Ah Kalbim dizisinde Pragya Abhi tarafından kurtulduktan sonra morali iyice yerine gelmiş, Aliya ve Tanu ya adeta meydan okumuştur. Pragya Dadi ve Dasi ye de Abhi hiç bir zaman bırakmayacağını söyler. Dasi Pragaya yı taktir eder. Pragya odadan ayrılıp merdivenlerden inerken kayarak düşmek üzereyken Abhi onu tutar. Ancak bu sefer kimse Pragaya yı iteklemedi. Pragya kendi kendine düştü. Zaten Abhi hazırda onu bekliyormuş gibi merdivenin başında 24 saat nöbet tutuyor sanki mübarek. İkili göz göze gelince duygusal anlar yaşanır.

Abhi Pragya nın sabah 5 te hazır olmasını ister. Ona bir sürprizi olduğunu söyler. Tanu Aliya ya Pragya nın evleneceğini söylüyor. Aliya gün doğmadan neler doğar bilinmez diyor. Abhi Pragya yı Sarla nın evinden alır. Aliya ve Tanu Abhi yi aramaktadırlar. Mitali den Abhi yi sorarlar. Ancak ne Mitali ne de Robin Abhi yi görmemiştir. Tanu Pragya yı arar. Önce Pragya cevap vermek istemez ancak 2. çağrıda Pragya telefona bakar ve hoparlörünü de açar. Tanu Abhi ile evleneceğini, mala, mülke konacağını ve şöhret elde edeceğini söylerken anladın mı beni diye bağırır.

Pragya anladığını hatta Abhi nin bile anladığını söyler. Abhi nin morali bozulmuştur. Pragya sürprizi sonraya ertelemesini ve eve gidip dinlemesini ister. Ayrıca Abhi ye güzel bir kahve yapacağını söylerken Abhi bu fikri beğeniyor. Ancak Pragaya kendinden geçip bayılıyor. Abhi ne yapacağını şaşırıyor. Onu hemen evlerine götürüyor. Eve gelen doktor muayeneden sonra Pragya nın hamile olduğunu söyler. Pragya kendine geldiğinde doktorun ne dediğini soruyor. Dadi hamile olduğunu söylüyor. Pragya şoktadır. Ancak böyle bir şeyin olması imkansızdır. Abhi Pragaya ya erkek arkadaşı olup olmadığını soruyor.

İşin aslı ise Aliya doktor gelmeden ona kliniğe yardım yapacağını söyleyerek yüklü miktarda para teklifinde bulunmuş. Abhi nin Tanu ile evleneceğini ancak Pragya nın onları rahatsı ettiğini bu yüzden Abhi nin iyiliği için bu yalanı söylemesini istemiştir. Doktor da kabul etmiştir. Abhi böyle önemli bir olayı kendinden gizleyen Pragya ya kızar. Bebeğin babasını sorar. Aliya da Sarla yı arayarak Pragya nın gayri meşru bir çocuğu olacağından bahseder. Sarla göz yaşları içinde Biji yi de bilgilendirir. 

Aliya nın telefonundan sonra Mehraların evine gelen Sarla Abhi ye daha önce Pragya ile evli olduğunu söylemek üzereyken Pragya tarafından durdurulur. Sarla hıncını kızından alır ve ona bir tokat atar. Kızını yerden yere vururken ona sen bizim başımızı eğdirdin diye kızar.  Sarla Pragya yı odasına götürdüğünde Pragya hamile olmadığını Aliya ve Tanu nun doktora rüşvet verdiklerini söyler. Sarla bir kez daha kızından özür diler. 

Sarla eve yeniden doktor getirerek hamilelik testi yaptıracağını söyler. Tanu ve Aliya Pragya nın yaralı kaplan gibi olduğunu ve her an saldırabileceğini konuşuyorlar.

Ah Kalbim 193. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir