Ah Kalbim dizisinde Pragya zor anlar yaşamaktadır. Sarla önce kızını herkesin içinde küçük düşürür ancak gerçekleri öğrenince kızından özür diler. Sarla yeni bir hamilelik testi yaptırılmasını istemektedir. Aliya boş durmaz Praya nın hamile olduğu yalanını söyleyen doktorun yanına gider. Doktora bir çanta dolusu para verir. Ona bir daha karşılaşmayalım yoksa kliniğin kapanır diye tehditlerde bulunur. Aliya gittikten sonra doktor hata yaptığını düşünüyor. Sarla da kızına kumpas kuran doktorun izini sürerek evine kadar gelir.

Doktor evinden çıkmasını yoksa polis çağıracağını söyler. Sarla yalan söyleyerek doktorların yüz karası oldun diye kızar. Masum bir kızın hayatı ile oynadığını ve bir an önce yanlıştan dönmesini ister. Doktor sonunda insafa gelir ve birisinin iyiliği için böyle bir şey yaptığını söyler. Sarla bunu herkesin yanında söylemesini ister ancak doktor tüm ısrarlara rağmen kabul etmez. Sarla eve gelince bunu Dadi ile de paylaşır. Bu sırada evde Bunty ve Babil için doğum günü hazırlıkları vardır. Aliya, Tanu ve Nikhil ise yeni bir plan için hazırlık yapmaktadırlar. Yeni plan Pragya ya yeni bir sevgili bulmak.

Dadi Aliya nın bir planı olduğunu Purab’ a bildirir. Purab bir şeyler yapılmazsa Abhi ile Pragaya nın sonsuza kadar ayrılacaklarını söyler. Plan devreye giriyor. Aliya doğum günü esnasında mikrofonu eline alır ve çocukların doğum gününü kutlar. Ardından Pragya ile ilgili kötü haberler olduğunu söyler. Purab ona müdahale etymeye çalışır. Ancak Aliya konuşmasını sürdürüyor. Mitali onu durdurur ve şimdi bunun sırası değil önce çocukların videolarını görelim der. Mitali videoyu çalıştırınca Pragya ya hamilesin diyen doktorun itirafı çıkar. Herkes şoktadır. Doktor birisinin iyiliği ve kariyeri için yalan söylediğini itiraf ediyordur. 

Abhi videonun ardından Pragya ya gerçekleri gizlediğinden dolayı kızar. Pragya anlatmaya fırsatının olmadığını söylerken Abhi ona sarılır. Pragya mutludur. Sarla doktorla görüşmeye gitmeden Biji konuşmaları kameraya almasını istiyor. Bu nedenle Sarla Bijiya teşekkür borçları olduğunu söylüyor. Abhi Pragya dan düşmanlarını soruyor. Pragya Abhi nin sağlığını düşünerek sessiz kalır. Abhi Purab’a düşmanları bulması için yardım ister. Purab Abhi nin Pragaya yı sahiplenmesine sevinmektedir. Abhi bir daha aynı hatayı yapmayacağını söylüyor. 

Pragya Abhi den üç isteği olduğunu söyler. Erken yatacaksın, evdeki yemekleri yiyeceksin ve üçüncü olarak.. Üçüncü isteğini zamanı gelince söyleyeceğim der. Abhi istekleri yerine getireceğini söyler. Tanu, Nikhil ve Aliya planlarının başarısızlığından dolayı birbirlerini suçlamaktadırlar. İçeri Pragya girer ve onları alkışlamaya başlar. Pragya Nikhil’in hemen evi terketmesini ister. Aliya Pragya yı azarlar ve burası benim evim sen karışamazsın der. Pragya Abhi ye Nikhil hakkındaki gerçekleri anlatacağını söyleyince Aliya onun gitmesini ister. Nikhil giderayak Pragya yı tehdit ediyor.

Dadi torunu ile dertleşirken Pragya ile ilgili çok güzel şeyler söyler. Abhi Dadi nin sözlerinden çok etkilenerek Pragya nın yanına gider. Ona bende ne görüyorsun diye sorar. Pragaya hamam böceği gördüğünü söyler. Abhi dalga mı geçiyorsun diyince Pragya yerdeki hamam böceğini gösterir. İkisi birden koltuklara çıkarlar. Hamam böceği tehlikesi kalmayınca Abhi Dadi seni çok seviyor hatta sen üzüldüğünde ağladığını söyledi diyor. Tanu onları bu şekilde samimi görünce sinirleniyor. Pragya nın aklında ise Dadi nin dedikleri vardır. Pragya Dadi nin yanına gider ve Abhi ye neler söyledin diye sorar. Dadi Pragya ya Abhi ye anlattıklarını söylerken Tanu da onları dinlemektedir.

Abhi doktoru bulacağını ve bu olayın arkasında kimlerin olduğunu bulacağını söyler. Aliya ve Tanu bunu duyunca endişeye kapılırlar. Abhi den önce doktorun evine gelirler. Doktorun evine zorla giren İkili doktoru tehdit etmeye başlarlar.

Ah Kalbim 194. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir