok yakıştığını söylüyor. Abhi ilk iş Sarla dan evlerine dönmelerini istemek olur. Sarla geleceklerini söylerken kızını Abhi ile annesi arasında seçim yapmaya zorlamasından dolayı kendisini suçluyor.

Dadi Abhi ve Pragya yı aarti ile karşılar ve dua eder. Tanu ve Aliya ise sinirden kıpkırmızılar. Pragya Aliya nı yanın agiderek beni Abhi den ayıramayacaksınız diye kızar. Dadi Abhi ye Sarla ve ailesini soruyor. Abhi onların ev sorununu hallettiğini ve evlerine yerleştiklerini söylüyor.

Ah Kalbim 192. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir