Ah Kalbim dizisinin son bölümünde Sarla nın dikkatli davranmasıyla aile faciasından dönülmüştü. Abhi şimdi doktoru bularak bu işin arkasındaki kişilerin peşine düşecektir. Aliya ve Tanu haberi alır almaz doktorun yanına giderler. Kapıdan zorla içeriye girdiklerinde doktorun tatil planı yaptığını görüyorlar. Aliya doktora konuştuğu için kızarken doktor beni aldattınız diyor. Aliya doktora daha fazla para teklif etse de doktor sizin hakkınızdaki gerçekleri söyleyeceğim diyor.

Tanu Abhi yi çok sevdiği için buna mecbur olduklarını söylese de doktor kararlıdır. Abhi ve Purab da doktorun evine geliyorlar. Abhi de zorla içeri girdiğinde Aliya ve Tanu yu doktorun evinde görüyor. Abhi şaşkınlık içinde burda ne yapıyorsunuz diye soruyor. Bu sırada araba çalıştırma sesi duyulur. Doktor evden gitmiştir. Aliya hemen Purab’ı suçlar. Onun yüzünden doktoru ele geçiremediklerini söyler. Aliya Nikita ile ilgili gerçeği öğrenmek için doktorun yanına geldiklerini söylerken yine şans yüzlerine gülmüştür. 

Tanu Abhi yi maglasutra alması için sıkıştırıp duruyor. Abhi sonunda razı olur ancak bir şartı vardır. Pragya da gelsin diyor. Pragaya ve Tanu buna razı olmuyorlar. Aliya ise Pragaya nın acı çekeceğini düşünerek Abhi ye bir sekreter verilen emri yerine getirmek zorundadır diye Pragaya nın gitmesini istiyor. Abhi de onu götüreceğini söylüyor. Pragya bu durumu Dadi ile paylaşırken hayatının en üzgün gününü yaşayacağını söylüyor. Dadi ona teselli veriyor. Aliya da Tanu ya bunu fırsata çevirmesini ve Pragya nın sizi kıskanması için Abhi yi yalnız bırakmamasını ister. 

Prgaya nın yüzü asık bir şekilde mangalsutralara bakıyor. Elindeki mangalsutra tere düşünce Abhi ile birlikte yere eğilirler. İkisi de mangalsutrayı tutmuşlardır. Pragya kaderin onları her yerde birleştirdiğini düşünerek gülümsüyor. Bu arada Tanu doktoru görmüş ve peşine düşmüştür. Bunu Aliya ya da telefonla söyler. Aliya bunun mümkün olmadığını söylüyor. Abhi Pragaya dan mangalsutrayı denemesini ister. Abhi elleriyle Pragya nın mangalsutrasını takarken Tanu görüyor ve çok sinirleniyor. Abhi kuyumcudan mangalsutrayı paketlemesini ister. 

Ancak mangalsutra Pragya nın boynunda sıkışmıştır. Kimse onu çıkaramıyor. Müdür Pragya nın boynundaki mangalsutranın kalmasını istiyor. Evlilikten önce Abhi ile Pragaya nın kutsanacaklarını söylüyor. Tanu onun karısı benim Nikita değil diye kızıyor. Müdür de Tanu ya tepki gösteriyor. Madem karısı sensin o zaman mangalsutra neden Praaya nın boynunda. Abhi duruma müdahale ediyor. Bu arada alışveriş merkezine büyük bir soyguncu güruhu giriyor. Ellerinde silahlarla herkesi sindiriyorlar.

Pragya gizlice Purab’ ı arıyor. Purab da polislere haber veriyor. Polisler soyguncuları uyarırken Tanu da soygunculara Pragaya nın telefonla konuştuğunu söylüyor. Hain kadın belki bunun için Pragya yı öldürürler diye düşünüyor. Burda bile hainlik düşünüyor. Adamlar Pragaya nın yanına gelip telefonunu alırlar. Bu soygunu 3 aydır planladıklarını ancak senin yüzünden bozulduğunu söylerler. Pragaya yı öldüreceklerini söylerler. Abhi ne yapacağını düşünüyor.

Ah Kalbim 195. Bölüm Fragmanı

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir